PAYLASIMLARIN DAKİKASINDA VIPE ALINMASI

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

PAYLASIMLARIN DAKİKASINDA VIPE ALINMASI

Mesaj gönderen Percy » Pzt Nis 02, 2018 7:51 pm

dgencer202 yazdı:
Pzt Nis 02, 2018 7:14 pm
Başlık içinde geçen bir soru benim de aklımı kurcalıyor: VIP'te olanları göremediğim için VIP olabilmek adına elimdeki kitapların hangisini taratacağıma karar veremiyorum. Orada olan dosyaların sadece ismine ulaşılacak bir liste vb var mıdır? Mesela örnek veriyorum ben tutup Tintinalli'yi taratırım fakat yüzde yüz vardır; boşa emek olacak benim için.
Hocam taratmadan önce sorun cevaplarız 😊

RenacriL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen RenacriL » Prş Nis 05, 2018 5:26 pm

Görülüyorki paylaşımlar gerçekten azalmış. Aldığınız kararı sorgulamalısınız sanırım. Benim elimde sitede olmayan bir kaynak yok. Dersaneye de gitmiyorum. en azından alternatif link paylaşayım diyeceğim ama herşey vipte saklı. Agresif yönetmeye gerek yok bence forumu. Tabiki karar sizin. Saygılar.

RenacriL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen RenacriL » Prş Nis 05, 2018 5:45 pm

Emek konusunda hemfikiriz ancak dediğim gibi elimde sitede olmayan birşey yok. İşten vakit kalınca da ders çalışmaya çalışıyor herkes. Ah sitenin neye ihtiyacı olduğunu bilsem de eklesem. Güncel bilgiye zaten buradan ulaşıyoruz. mezun olalı uzun yıllar geçtiğinden güncel kitap da yok elimde. Neyse yine de teşekkürler bilgi paylaşımına ön ayak oluyorsunuz.
Bir Çin atasözünde söylenildiği gibi
"Sen bana bir yumurta ver, ben sana bir yumurta vereyim ikimizin de birer yumurtası olur.
Sen bana bir bilgi ver, ben sana bir bilgi vereyim ikimizin de ikişer yumurtası olur. "

Sonuçta buraya bir harf bile yazmak baktığınız açıya göre bir katkıdır. Kolay gelsin

drgentleman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drgentleman » Prş Nis 05, 2018 6:53 pm

Yıllar önce paylaşımların hemen vipe alınması nedeniyle strese gireceğinize dersaneye kaydolun demiştim.

drgentleman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drgentleman » Prş Nis 05, 2018 6:55 pm

O zamanlar bana birileri (ki o birileri kendilerini çok iyi biliyor)dersane sempatizanı yakıştırması yapmıştı.

drgentleman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drgentleman » Prş Nis 05, 2018 6:57 pm

Gençler yine diyorum gidin dersanenin birine kaydolun ( hangisi olduğu önemli değil)bukadar stres yaşamayın.

drgentleman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drgentleman » Prş Nis 05, 2018 6:58 pm

Kendimden biliyorum sinirden gerile gerile ders bile çalışamıyordum.

drgentleman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drgentleman » Prş Nis 05, 2018 9:18 pm

Sizin o aşağılamaya çalıştığınız mantığımı kullanıp dersaneye kaydoldum zaten .bu arada 10 k değil 18 k ve uzun dönem.ha bana kalsa dersaneler olsun mu? Olmasın .ama başka çarem var mı yok.sitedeki vipe alınan dokümanlara "vah vah tüh tüh" diyerek ömür geçmiyor.sınav yaklaşıyor sınaaaav.

hantala
VIP
VIP

Mesaj gönderen hantala » Cum Nis 06, 2018 11:41 am

yaşar enes bilen yazdı:
Cum Mar 30, 2018 9:24 pm
percy hocam siz sitenin logosunu doğru okuyabildiğinize eminmisiniz sizin için bir daha yazayım ''karşılıksız destek sunan tek platform'' ne demek acaba ???
Kimse size bir sitenin nasıl işlediği hakkında fikir vermiyor mu yada görmek mi zor ?
Bakın dikkat edin sitede bir çok paylaşıma açık dosyalar,pdfler vs. var.Bunların herkese açık olma,diğerlerinin açık olmama sebebi;
1.cisi siteye hukuki açıdan çok defa sıkıntı çıkarılmasıdır.
2.cisi ise bu siteyi statik yerinden oynamayan birikinti değil de dinamik ve akan bir nehir haline getirmektir.

Yani özetle VIP'lik sistemi bu siteyi ayakta tutmaya çalışan bir bilgi kütüphanesi haline getirmeyi amaçlayan bir strateji aynı zamanda dershanelerin ya da bir çok kafayı kırmış bireysel olarak savaş açan kişilerin baskısına "bizle alahası yohki?" yi daha rahat söyleme çabasıdır. Sizin dediğiniz şekilde bu tüm üyelere açık olursa sen burada birtane x paylaşımı edindikten sonra sanıyor musun bu site 3.gün burada girilebilecek olacak ? Yoo Vpn le girmekten bahsetmiyorum.Baya kapanmasından?

Ayrıca bırakın şu artık parazit yaşamı. Üreten olun. Bu sitede olan herkes doktor. Yani karşılıksız kelimesini en iyi bilen insanlar;karşılıksız demek hazıra konmak demek değildir.Siz yanlış anlamışsınız beyefendi/hanfendi. Karşılıksız demek karşılık beklemeden yap ki sen de bizden ol demektir.Önce yap sonra bekleme.Yap,bekleme.Bu kafada olanların yaptığı ? Yapma,konuş,bekle,yapma,konuş.. Güzel.Böyle devam.

“TUS Offline Video/Ses kayıt/Dokuman” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir