4 ayda ne yapılabilir ? Yardımlarınızı bekliyorum

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

Drwwhite
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

4 ayda ne yapılabilir ? Yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen Drwwhite » Cum Haz 05, 2020 4:36 pm

Merhabalar Ekim tusu hiç çalışmadım ama önümüzdeki sınav için 60-65 bandında puan hedefim var nasıl bir çalışma şekli belirlemem lazım temel mi okumalıyım sadece yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
Jigglypuffed
VIP
VIP

Mesaj gönderen Jigglypuffed » Cum Haz 05, 2020 9:47 pm

Hocam en son girdiğiniz denemede ya da sınavda kaç aldınız, daha önce tus çalışma girişiminiz oldu mu, çalışıyor musunuz,ne kadar vaktiniz var daha çok bilgi verebilirseniz yardımcı olabilmemiz daha kolay olur

porsukcuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen porsukcuk » Cum Haz 05, 2020 10:12 pm

ben de ekim tusuna yeni başladım. daha önce iki tusa girdim ama çalışmadan girdim ikisine de ve baraj altındaydım malesef. ekim tusuna yeni başladım eğer istersen tusbuddylik için mesajla konuşalım belki birbirimize yardımımız dokunur.

Drwwhite
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drwwhite » Cum Haz 05, 2020 10:32 pm

Jigglypuffed yazdı:
Cum Haz 05, 2020 9:47 pm
Hocam en son girdiğiniz denemede ya da sınavda kaç aldınız, daha önce tus çalışma girişiminiz oldu mu, çalışıyor musunuz,ne kadar vaktiniz var daha çok bilgi verebilirseniz yardımcı olabilmemiz daha kolay olur
Hocam ilgin için teşekkür ederim intornüm daha önce denemeye girmedim hiç sınava kadar boşum çalışmak için vaktim var önerilerinizi bekliyorum

ayferella
VIP
VIP

Mesaj gönderen ayferella » Cum Haz 05, 2020 10:57 pm

Ah hocam ah.. eninde sonunda herkesle aynı yola giriyorsun. Zaten o yoldan farklı bir yolla olmuyor bu iş. Umarım kısa sürer sizinki. Bu dediğimi unutmayın.
Öncelikle döngüsel çalışma nedir, hızlı okuyarak çalışma nedir vs. Bunlar hakkında bilgi edinmeye başlayın.
Son 2 yılın tus sorularına göz gezdirin.
Sonra birkaç denemeye göz gezdirin. Sonra hoca kitap vs. Araştırın. Bulun. Edinin. Koyun köşeye. Programınızı yapın.
Sonra oturup yardırın.Aylarca ..başka hiçbirşey yapmadan. Bıkmadan. Dikkatinizi kaybetmeden, kendinizi kaybetmeden( en zoru bu)
Bukadar

Abgut
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Abgut » Pzt Haz 08, 2020 7:34 am

Hocam merhabalar bu konunun takipçisiyim ben sonradan sınava çalışmaya karar verdim yazdıklarınızı okudum ama ne yazık ki döngüsel çalışma ve hızlı okuyacak çalışma konusunda bilgiler bulamadım lütfen biraz açıklayabilir misiniz?