Pomodoro Kronometre Grubu

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Pomodoro Kronometre Grubu

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Cum Haz 19, 2020 1:17 pm

Arkadaşlar Focus to Do isimli Pomodoro tekniği üzerinden çalışan bir uygulama var.Kronometre gruplarinin beni daha cok calisma yonunde kamciladigini farkettigim icin deneme amacli bu uygulamada Tus grubu kurdum.Isteyen herkes ,hiç bir ayrım olmaksızın, fotograftaki grup kodunu kullanarak katilabilir.

Gruba girdiğinizde gerçek zamanlı olarak kimin ne kadar çalıştığını gorebiliyorsunuz ,haftalık calisma saatine göre gruptaki kişiler en çok çalışandan en az çalışana doğru sıralanıyor ayrıca grupta chat yapılabilecek bir kısım mevcut.

Ders calisirken kütüphane,sınıf, akarsu benzeri arka plan sesleri de uygulama içinde dinlenebiliyor.Uygulama sayesinde günlük haftalık aylık çalışma sürelerinizi kayıt altında tutuyorsunuz. Gün gün kaç saat çalıştınız dilediğiniz zaman geri dönüp inceleyebiliyorsunuz.Uygulamada bir fidan dahi var:) çalışma süreleriniz güneş ışığına dönüşüp fidaninizi besliyor:)

Uygulamanin linki:https://play.google.com/store/apps/deta ... t.pomodoro

Resim

Denemeye değer.
Iyi çalışmalar şimdiden :)

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Cum Haz 19, 2020 1:58 pm

Ayrıca calisirken hiç bir bildirim sizi rahatsız etmesin istiyorsanız, sizi rahatsız eden baska bir uygulamayı, molalarda tekrar aktif olmak uzere,uygulama içinden engelleme özelliği de mevcut.

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Pzt Haz 22, 2020 8:35 am

Şimdiden 16 kişi olduk arkadaşlar,siz de buyrun ne kadar çok o kadar iyi

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Pzt Haz 22, 2020 8:24 pm

Bir haftalık deneme süresinden sonra focus to do uygulamasını para vermeden kullanmak isteyenler alttaki telegram linkine tıklayıp benimle iletişime geçebilir.

Focus to Do Premium
https://t.me/premiumfocus

Mail adresinizi bana yazacaksınız ben o adres ile Lucky Patcher sayesinde yama yaptigim crackli program uzerinden size 57 tl'lik ömürboyu premium hesabı alıp göndereceğim.Sonra kullanıcı adı şifre değiştirip hesabınızı kisisellestirip kullanacaksiniz.

Cok vakit kaybetmemem icin lutfen sadece 1 haftalık denemenin sonunda devam etmeye karar verenler iletişime geçsin.Ben her aksam bunun icin ozel bir vakit ayirip seve seve yardımcı olurum.

Kullanıcı avatarı
koiTUS
VIP
VIP
TAG: gündüz tus gece koitus

Mesaj gönderen koiTUS » Sal Haz 23, 2020 6:06 pm

Ben de katıldım arkadaşlar Focus To-Do uygulaması çok kullanışlı. Antitusif grubu kurularak beraber çalışılabilir. Tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Sal Haz 30, 2020 12:39 am

DUS çalışanların da başımızın üstünde yeri var.An itibariyle 31 kişiyiz bekleriz efendim😇

“TUS Arkadaşlığı (wp, telegram, kronometre vb)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir