Sketchy Medicine (Mikrop, Farma, Pato Bir Arada)

USMLE ile ilgili kaynaklar
Meat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Sketchy Medicine (Mikrop, Farma, Pato Bir Arada)

Mesaj gönderen Meat » Cum Eki 19, 2018 9:58 pm

Hocam bana da atar mısınız acaba?

Meat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Meat » Cum Eki 19, 2018 9:59 pm

Meat yazdı:
Cum Eki 19, 2018 9:58 pm
Hocam bana da atar mısınız acaba?
@volfram

Kullanıcı avatarı
volfram
VIP
VIP

Mesaj gönderen volfram » Cum Eki 19, 2018 10:29 pm

tberk
VIP
VIP

Mesaj gönderen tberk » Cum Eki 19, 2018 11:11 pm

volfram yazdı:
Cum Eki 19, 2018 9:44 pm
videoları indirdim ama daha izleme fırsatım olmadı. torrent linki çalışıyorken megaya yüklemem hiç efektif olmaz hem çok çok uzun sürer 10 gb video. hem de indirirken meganın kotasına takılır. torrentle üç dört saate indirmiş olursunuz.

isterseniz size torrent kullanımını anlatayım?
Haklısınız hocam , daha iyi olur çok teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cmt Eki 20, 2018 11:31 am

@volfram ve @tberk hocam megada kotaya takılmama yolunu da ben söylemiş olayım masaüstü uygulamasıyla kota sınırına takılmadan rahat rahat indirebilirsiniz
Resim

Kullanıcı avatarı
volfram
VIP
VIP

Mesaj gönderen volfram » Cmt Eki 20, 2018 12:05 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Cmt Eki 20, 2018 11:31 am
@volfram ve @tberk hocam megada kotaya takılmama yolunu da ben söylemiş olayım masaüstü uygulamasıyla kota sınırına takılmadan rahat rahat indirebilirsiniz
program dediğiniz megadownloader galiba ben onu unofficial olduğu için kurmak istemedim. internette gezinirken bile kasan bir bilgisayarım var bünyesi zararlı yazılımları kaldırmaz :D

megasync ise onda kota problemi başgösteriyor hatta modem resetlemek de işe yaramıyor.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cmt Eki 20, 2018 12:13 pm

volfram yazdı:
Cmt Eki 20, 2018 12:05 pm
Son_Tus_Bükücü yazdı:
program dediğiniz megadownloader galiba ben onu unofficial olduğu için kurmak istemedim. internette gezinirken bile kasan bir bilgisayarım var bünyesi zararlı yazılımları kaldırmaz :D

megasync ise onda kota problemi başgösteriyor hatta modem resetlemek de işe yaramıyor.
Hocam megasync den bahsediyordum kullanırken öyle bir sorunla karşılaşmamıştım hiç ama bir süredir de kullanmadım yeni bir güncellemeyle falan öyle olduysa bilemiyorum hocam :) Megadownloader ı kullanmaya gerek görmemiştim aynı sebepten
Resim

tberk
VIP
VIP

Mesaj gönderen tberk » Cmt Eki 20, 2018 12:24 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
@Son_Tus_Bükücü Hocam teşekkür ederim, ben de öyle diye duymuştum ama downloader indirdiğimde büyük paylaşımlarda aynen siteden indirmelerde olduğu gibi " ip için verilen download limiti aşıldı " uyarısı verdi. Tekrar indirmeye başlayabilmek için en az 6 saat beklemem gerekiyordu. Kota problemini aşmıyor, ama faydası torrentte olduğu gibi indirme dursa bile, kota problemi çözüldüğü anda kaldığı yerden devam ediyor.
Benim paylaşım sırasında kotam %99 da doldu, bir kaç mb için 6 saat beklemek durumunda kaldım :) Downloader olmadan indirseydim, chrome üzerinden 6 saat bekleyen dosyalarda yada duraksamalar olduğunda genelde rar arşivi açılırken, dosyada bozulmalar oluyor.
Mega Sync o nedenle öneririm.