Tusem dahiliye

whynot
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tusem dahiliye

Mesaj gönderen whynot » Cum Mar 20, 2020 10:04 pm

Dahiliye kitabım tusem offlinedan doldurmuştum her şey güzeldi ama tekrara geldiğimde kardiyoloji ve göğüs hastalıklarının çok boş olduğunu fark ettim. Şimdi kardiyo ve göğüsü özgür kırbaş hocanın kaydından dinliyorum ama her şeyi yazmak zorunda kalıyorum sizce tüm dahiliye kitabımı değiştirip tusdataya geçmeli miyim yoksa sadece tusdata 2.kitabı edinsem yeterli olur mu? Veya aynen tusem üzerine özgür hocanın kaydıyla doldurmaya devam mı etmeliyim değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Cum Mar 20, 2020 10:20 pm

Özgür hoca efsane anlatır ve kitabı da çok güzeldir, kitapla birebir uyumlu anlatır. Tusem in kitabını bilmiyorum ama edinme şansınız varsa tusdata 2. kitabı edinin, faydasını görürsünüz.

Medicaldoctortus
VIP
VIP

Mesaj gönderen Medicaldoctortus » Cum Mar 20, 2020 10:26 pm

Ben her iki kaynağı da dinlemiş biri olarak; Özgür hocayı kardiyo göğüste çok başarılı buluyorum ancak Hemato endokrin romatoda atilla hocanın çok seri ve iyi anlattığını gözlemledim. data kitabından Özgür hocayı, Tusem kitabından atilla hocayı takip ederek maksimum verim aldıgımı düşünüyorum. Data ikinci kitabı doldururken belki birkaç gününüz gider ama çok kalıcı ve güzel öğrenirsiniz. Şahsi fikrimdir, iyi çalışmalar dilerim.

whynot
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen whynot » Cum Mar 20, 2020 11:21 pm

Teşekkürler hocalarım dediğiniz gibi yapıp dahiliye 2.kitaba geçiyorum o zaman

Kullanıcı avatarı
trooe199
VIP
VIP

Mesaj gönderen trooe199 » Cmt Mar 21, 2020 12:26 am

hocam sitede özgür hocanın kardiyo ve göğüs slaytı var ondan takip edebilirsiniz %95 uyumla gidiyor bazı yeni şeyler eklemişti sadece onu kullanabilirsiniz

whynot
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen whynot » Cmt Mar 21, 2020 2:42 am

trooe199 yazdı:
Cmt Mar 21, 2020 12:26 am
hocam sitede özgür hocanın kardiyo ve göğüs slaytı var ondan takip edebilirsiniz %95 uyumla gidiyor bazı yeni şeyler eklemişti sadece onu kullanabilirsiniz
Hocam dediğiniz slayt sanırım vipte yer alıyor henüz kitap taratamadığım için de vip değilim :(

zeepnep
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zeepnep » Cmt Mar 21, 2020 2:41 pm

Medicaldoctortus yazdı:
Cum Mar 20, 2020 10:26 pm
Ben her iki kaynağı da dinlemiş biri olarak; Özgür hocayı kardiyo göğüste çok başarılı buluyorum ancak Hemato endokrin romatoda atilla hocanın çok seri ve iyi anlattığını gözlemledim. data kitabından Özgür hocayı, Tusem kitabından atilla hocayı takip ederek maksimum verim aldıgımı düşünüyorum. Data ikinci kitabı doldururken belki birkaç gününüz gider ama çok kalıcı ve güzel öğrenirsiniz. Şahsi fikrimdir, iyi çalışmalar dilerim.
dahiliyeye benzer şekilde çalıştım. diğer hocaları bilmiyorum ama özgür hoca çok çok iyi nedenini niçinini anlatarak sesi de gayet yüksek ve net adeta beyninize kazınıyor. yine hematolojide Atilla hocayı datanın kitabıyla takip ettim zorlandım ama birçok şeyi kafamda oturtmama neden oldu. iyi çalışmalar :)