Fizyo kimden dinlemek gerek

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
arabaci
VIP
VIP

Fizyo kimden dinlemek gerek

Mesaj gönderen arabaci » Prş May 21, 2020 6:49 pm

Hocam ben de hepsini dinledim gerçekten hocaya haksızlık yapılıyor bence. Toplasan 3-4 kere kendi anısını paylaşıyor, o anılar da hep akılda çok iyi kalıyorlar. Ayrıntı soru yakalamak adına yaptığını düşünüyorum kendisinin. Bence çok iyi bir hoca Tayfun hoca gerçekten dinlerken çok zevk aldım. Tus teknikleri açısından da bence fayda sağlıyor.

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen karnax » Prş May 21, 2020 6:58 pm

valeyanikale yazdı:
Prş May 21, 2020 6:24 pm
karnax yazdı:
Prş May 21, 2020 12:00 pm
Tayfun göktaş dinliyim dedim 50dklık dersin en az 20 dksı boş geyik döndürüyor. Kimi önerirsiniz
Boş geyik de ne demek oluyor? Hocayı begenmeyebilirsiniz başkasını dinleyin ama kimseye saygisizlik yapmayın lütfen. Üstte yazan arkadaşa katılıyorum her şey sınav değil..
Saygısızlık ne alaka. 20 dk askerlik anısı 15 dk şu bölümü seçmeyin 25 dk alakasız anı anlatmaktan bahsediyorum. Uzun vakitte dinlemek keyifli olur belki ama şuan dersi önemsiyorum, bunun için soruyorum.

Kullanıcı avatarı
DrAlican
VIP
VIP

Mesaj gönderen DrAlican » Prş May 21, 2020 7:40 pm

Anladığım kadarıyla çıkacak yerleri vurgulasın yeterli diye düşünüyorsunuz, tusem Mustafa edremitoğluna geçin hocam, kitaplar arası bilgi olarak fark yok zaten, hatta tusemin kitabı tekrara daha müsait

psödoefedrin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen psödoefedrin » Prş May 21, 2020 9:11 pm

Tayfun hocayla Vedat hocayı canlı izlemiş biri olarak ben Vedat Çimen diyorum. Özellikle hocanın kardiyoloji geçmişi düşünülünce 2. fasikülü özellikle Vedat hocadan takip etmenizi öneriyorum. Evet Tayfun hoca mekanizma anlatıyor evet eğlenceli ama ben bir türlü Tayfun hocanın anlatımıyla senkron olamadım. Özet olarak data kaynağı kullanıyorsanız Vedat hocadan takip edin hiç öyle düz kitap okuyucusu değil.