İSTEK TUSEM PATO EMRULLAH HOCA SON HAFTA SES KAYDI?

Moderatör: hekim3541

Forum kuralları
1- Başlığın başında "İstek" yazılması zorunludur. DUS için istek yapılacağı zaman "İstek DUS" yazılmalıdır.
2- Kitap talebinde bulunmak, bu talebe cevap verip link-pdf paylaşmak ve VIP içerik istemek yasaktır.
3- Konuyu açan kişi talep edilen kaynağın linki cevaplara geldiğinde, konunun taşınması ve istek yazısının silinmesi için bildirim yapmakla mükelleftir.
Cevap yazıldığından haberdar olabilmek için TIKLAYIN 9.maddeye bakın.
4- Başka forumlara istek konusu açmak yasaktır.
5- Tüm üyelerin kuralları okuduğu kabul edilir, kurallara uymayanlara yaptığı eyleme göre uyarıdan yasaklanmaya varan cezalar verilebilir.

ÖNEMLİ: Yardım danışma amaçlı sorularınızı DESTEK NLP forumuna açınız.

Çeşitli forumların içerisinde yer alan ***İSTEK*** forumlarının tümü kaldırılmış olup sadece tek forum olarak kullanıma açılmıştır. 6 aydan uzun süre cevap yazılmayan başlıklar otomatik silinecektir.
pergamon93
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

İSTEK TUSEM PATO EMRULLAH HOCA SON HAFTA SES KAYDI?

Mesaj gönderen pergamon93 » Çrş May 27, 2020 4:06 pm

MERHABA ARKADAŞLAR ELİNDE EMRULLAH HOCANIN 2019- 2020 YILI SON HAFTA SES KAYDI OLAN VARMI NÖRO DERMO VS İÇEREN KISMI? BİARA COVİD NEDENİYLE DERS YAPILAMAMIŞTI SONRASINDA İŞLENDİ Mİ KONULAR ACABA.*

Zako42
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Zako42 » Çrş May 27, 2020 5:59 pm

Elinde olan varsa bana da yollayabilirse çok sevinirim.

unknown_1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen unknown_1 » Çrş May 27, 2020 6:02 pm

Bana da gönderebilirseniz çok sevinirim

Azyebbb
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Azyebbb » Çrş May 27, 2020 10:11 pm

emrullah hocanın yeni kitabı aldım üzerini doldurmam lazım elinde kayıt olan varsa bana da atarsa sevinirim . İyi çalışmalar....

Kullanıcı avatarı
malii0030
VIP
VIP

Mesaj gönderen malii0030 » Çrş May 27, 2020 11:50 pm

arkadaşlar sitede sadece ilk 3 hafta var ve sanırım vip kısımda boşuna burdan istemeyin özelden vip kısımdaki materyallerin paylaşılması YASAK(arada ÖM den yazıyorlar bana da o yüzden dedim). Biraz gayretle vip olup onlara erişebilirsiniz inanın hiç zor değil. Ekstra olarak emrullah hoca yeni kitabını anlatırken ekstra neredeyse hiçbir şey söylemiyor. Kitabı bitirdim ve aldığım not 1 a4 ten fazla değildir. Hoca her şeyi kitaba yazmış. Okuyor gibi ders anlatıyor. SAdece önemli yerleri vurguluyor ama kitapta o yerler zaten koyu ya da kırmızı yazılmış. Kitap güzel hazırlanmış yani. Son hafta ses kaydı yoktu işlenmemiş ders korona yüzünden ben kendim okuyarak yaptım. Bi kısmını geçen gün instagram canlı yayında anlattı onun videosu da sitede mevcut. Şimdiden herkese kolay gelsin.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

pergamon93
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen pergamon93 » Cum Haz 26, 2020 3:37 pm

ACABA 4. HAFTA DERSLERİ İŞLENİP PAYLAŞILMI MI ?