ACİL SPAM DESTEĞİ (SAĞLIKTA ŞİDDETİ MASUM GÖSTERMELERİNE İZİN VERMEYELİM)

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
dr_forky
VIP
VIP

ACİL SPAM DESTEĞİ (SAĞLIKTA ŞİDDETİ MASUM GÖSTERMELERİNE İZİN VERMEYELİM)

Mesaj gönderen dr_forky » Cum Haz 26, 2020 4:24 pm

Arkadaşlar çoğunuz görmüştür bugün bir video yayınlandı. Youtubeda çatlak şanzel lakaplı ruh hastası ameliyatta babannesi öldüğü için doktoru öldürdüğünü övünerek anlattı ve yavşak armağan çağlayan da kahkahalarla sohbetine eşlik etti ve bunu yayınladılar üstüne üstlük. Instagram ve twitterdan sağlık çalışanları aşağıdaki video linkini spamlamak ,bu kadını ve adamı toplumu şiddete teşvik etmek toplum huzurunu bozmak sebebiyle cimere şikayet etmek üzere kampanya başlattı lütfen sağlık çalışanı ve gelecekteki doktorlar olarak gerekeni siz de yaparak hakkınızı ve canınızı koruyun çünkü bizden başka kimsenin umrunda değil duyarlı davranacağınıza inancım tam ,sağlıkla kalın (tabi mümkünse !)

Kullanıcı avatarı
Dsldsld
VIP
VIP

Mesaj gönderen Dsldsld » Cum Haz 26, 2020 4:25 pm

Hocam linki koymamışsınız

Kullanıcı avatarı
dr_forky
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_forky » Cum Haz 26, 2020 4:27 pm

Dsldsld yazdı:
Cum Haz 26, 2020 4:25 pm
Hocam linki koymamışsınız
pardon hocam sinirden unutmuşum umarım gerekeni yaparlar

drkoala
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drkoala » Cum Haz 26, 2020 5:31 pm

Sozde hukuk fakultesi mezunu ne vatana ne millete hadi kendini ne sifatla yerlestirdigini bile bilmedigim medya sektorune dahi zerre katkisi faydasi olmayan bir musveddenin, bariz antisosyal, siddeti aliskanlik haline getirdigini kendisinin dile getirdigi bi yaratıkla, bu kadar rahat laçka tavırlarla bir insanin bir hekimin canina kiymasini konu ettikleri videoyu boyle pervasizca yayinlamasi kabul edilemez. Gordugum anda sikayetlerimi yaptım 5 dk bile sürmüyor. Bu çirkin ahlaksız şeye hakettigi cezanin verilmeyecegini bilsek bile birarada durup artik bu "saglikta siddet"konusunda ciddi tepki verdiğimizi bi yerden baslayarak gostermemiz gerekiyor.
Saka gibi; bir can aliyosun ve sadece 7 yil mahkum oluyosun. Sonra cikip adam yaralama uyusturucu pavyon bildigimiz butun ahlaksizliklara cirkinliklere kotuluklere devam ediyosun bunu ovunerek "dobra oldugu" kisvesi altinda paylasiyosun ve lanet olasi sosyal medyada bes para etmez bazi zavallilar da kalkip "sosyolojik degerlendirme" yapiyolar guya, duyar kasiyolar empati yapiyolar! alayinin cani cehenneme!

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Mesaj gönderen serseriler_krali » Cmt Haz 27, 2020 12:18 am

hocam neyi spamlayacağız anlamadım bir doktorun hunharca katledilip, 36 yıla mahkum olup, sadece katili hapishanede 7 yılda tahliye eden hukuk sistemini mi, trafik cezasını bile erken ödesen ancak %25 kazancın olabiliyor bu arada , yoksa bu programı göğsünü gere gere bir kaç like fazla almak için pavyon karısını youtube a pazarlayan yapımcıyı mı? yoksa buna hunharca gülen keyfe gelen armağan çağlayanı mı? kimi spamlayalım? bence bir kaç mülteci botuna sağlıkçılar doluşup değer bilen bir ülkeye yelken açalım. düzeltilecek hiçbir yeri kalmadı. cesaretim olsa gider avrupada 12 saat çalışıp döner keserdim, daha huzurlu bir hayatım olurdu.
her tarafı eğri bir deve bu.

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Cmt Haz 27, 2020 1:21 am

Evet video beni çok rahatsız etti ama bu kadinin 7 yıl hapis yatıp çıkabilmesi beni videonun kendisinden de cok rahatsız etti açıkçası.

caldrejon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caldrejon » Cmt Haz 27, 2020 9:01 am

Ben ülkede kalmak istedikçe inatla ülkeden gitmemizi öğütlüyor bu video gerçekten yazık yüzde 100 hatalıymış gerçekten çok meşrulaştıran bir açıklama (!)

fatobetul
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fatobetul » Cmt Haz 27, 2020 10:57 am

Kadın öldürmüş ama doktor %100 hatalıymış dikkatinizi çekerim. işte bu söz o kadar tehlikeli ki. devamında da diyor ki "alışkanlık yaptı zaten sonra bir kaç kez de yaralamadan girdim çıktım". Doktor öldürünce 7 yıl yatan bir insan her şeye cesaret eder bence. kimseden korkusu olmaz tabi ki neden olsun? yaralamaya da öldürmeye de doktor öldürmeye de cesaret eder tabi ki tekrardan. üstelik 7 yıl yatar alınca doktorun hatalı olduğu kendisinin de haklı yönleri olduğunu düşünür elbette. Şu korona günlerinde bile sağlıkta şiddet yasası "adam akıllı" çıkmadıysa türk hekimliğine geçmiş olsun bence. daha 100 yıl beklememeiz lazım belki diğer pandemide değerimizi ve gücümüzü kullanmayı öğrenmiş oluruz

Esper
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Esper » Cmt Haz 27, 2020 11:44 am

Başımızdakiler gitmeden oy&prim için nice doktorlar dövülecek öldürülecek. Halk böyle değildi ne oldu da 10 15 senedir doktor nefreti var durup düşünün isterseniz.