Antitusif’te Ötekileştirilen Non-Vipler

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
dgencer202
VIP

Antitusif’te Ötekileştirilen Non-Vipler

Mesaj gönderen dgencer202 » Pzt May 14, 2018 10:15 pm

iki kitap tarattım vip oldum, bu kadar basit. sitede olmayan iki kitabı edinip taratın, üç beş de alternatif link oluşturup paylaşımların kaybolma ihtimalini önleyin, hop vip oldunuz bu kadar basit.

vip olduktan sonra sınavım var şunu atar mısın, 1 hafta kaldı şu kitap lazım mesajlarına da hazırlıklı olun bu arada.

(tam 12 saat sürdü iki kitabı taratmam, adam gelmiş sınavım var diyor. ben matbaacıyım sanki keyfimden taratıp yükledim)

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
Bölüm Moderatörü

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Pzt May 14, 2018 10:23 pm

ebru456 yazdı:
Pzt May 14, 2018 4:49 pm
ewt bende dershaneye gitmiyorum kı ses kaydı alıp getireyim
Faydali olmak için sadece ses kaydı yüklemek gerekmiyor.

Çalıştığınız derslerden aldıgınız önemli gördüğünüz notları burada konu açarak yada pdf haline getirip paylaşabilirsiniz ve ya elinizde ki üzerine not alınmış notunuzu tarattırıp buraya yükleyebilirsiz. aklıma gelen bunlar. Kusura bakmayın ama bu sistemin çalışması için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. paylaşım yapan insanların da emeğini korumak gerek hocam
Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

isaac
VIP

Mesaj gönderen isaac » Pzt May 14, 2018 10:28 pm

Ben kampta hocalar görmesin diye iki büklüm ses kaydı aldım 22 gün boyunca. Her ders , hoca gelir de kayıt geç başlamasın diye hocasına göre sınıftan çıkmadığım bile oldu. Evde
internet yükleme hızım düşük diye evime 55 km uzaklıkta il kütüphanesine gittim. Şu an dershaneye gitme şansım yok ama Kitap taratmak için 15-20 km uzakta merkeze gittim . Ve buna rağmen şu an vip olmadım ama yaygara çıkarmıyorum. Eksik kitaplarımı doldurmak için umarım olurum diye umut ediyorum hocama mesaj attım cevap bekliyorum. Ve bakıyorum paylaşımıma onlarca defa tık almış ancak bir kişi dışında teşekkür dahi edilmemiş. Alan gidiyor , nezaketten bile uzağız. Birde veryansın ediyorsunuz , anlayamıyorum cidden... İyiki vip yapılmış. Yöneticileri tebrik ediyorum.

gsad1905
VIP

Mesaj gönderen gsad1905 » Pzt May 14, 2018 10:37 pm

daryoosh57 yazdı:
Pzt May 14, 2018 8:21 pm
drcamper yazdı:
Pzt May 14, 2018 8:18 pm
Arkadaşlar ben genel cerrahi ve küçük stajlar kitabını tarayarak yani 4 fasikülle birkaç gün önce vip oldum. Kendi kitaplarımdı yeni kitap almama gerek kalmadı. Kırtasiyeye sordum kitap taratma fiyatları yüksek geldi kendim camscanner isimli programı ücretsiz indirdim 7 8 gün gibi bir sürede, cebimden hiç para çıkmadan, ders aralarında tarayarak 4 fasikülü bitirdim. Kendi imkanlarınıza göre birkaç kitap tarayarak veya taratarak rahatça vip olabilirsiniz. Gözünüzde büyütmeyin zor bişey değil. Dersaneye giden ise sadece ders dinlerken ders başlamadan önce ses kaydediciyi açacak çok daha basit.
elelrinize sağlık. bende 2018 klinik T.DATA FASİKÜLLERİ var. işe yarar mı ? tarayayım mı? (evde tarayıcım var)
Genel cerrahi levent kodal mı

Kullanıcı avatarı
drcamper
VIP

Mesaj gönderen drcamper » Pzt May 14, 2018 10:51 pm

@gsad1905 hocam kitabı incelemedim ama Levent Kodal'ın kitabı da renkli olarak paylaşılmış.
viewtopic.php?f=52&t=4193

dr.alibilici
VIP

Mesaj gönderen dr.alibilici » Pzt May 14, 2018 11:38 pm

isaac yazdı:
Pzt May 14, 2018 10:28 pm
Ben kampta hocalar görmesin diye iki büklüm ses kaydı aldım 22 gün boyunca. Her ders , hoca gelir de kayıt geç başlamasın diye hocasına göre sınıftan çıkmadığım bile oldu. Evde
internet yükleme hızım düşük diye evime 55 km uzaklıkta il kütüphanesine gittim. Şu an dershaneye gitme şansım yok ama Kitap taratmak için 15-20 km uzakta merkeze gittim . Ve buna rağmen şu an vip olmadım ama yaygara çıkarmıyorum. Eksik kitaplarımı doldurmak için umarım olurum diye umut ediyorum hocama mesaj attım cevap bekliyorum. Ve bakıyorum paylaşımıma onlarca defa tık almış ancak bir kişi dışında teşekkür dahi edilmemiş. Alan gidiyor , nezaketten bile uzağız. Birde veryansın ediyorsunuz , anlayamıyorum cidden... İyiki vip yapılmış. Yöneticileri tebrik ediyorum.
Sizin paylaşımlarınız sizi vip yapıcak çok güzel cunki. Hepsi için de teşekkür ederim şahsım adına. Sınav için dua istemiştiniz, allah yardım etsin :)