BILGI BILEK BUKER DAHILIYE

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

oligodendrogliom
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

BILGI BILEK BUKER DAHILIYE

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Prş Haz 11, 2020 7:12 pm

Merhaba Merhaba Arkadaşlar bildiğiniz gibi bilgi bilek Büker Tıp Akademisi oluşumu içerisinde dahiliye kitabı çıkarttı dahiliye kitabı 380 sayfa civarı bizim bildiğimiz diğer tus Kaynaklarına göre oldukça az sayfadan oluşuyor ve kitap tasarımı Yavuz Şahin biyokimya kitabına oldukça benziyor sayfa düzeni ve bilgiler açısından ve bilgi bilek Büker bazı örnek sayfalar paylaştı inceleyebilirsiniz, madde madde ve başlık başlık tanısı tedavisi semptomları gibi Bence diğer kitaplara rakip olabilecek ve soru yaptırabilecek bir kitap hem tekrar açısından hem de Göze hitap açısından sizin değerli görüşlerinizi merak ediyorum .
Bu kitap alınır mı?
Alacaklar kimler?
fiyatı daha belli olmadı fiyatı belli olunca tekrar konuşuruz

Kullanıcı avatarı
arabaci
VIP
VIP

Mesaj gönderen arabaci » Prş Haz 11, 2020 7:18 pm

Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem, Yavuz ve Feyyaz hocaya da eğitim açısından saygım sonsuzdur.
Yalnız bu sitede açılmış "bilgi bilek büker rezaleti" başlığını okursanız kendisinin durumu olmayan kim bilir kaç meslektaşımıza destek olmuş antitusif oluşumuna kendi çıkarı için hem de öğrencisi kullanarak nasıl zarar vermeye çalıştığını görebilirsiniz.
Kitabını bilmiyorum umarım güzeldir ve meslektaşlarımıza fayda sağlar ama hocaların hocası olmak isteniyorsa bu her konuda örnek olmayı gerektiriyor diye düşünüyorum.

oligodendrogliom
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Prş Haz 11, 2020 7:53 pm

arabaci yazdı:
Prş Haz 11, 2020 7:18 pm
Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem, Yavuz ve Feyyaz hocaya da eğitim açısından saygım sonsuzdur.
Yalnız bu sitede açılmış "bilgi bilek büker rezaleti" başlığını okursanız kendisinin durumu olmayan kim bilir kaç meslektaşımıza destek olmuş antitusif oluşumuna kendi çıkarı için hem de öğrencisi kullanarak nasıl zarar vermeye çalıştığını görebilirsiniz.
Kitabını bilmiyorum umarım güzeldir ve meslektaşlarımıza fayda sağlar ama hocaların hocası olmak isteniyorsa bu her konuda örnek olmayı gerektiriyor diye düşünüyorum.
Haklisiniz hocam

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Prş Haz 11, 2020 8:29 pm

bu hocanın antıtusıfe satasması hos bır durum degıl lakin kıtabı alıp cok begenen olursa bende alırım sonucta benım ıcn tusta soru yakalamak önemlı ıster antıtusıf sayesınde olsun ıster bu sıteye karsı bırının bastıgı kıtap sayesınde olsun benım amacım soru yakalayan kaynaklar elde etmek ama tabı bu sıtenın emegı ınkar edılemez yanı böyl bır sıtenın kapatılması ıcın ıugrasmak mantıklı degıldi ama dedıgım gıbı eger bana tusta soru yakalatacak bır kıtap basmıssa ben onu kesınlıkle alırım

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen karnax » Prş Haz 11, 2020 8:35 pm

yeni nesil oytun erbaş tarzı bol reklamcı biri geliyor bana.

dr_deveci
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_deveci » Prş Haz 11, 2020 8:40 pm

şu tusifin azcık suyunu ekmegini yemiş içmiş birisi varsa o üçkagıtcının kitabini almaz ve tavsiye etmez..

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Prş Haz 11, 2020 8:47 pm

Kitabın fiyatı 150 TL imiş..

Zagor21
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Zagor21 » Prş Haz 11, 2020 9:09 pm

Tusemde soru çözüyordu hani bilek büker !!! Sanırım tutunamadı orada ki Yavuz hocaya tutundu yoksa kitabını basacak yer bulamazdı !!!
TUS öyle instagrAmdan 2 dk videolar ile kazanılsaydı oooooo realite diye birşey var !
Bence boşluk sıfır ‘0’

dr_deveci
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_deveci » Prş Haz 11, 2020 9:15 pm

Zagor21 yazdı:
Prş Haz 11, 2020 9:09 pm
Tusemde soru çözüyordu hani bilek büker !!! Sanırım tutunamadı orada ki Yavuz hocaya tutundu yoksa kitabını basacak yer bulamazdı !!!
TUS öyle instagrAmdan 2 dk videolar ile kazanılsaydı oooooo realite diye birşey var !
Bence boşluk sıfır ‘0’
kesin kovulmuştur..
yavuz hocada ticaretini cebini düşündüğü için almıştır

scn5a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen scn5a » Prş Haz 11, 2020 9:18 pm

Bir insanın konuşma tarzı ancak bu kadar cıvık olabilir
Neredeyse her konuşmasında canlarım yeter ki siz okuyun öğrenin ben kendimi size adarim tarzı cümle kuruyor niye lan o zaman 150 TL kitaba para istiyon bir kitaba feda et kendini bedava çıkar o zaman
Sorun kitap çıkarması para kazanması değil bunu yaparken başından beri izlediği samimiyetsiz cıvık yol
Ayrıca kendisi hoca falan değil Ege'de asistan zaten kitabin yazılma tarzı yavuz hocanın tarzı yavuz hoca ders sayısını arttırmak için yol vermiş