Hangi derste hangi hoca dinlenmeli ? hangi konu ve soru kitabı iyi?

KEYFİX
VIP
VIP

Hangi derste hangi hoca dinlenmeli ? hangi konu ve soru kitabı iyi?

Mesaj gönderen KEYFİX » Pzr Tem 22, 2018 1:07 pm

Silipnat yazdı:
Pzr Tem 22, 2018 1:43 am
Arkadaşlar her ders konusunda farklı öneriler olur lakin belli bir puanın üzerini hedefleyen arkadaşlar için tavsiyem smtden uzak durmaları yönünde olur. Evet son tus yaptırmış görünse de geçen ağustos tusunda çok feci çuvallamıştı. Böyle bir risk alma lüksü yok bence ilk 300 hedefleyen birisinin. İlk 100 için zaten yorum bile yapmıyorum.
oneriniz?

ilku
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilku » Cum Ağu 31, 2018 9:39 pm

Silipnat yazdı:
Pzr Tem 22, 2018 1:43 am
Arkadaşlar her ders konusunda farklı öneriler olur lakin belli bir puanın üzerini hedefleyen arkadaşlar için tavsiyem smtden uzak durmaları yönünde olur. Evet son tus yaptırmış görünse de geçen ağustos tusunda çok feci çuvallamıştı. Böyle bir risk alma lüksü yok bence ilk 300 hedefleyen birisinin. İlk 100 için zaten yorum bile yapmıyorum.
öneriniz?

ilku
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilku » Cum Ağu 31, 2018 9:40 pm

Ezgisu yazdı:
Çrş Tem 11, 2018 11:39 pm
Meat yazdı:
Çrş Tem 11, 2018 7:26 pm
@Ezgisu hocam bir senelik donemde mi ciktiniz acabasizde kac saat calistigi iz taktiklerinizi soyler misiniz diger baslikta hergun 1 amatomi videosu izledim demissiniz
Aslında bir ajandam var musait oldugumda onu paylaşırım. Maalesef hala başlamadıgım için mecburide sürünüyorum :(
Şimdilik şunu söyleyebilirim saate çok şartlanmayın, bugün bunları yapmam lazım diyip onları yapmadan uyumyorsanız bence o gün 24 saat çalışmışsınızdır zaten:) ben kronometre ile çalıştıgımda kendimi mesaisinin dolmasını bekleyen memur gibi hissediyordum. Sonunda fırlatıp attım saate de bakmadım. Sadece sabah 6 da uyanıp akşam 11e kadar bilfiil çalıştım. Ve son 5 ayımda ayda 8 nöbet tutarak çok strestli bir acilde çalışarak bunu yaptım. Herkes yapabilir. İntörnken 45 almıştım, agustos sınavına 2 ay kala taktik almak için başlık açtıgımda alaylarla karşılanmıştım. 55 alırsan öp alnına vur diyenler olmuştu. O sınavda da 60 üstü aldım ama hedefime uzaktı tekrar denedim. Kısacası nolur kendinizi tanıyın. Asistanlıkta boş zamanlarım olunca ben de bir tus coaching yapabilirim :D bedava hem. Şimdi hasta gelmeden bi kahve içmem gerek 😅

bekliyoruz ajandanızı

Silipnat
VIP
VIP

Mesaj gönderen Silipnat » Pzr Eyl 02, 2018 2:18 pm

Benim tavsiyem data olur arkadaşlar

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Eyl 13, 2018 11:56 pm

eskiden saygını önerirdim ama tts çözdükten sonra hayal kırıklığı içindeyim, tusem bakacak arkadaşlar mutlaka tts baksın.

Kullanıcı avatarı
msaruhanoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen msaruhanoglu » Cum Eyl 14, 2018 12:23 am

farma İhsan bahçıvan tusem
anatomi: smt ancak güncel için datanın çıkmış sorular kitabındaki "çıkacak sorulara" mukahakkak bakılmalı bence
fizyo: Allah hepsini kahretmesin ne diyim. Datadan vedat iyi anlatır ancak soru yakalayamaz. TW kitap iyi ama sanki yeterli değil
biyokimya: ercan öztürk data (çene rahatsızlığından ötürü bıraktı ancak datanın yeşil kamp kitabı + ses kaydı ile mükemmeli yakalarsınız. tusworld den sema hocada iyidir (saygının update versiyonu)
mikrop: feyyaz hoca tusworld
pato: hepsi aynı bence geneli soru yaptırır

dahiliye: ahmet erkek+ hakan hoca tusworld
pediatri: süleyman hoca (adam soruları alıyormu bilmem ama nokta vuruşu yapıyor zalım) tusworld
genel cerrahi ahmet erkek tusworld
küçük stajlar: yine allah hepsinin belasını vermesin. önerebileceğim yok
kadın doğum: gökhan karakoç tusworld

genel önerim temel için tusem+data karışık
ancak klinik için tusworld fazlasıyla yeter (adamlarda kliniklerinin güçlülüğü ile övünüyor hep)

Kullanıcı avatarı
Apoptoz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Apoptoz » Cum Eyl 14, 2018 11:36 am

Merhaba benim de sorum anatomi üzerine olacak.2015 hasan ozan kitabıyla hazırlandım.Son 3 sınavdan sadece 1inden istediğim neti yaptım. Smtye geçmeyi düşünüyorum. Smtye mi geçmeliyim yoksa datanın güncel kitabını alıp hasan ozan veya başkasından mı dinlemeliyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) (Bu arada hedef 70 üstü)
〽ay the force be with you