Adana tusdata hocalari

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Drmelisa01
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Adana tusdata hocalari

Mesaj gönderen Drmelisa01 » Pzt Mar 23, 2020 3:05 pm

Arkadaşlar merhaba adana tusdataya gidiyor olup hocalari hakkinda bilgi verebilecek olan var mi offline olarak sadece subeye gelen hocalarin dinlenilmesine izin veriliyormus diye duydum adanaya hangi derse hangi hocalar gelmekte şu an memnun musunuz

1eylül2019
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 1eylül2019 » Pzt Mar 23, 2020 11:33 pm

Adana tusdata gitmedim baska bir tusdata subesine gitmistim.ama il farketmez.bu zamana kdr hangi hocalarin geldiginin bir onemi yok.gelen hocanin kim olacagi belli olmaz.yani 3 senedir su hoca geliyor diye bu sene de ayni hoca gelecek diye bir garanti yok.1 hafta once hangi ders ve hoca olacagi soylenir.ona gore giden gider gitmeyen gitmez.ama gitmemenin de faydasi yok cunku offline da sadece o subeye gelen hocayi aciyorlar.sanirim eskiden boyle degildi.ama soyle mesela mikro1 e funda hoca mikrop 2 ye idris hoca geldi diyelim.offline a ikisininin de iki kitabi anlatimi koyuluyor.ama sansa mikrop 1 de 2 ye funda hoca gelirse offline da sadece funda hoca oluyor.

Drmelisa01
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drmelisa01 » Sal Mar 24, 2020 11:37 am

Cevabiniz için tesekkür ederim siz perifer diye tabir edilen bir yerde mi gittiniz tusdataya bir de sizce hocalar arasinda cok fark oluyor mudur ankara istanbula gelen hocalarla perifer illere gelen hocalar arasinda bu konuda bir bilginiz var mi

1eylül2019
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 1eylül2019 » Sal Mar 24, 2020 12:09 pm

Ne demek.. evet periferdeydim. Diger yerlerin hocalarini bilmedigim icin o konuda yorum yapamam. Ben 5. siniftayken bizim subeye samsima cok farkli hocalar gelmisti,o yuzden gelenler offline da acikti.ben 6. Siniftayken mesela offline da mikropta,anatomide,farmada 3 hoca acikti.biyokimyada,patoda 1 hoca acikti. Pediatride,dahiliyede bissuru hoca aciki. Genel cerrahide 2 hoca acikti... vs yani biyokimya,pato haric diger derslerde birden fazla hoca secenegi vardi.ama benim bir alt donemimde bu kadar fazla hoca yoktu cunku sanslarina cogu dersin 1. Ve 2. Kitabina ayni hoca gelmisti.ama bu ise fazla takilmamak gerek bence.hangi hocanin iyi oldugu kisiye gore cok degisiyo.mesela mikropta herkesin yere goge sigdiramadigi idris hocanin anlatimini ben begenmiyorum.o yuzden mikrobu funda hocadan dinlemistim.

Drmelisa01
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drmelisa01 » Sal Mar 24, 2020 3:10 pm

Teşekkür ederim hocam benim icin cok faydali oldu vermiş oldugunuz bilgiler