DUS İÇİN HAZIRLANIYORUM ELİMDE SES KAYDI YOK TIP DERSLERİ

alparslan52
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DUS İÇİN HAZIRLANIYORUM ELİMDE SES KAYDI YOK TIP DERSLERİ

Mesaj gönderen alparslan52 » Prş Mar 19, 2020 2:13 pm

Arkadaşlar, hocalar ben dus için hazırlıyorum.Ama elimde temel bilimler için yani mikro pato biyokimya farma için hiç bir ses kaydı yok.
Dershaneyede gidemiyorum.Sadece data kitaplarını aldım onlar var elimde.Dus bölümündede ses kaydı paylaşımı burdaki gibi yapılmıyor hiç.
Acaba tus ses kayıtlarından çalışsam bu dersleri olur mu sizin düşünceniz nedir?Gerçekten yıldım artık.Dershaneye gidemiyorum.Klinik derslerini anlıyorum ama tıp derslerini anlayamıyorum kitaptan okuyunca.
Yani şuan tek şansım tus ses kayıtlarını dinleyerek tıp derslerini halledebilirim.Sizin fikriniz nedir bu konuda.
Dusta sadece fizyo ses kaydı var oda 19 saatte bitiriyor kitabı ama tus ses kayıtlarında fizyo 40 saat sürüyor.Yani çok mu ayrıntı var.Tus ses kayıtlarını dinlemem gereksiz mi olu boşunamı uğraşmış olurum bilemiyorum gerçekten.

dtdr65
VIP
VIP

Mesaj gönderen dtdr65 » Prş Mar 19, 2020 2:48 pm

size tavsiyem eğer yeterince vaktiniz varsa tus kaynakları ve offlinelardan çalışmanız. dus temel bilimler kitapları özet gibi anlatılmış bu da anlaşılırlığını çok düşürüyor. dus noktasında klinik bilimlerde bile bilgi karmaşası varken temeli tustan halletmek daha mantıklı olacaktır naçizane fikrim.

alparslan52
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen alparslan52 » Prş Mar 19, 2020 5:06 pm

teşekkür ederim hocam sağolun

dthayeller
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dthayeller » Prş Mar 19, 2020 7:06 pm

Tus temel bilimleri dus a göre çok ayrıntılı bence boşa zaman kaybedersiniz