yavuz sahin farmakoloji kitabı hk.

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
oligodendrogliom
VIP
VIP

yavuz sahin farmakoloji kitabı hk.

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Prş Haz 11, 2020 7:14 pm

merhaba Arkadaşlar bildiğiniz gibi Yavuz Şahin tam 140 sayfa civarı farmakoloji tus kitabı çıkarttı kitabı inceleyenler olmuştur kitap gerek Dizayn açısından gerek madde madde ve tablolar açısından oldukça hoş gözüküyor Ve tabii ki de 146 syf olması da tekrara açısından oldukça rahat ettirecek özelliğe sahip Siz ne diyorsunuz Tabii ki de rakipleri kadar bilgiyi içermekte biraz zorlanacaktır, ama bir başlangıç olarak ve tekrar edilebilirliği yüksek olarak ,Sizce bu kitap iyi bir şeyler yaptırır mı.

Kullanıcı avatarı
arabaci
VIP
VIP

Mesaj gönderen arabaci » Prş Haz 11, 2020 7:22 pm

Hocam anladığım kadarıyla dönem 4'sünüz vaktiniz var, o yüzden ben olsam ihsan Bağçivan dinlerdim, onun da slaytlarını bastırınca daha sayısı hayli az.
Feyyaz hocaya mikrobiyolojide kefilim fakat farma için bir fikrim yok, eminim kötü değildir, yine de ben İhsan hoca derdim

Drchef

Mesaj gönderen Drchef » Prş Haz 11, 2020 8:34 pm

oligodendrogliom yazdı:
Prş Haz 11, 2020 7:14 pm
merhaba Arkadaşlar bildiğiniz gibi Yavuz Şahin tam 140 sayfa civarı farmakoloji tus kitabı çıkarttı kitabı inceleyenler olmuştur kitap gerek Dizayn açısından gerek madde madde ve tablolar açısından oldukça hoş gözüküyor Ve tabii ki de 146 syf olması da tekrara açısından oldukça rahat ettirecek özelliğe sahip Siz ne diyorsunuz Tabii ki de rakipleri kadar bilgiyi içermekte biraz zorlanacaktır, ama bir başlangıç olarak ve tekrar edilebilirliği yüksek olarak ,Sizce bu kitap iyi bir şeyler yaptırır mı.
Düzeltme notunu gördüm ve aklım başımdan oynadı. Eksik bilgiden ziyade yanlış bilgilerle doluydu. Hoca farmakolojiye biyokimya kadar hakim değil. O yüzden yılların tecrübelerini(mesela ihsan hoca, diğerleri de olur) bırakarak bu işe yeni girişmiş bir hocanın peşinden gitmek akıllıca bir iş olmaz.

senio38
VIP
VIP

Mesaj gönderen senio38 » Cum Haz 12, 2020 6:21 pm

aynen kitabı aldım düzeltme notunu görünce beynimden vurulmuşa döndüm .
daha da düzeltme notunda olmayan bir kaç hata daha var
bende hakkımı helal etmiyorum o zaman
altına kul hakkıdır yazmayı biliyorlar ama
dersane hocaları varken heyecan aramayın arkadaşlar

Natures
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Natures » Cum Haz 12, 2020 7:32 pm

Yavuz hocanın biyokimya kitabından çok memnun kalıp farmakoloji kitabında hayal kırıklığına uğrayanlardanım. Hakkımı da helal etmiyorum zerre verilen paranın hakkını veren kitap değil.
Burdan farmakoloji kaynak arayışına girmiş olan arkadaşlara söylemek istediğim şey yılların birikimine sahip hocalar dururken sakın ola yavuz hocanın farmakoloji kitabına dönüp bakmayın bile, paranıza yazık emeğinize yazık etmeyin, çalışırken sinir krizi geçirip sövüp sayabilirsiniz.
Yavuz hoca biyokimya çok iyi çıkış yaptı bunun vermiş olduğu özgüveni de arkasına alarak daha çok para kazanmak için bilmediği alanlara el atmaya başladı.
Yılların tercübesi hocaların çok güzel, kısacık hemen hemen bütün soruları yakalayan notları dururken macera aramayın. Tusda en yapılabilitesi yüksek, çalışmanın karşılığını en iyi veren dersten o kadar çalışmaya rağmen 15 doğru yaparsınız çok üzülürsünüz. Kitap çok eksik, bir sürü yanlış bilgi var, tekrar edilebilirliği aşağıda yazdığım kitaplardan çok daha zor, hep tedirgin oldum acaba eksik mi kaldı diye en sorunda fırlatıp attım.
Bu kadar eleştiriden sonra bence farmakoloji için en iyi kaynak ihsan hoca slayt notu+farmakale hızlı tekrar notudur.
Burada ve başka forumlarda reklam kokan yorumlara inanmayın kendinize de yazık etmeyin.
Özetle uzak durun arkadaşlar, almayın aldırtmayın, macera aramayın, amerikayı yeniden keşfetmeye kalkmayın.
Not: normalde forumdaki yazıları okuyup çıkardım sırf bu konudaki sinirim yatışsın diye bu yorumu yazdım

Kullanıcı avatarı
oligodendrogliom
VIP
VIP

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Cmt Haz 13, 2020 1:35 pm

Natures yazdı:
Cum Haz 12, 2020 7:32 pm
Yavuz hocanın biyokimya kitabından çok memnun kalıp farmakoloji kitabında hayal kırıklığına uğrayanlardanım. Hakkımı da helal etmiyorum zerre verilen paranın hakkını veren kitap değil.
Burdan farmakoloji kaynak arayışına girmiş olan arkadaşlara söylemek istediğim şey yılların birikimine sahip hocalar dururken sakın ola yavuz hocanın farmakoloji kitabına dönüp bakmayın bile, paranıza yazık emeğinize yazık etmeyin, çalışırken sinir krizi geçirip sövüp sayabilirsiniz.
Yavuz hoca biyokimya çok iyi çıkış yaptı bunun vermiş olduğu özgüveni de arkasına alarak daha çok para kazanmak için bilmediği alanlara el atmaya başladı.
Yılların tercübesi hocaların çok güzel, kısacık hemen hemen bütün soruları yakalayan notları dururken macera aramayın. Tusda en yapılabilitesi yüksek, çalışmanın karşılığını en iyi veren dersten o kadar çalışmaya rağmen 15 doğru yaparsınız çok üzülürsünüz. Kitap çok eksik, bir sürü yanlış bilgi var, tekrar edilebilirliği aşağıda yazdığım kitaplardan çok daha zor, hep tedirgin oldum acaba eksik mi kaldı diye en sorunda fırlatıp attım.
Bu kadar eleştiriden sonra bence farmakoloji için en iyi kaynak ihsan hoca slayt notu+farmakale hızlı tekrar notudur.
Burada ve başka forumlarda reklam kokan yorumlara inanmayın kendinize de yazık etmeyin.
Özetle uzak durun arkadaşlar, almayın aldırtmayın, macera aramayın, amerikayı yeniden keşfetmeye kalkmayın.
Not: normalde forumdaki yazıları okuyup çıkardım sırf bu konudaki sinirim yatışsın diye bu yorumu yazdım
Teşekkür ederim hocam görüşleriniz için .

pandaw
VIP
VIP

Mesaj gönderen pandaw » Pzr Tem 12, 2020 3:23 pm

videolarını dinleyen varsa yorum yapabilir mi?

lecterimsi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lecterimsi » Pzr Tem 12, 2020 5:36 pm

senio38 yazdı:
Cum Haz 12, 2020 6:21 pm
aynen kitabı aldım düzeltme notunu görünce beynimden vurulmuşa döndüm .
daha da düzeltme notunda olmayan bir kaç hata daha var
bende hakkımı helal etmiyorum o zaman
altına kul hakkıdır yazmayı biliyorlar ama
dersane hocaları varken heyecan aramayın arkadaşlar
hocam düzeltme notu pdf şeklinde varsa atabilir misiniz bana acaba

Kullanıcı avatarı
oligodendrogliom
VIP
VIP

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Pzt Tem 13, 2020 10:18 am

Videoları dinleyen oldu mu