Tusem offline hangi hoca nasıl?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
drcello68
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tusem offline hangi hoca nasıl?

Mesaj gönderen drcello68 » Pzt May 18, 2020 4:46 am

lanadelumab yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:30 am
dahiliye kadın dogum genel cerrahi nasıl bilen var mı acana? İlk dinlemem olacak dinlemeli müyim offları mı bwklemeliyim sizce yardımcı olabilir misiniz :(
hocam benim dahiliyeden bi hemato bi de endokrin eksikti ikisi de yok kadın doğum dinleyeyim dedim açıkcası offline açılınca oktay ı 2 günde dinlemek daha mantıklı geldi . bence hiçbir ders dinlenesi değil adet yerini bulsun gibi iş yapmşlar

Kullanıcı avatarı
lanadelumab
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lanadelumab » Pzt May 18, 2020 4:55 am

drcello68 yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:46 am
lanadelumab yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:30 am
dahiliye kadın dogum genel cerrahi nasıl bilen var mı acana? İlk dinlemem olacak dinlemeli müyim offları mı bwklemeliyim sizce yardımcı olabilir misiniz :(
hocam benim dahiliyeden bi hemato bi de endokrin eksikti ikisi de yok kadın doğum dinleyeyim dedim açıkcası offline açılınca oktay ı 2 günde dinlemek daha mantıklı geldi . bence hiçbir ders dinlenesi değil adet yerini bulsun gibi iş yapmşlar
Anladım hocam tesekkur ederim klinik sonraya kalsın onzaman :/anatomiyi cok begendim bennkeske hepsi öyle olsa

Drizmir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drizmir » Pzt May 18, 2020 9:46 am

Özensiz anlatılmış. Gerçekten iş olsun diye yapılmış. Özen gösteren iki üç ders var ki sonuna kadar her şeyi anlatan da bi anatomi mutlu hoca olmuş. Böyle her şeyi hızlıca geçmekle değinmekle olmuyor. 2 ayı aştı ders yok . Peki biz anatomi dışında ki dersleri ne yapacağız. İki hafta sonu olan koca koca dersler şimdi sıkıştırılmış, belki süreç uzayacak o zaman ne olacak.

dr berk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr berk » Pzt May 18, 2020 12:39 pm

Yukarıdaki arkadaşlar haklı kesinlikle koskoca offline derslerde bi fizyo bi de anatomi çok iyi kalanların hepsi çöp resmen dalga geçiyorlar insanlarla hele pediatride adam sürekli bunu normal derste ben size anlatıcam diyor ee o zaman biz seni şimdi niye dinliyoruz resmen paranızı aldık artık umrumuzda değilsiniz diyolar dershaneyi arayıp açınca da takmıyorlar bile seni ayrıca hala eksik kısımları tamamlamadılar kaç hafta geçti

FakirŞakir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 2:01 pm

georgehagi yazdı:
Pzt May 18, 2020 8:54 am
FakirŞakir yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:45 am
georgehagi yazdı:
Pzr May 17, 2020 6:01 pm
Tusem pişmanlıktır
Dedi data temsilcisi
Kardesim tuseme gidiyorum online farma dahiliye genel cerrahi begendin mi sen dataya gitmiyorum da temsilciside degilim kendi hocalarimiz instagramda yayin yapabiliyor ama bize ders anlatamiyor neden sikayetci olmayim ya da sikayetci olunca illa baska dersanenin temsilcisi mi olmak zorunda oluyorum
hocam kusura bakmayın ama bişey yazıyosanız önce altını doldurun.ben de hiç memnun değilim tusemden hakkımı da helal etmiyorum.ancak siz tusem pişmanlıktır yazıp geçerseniz bu sitede çok olan sahte hesaplardan biri gibi yazmış oluyorsunuz.öyle olmadığızı anlamak için scr nize inmem gerekmiyor.yazdığınız şeye göre yorum yapıyorum.kusura bakmayın yine de

FakirŞakir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 2:36 pm

georgehagi yazdı:
Pzt May 18, 2020 2:11 pm
FakirŞakir yazdı:
Pzt May 18, 2020 2:01 pm
georgehagi yazdı:
Pzt May 18, 2020 8:54 am

Kardesim tuseme gidiyorum online farma dahiliye genel cerrahi begendin mi sen dataya gitmiyorum da temsilciside degilim kendi hocalarimiz instagramda yayin yapabiliyor ama bize ders anlatamiyor neden sikayetci olmayim ya da sikayetci olunca illa baska dersanenin temsilcisi mi olmak zorunda oluyorum
hocam kusura bakmayın ama bişey yazıyosanız önce altını doldurun.ben de hiç memnun değilim tusemden hakkımı da helal etmiyorum.ancak siz tusem pişmanlıktır yazıp geçerseniz bu sitede çok olan sahte hesaplardan biri gibi yazmış oluyorsunuz.öyle olmadığızı anlamak için scr nize inmem gerekmiyor.yazdığınız şeye göre yorum yapıyorum.kusura bakmayın yine de
tum mesajlara bakmaya gerek yok burdaki baslikta yazdim zaten derslerle ilgili yorumda bulundum itham edilmek uzucu oldu neyse uzatmaya gerek yok
Öm attım hocam

FakirŞakir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 2:41 pm

FakirŞakir yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:45 am
georgehagi yazdı:
Pzr May 17, 2020 6:01 pm
Tusem pişmanlıktır
Dedi data temsilcisi
@hekim3541 hocam bu ve sonraki mesajlarımda arkadaşımızı yanlış anladığım için kalbini kırdım kendisinden özür diliyorum entrileri silebilirmisiniz

AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt May 18, 2020 5:01 pm

Direk teknik servisi arayip mesaj da atabiliriz arkadaslar. Sekreter teknik servise soylerim diyo tık yok. Ne mikrobiyoloji eklendi ne eksik konular tamamlandi.

Tusemdeki herkes bir gayret arayalim mesaj atalim arkadaslar teknik servise. Numaralari tusem portalda var. Hakkimiz bu videolar. Sessiz pasif kalmayalim. Nasil olsa kendi hocalarimiz girmiyor diye orali olmamazlik yapmayalim. Arayan arkadaslara tesekkurler.

dr berk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr berk » Pzt May 18, 2020 5:18 pm

Kesinlikle haklısın ben kaç kere aradım data normal offline ları açtığı icin belki bizimkiler de açar

AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt May 18, 2020 5:55 pm

Teşekkürler @georgehagi hocam:) eksik soru videolari da yuklencek miymis acaba?