Çaresiz hissediyorum. Benzerini yaşamış olan var mı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
AquamarineSyndicate
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Çaresiz hissediyorum. Benzerini yaşamış olan var mı?

Mesaj gönderen AquamarineSyndicate » Cmt Mar 21, 2020 8:47 pm

sevam yazdı:
Cmt Mar 21, 2020 2:13 pm
suan oldugunuz puanda olmak icin neleri vermezdim 😂 hatta baraji gecmek icin diyeyim 😅😅galiba cevreniz hep boyle yuksek puanlarla kazanmis insanlarla ya da utopik bir sinavda 20 puan artisi saglayanlarla cevrili oldugundan boyle moral bozuklugu yasamissiniz bence suanki durumunuz icin biraz sukredin ve azimle ayni zamanda moralinizi dusurmeden dusunce hemen kalkarak hedefinize dogru yuruyun insallah istediginiz hedefe ulasirsiniz 😊
Aynı sizin gibi hissediyorum hocam. Benzer durumlarda olabiliriz puan durumu açısından. Dershaneye hiç gitmedim ve evden çalışarak hazırlanmaya çalışıyorum ancak inancım 0. Son tusta 44.5 puan aldım ama biraz şanslıydım belki de. Temel bilimler kısmı iyi geçmişti en azından. Bir dahaki sınavımda bırakın 50 gibi bir puan almayı, 45i bile geçemeyeceğimden endişe ederek çalışıyorum. Nasıl olacak bilmiyorum. Temelim aşırı zayıf. Kitaplarım boş. Şaşırıp kaldım...

sevam
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sevam » Cmt Mar 21, 2020 9:42 pm

AquamarineSyndicate yazdı:
Cmt Mar 21, 2020 8:47 pm
sevam yazdı:
Cmt Mar 21, 2020 2:13 pm
suan oldugunuz puanda olmak icin neleri vermezdim 😂 hatta baraji gecmek icin diyeyim 😅😅galiba cevreniz hep boyle yuksek puanlarla kazanmis insanlarla ya da utopik bir sinavda 20 puan artisi saglayanlarla cevrili oldugundan boyle moral bozuklugu yasamissiniz bence suanki durumunuz icin biraz sukredin ve azimle ayni zamanda moralinizi dusurmeden dusunce hemen kalkarak hedefinize dogru yuruyun insallah istediginiz hedefe ulasirsiniz 😊
Aynı sizin gibi hissediyorum hocam. Benzer durumlarda olabiliriz puan durumu açısından. Dershaneye hiç gitmedim ve evden çalışarak hazırlanmaya çalışıyorum ancak inancım 0. Son tusta 44.5 puan aldım ama biraz şanslıydım belki de. Temel bilimler kısmı iyi geçmişti en azından. Bir dahaki sınavımda bırakın 50 gibi bir puan almayı, 45i bile geçemeyeceğimden endişe ederek çalışıyorum. Nasıl olacak bilmiyorum. Temelim aşırı zayıf. Kitaplarım boş. Şaşırıp kaldım...
hocam soyle soyleyeyim ben kaynakta hata yaptigimin farkina vardim siz de kaynaklarinizi kesinlestirin ve oyle baslayin tekrar, sahsi fikrim bu -yok ya kisa surede kaynak mi degistirlirmis filan bunlara artik inanmiyorum daha cok zaman var eylule siz de memnun degilseniz elinizde mevcut olanlardan hic dusunmeden degisime gidin kitaplariniz da bosmus 3.tusum dahil direndim degisime sonuc 👎 bu sefer hem arastirma yaptim biraz da calisma stili ve ortaminda duzenleme yaparak calisicam su gunlerde basliyorum insallah ben de dersaneye gitmiyorum uni zamanlarinda gitmistim de cok da bi katki saglamadi bana yani herkes dersaneyle kazanmiyor sonucta o konuda uzulmeyin yalniz degilsiniz 😊 temelde f.akay y.sahin e.beyazyildiz uclusuyle gitmeyi dusuniyorum ki islerinde gayet basarili gibi duruyolar siz de dusune bilirsiniz isterseniz klinik de vaka cozerek ha bi de benim en buyuk eksigim denemeye katilmamakti insallah bu surecte takip edip online denemelere katilicam yani hocam bu sinav strateji ve azimle calisma isi zekayla bi alakasi yok kanaatindeyim 😊

dryakamoz54
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dryakamoz54 » Cmt Mar 21, 2020 11:05 pm

Senin anlattıklarının Bi kısmını bende yaşadım ve çok fazla arkadaştan aynı durumları dinledim🤔🤔🤔artık akrabalara veya yanında kendimi kötü hissettiğim insanlara (Doktorda olsalar seni anlayamayabiliyorlar) anlatmamanın daha uygun olduğuna kanaat getirdim. Moralim bozuk olunca gülümseyen Bi emojiye bakınca bile bazen kendimi daha iyi hissettiğim oluyordu. Karamsarlık hastalık gibidir umutlu olmanın zararı yok sende bilirsin Psikiyatrist olacan ☺️☺️☺️(Tabi herşeye hazırlıklı olmak lazım koronodan sınava girer miyiz belli değil )☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Kafasıkarisik12
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Kafasıkarisik12 » Pzr Mar 22, 2020 11:54 am

dryakamoz54 yazdı:
Cmt Mar 21, 2020 11:05 pm
Senin anlattıklarının Bi kısmını bende yaşadım ve çok fazla arkadaştan aynı durumları dinledim🤔🤔🤔artık akrabalara veya yanında kendimi kötü hissettiğim insanlara (Doktorda olsalar seni anlayamayabiliyorlar) anlatmamanın daha uygun olduğuna kanaat getirdim. Moralim bozuk olunca gülümseyen Bi emojiye bakınca bile bazen kendimi daha iyi hissettiğim oluyordu. Karamsarlık hastalık gibidir umutlu olmanın zararı yok sende bilirsin Psikiyatrist olacan ☺️☺️☺️(Tabi herşeye hazırlıklı olmak lazım koronodan sınava girer miyiz belli değil )☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
teşekkürler hocam com tatlısınız 😊😊😊😊😊🌸🌸🌸🌸

Kafasıkarisik12
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Kafasıkarisik12 » Pzr Mar 22, 2020 11:55 am

Çok* olacak o nasıl düzeltiliyor bulamadım 😅

dryakamoz54
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dryakamoz54 » Pzr Mar 22, 2020 11:36 pm

Rica ederim, Daha mutlu olmanızı dilerim 😊😊😊

Daimatusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Daimatusiyer » Cum Mar 27, 2020 5:55 am

Hikayemiz çok benziyor. Ben de 2.tusumda evde çalışarak 63.1 aldım. Bilmiyorum nerde yanlış yapıyoruz. Tercih edeceğim bir şey de bulamıyorum. Sanırım devam edeceğim eylüle maddi manevi daha da dibe vurarak :( Siz kararınızı verdiniz mi? Ne yapmayı düşünüyorsunuz

Kafasıkarisik12
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Kafasıkarisik12 » Cum Mar 27, 2020 7:32 am

Daimatusiyer yazdı:
Cum Mar 27, 2020 5:55 am
Hikayemiz çok benziyor. Ben de 2.tusumda evde çalışarak 63.1 aldım. Bilmiyorum nerde yanlış yapıyoruz. Tercih edeceğim bir şey de bulamıyorum. Sanırım devam edeceğim eylüle maddi manevi daha da dibe vurarak :( Siz kararınızı verdiniz mi? Ne yapmayı düşünüyorsunuz
Üzücü bir durum sizin açınızdan da. Inşallah hedeflediğiniz puana ulaşırsınız. Benim hem ingilizce surem bitti, hem param. Hem de halihazırda 92.dhyde adım var. Tekrar çalışma fikrini zihnimden çıkaramasam da tercih vereceğim muhtemelen. Perifer psikiyatrileri, mikrobiyolojileri araştırıyorum. Belki gidince severim diye. Sevmezsem de oturur tekrar çalışırım diyorum. Hem o zamana kadar biraz daha para biriktirmiş olurum diye düşünüyorum. Hiç böyle hayal etmemiştim sahiden. Yine de vardır bi hayır.

tosbağa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tosbağa » Cum Mar 27, 2020 10:43 am

Bu da dert mi ben daha kötülerini yaşadım diyenlere kulak asmayın lütfen.Ben sizi elimden geldiğince anlamaya çalışıyorum.Kendinizi çıkmazda hissettiğiniz bir ortamda yegane silah umudu kesmemek pes etmemektir.Herbir yukarı çıkışın öncesinde bir iniş vardır.Unutmayın lütfen diken acı verir ama baharda gelicek gülün habercisidir.Herkes için hayırlısı olması dileğiyle sevgili meslektaşlarım

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cum Mar 27, 2020 11:11 am

Halla halla bu da dert mi evet. Daha kötüsü var. Kendim yaşayarak gördüm. Yukseltmek yerine düşürdüm. Kendisi ne güzel yükseltmiş puanını. Ama yeteri kadar yükseltememiş kendisine göre. Düşürse veya hiç yükseltmese daha mı iyi.Kulak asar asmaz. Herkese açık ortamda durumunu belirtmiş. Herkes de kendince fikrini söylüyor. Uygulayip uygulamamak kendisine kalmis. Yetiskin birey. Hayret bir şey ya. Sanki biz anlamıyoruz. Tek sen anlıyosun. Empati uzmanı. Yükseltmesini tebrik ettik. Ne var bunda. Beterin beteri var. Bir şükretmeyi ögren. Gelmisin kulak asma diyosun. Tamam kimseyi dinlemesin bir tek seni dinlesin @tosbağa !!!