Meditus Rezaleti

Önemli Bildiri ve Duyurular
CocoJ
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Meditus Rezaleti

Mesaj gönderen CocoJ » Cmt May 23, 2020 5:46 pm

AlpErTunga yazdı:
Cmt May 23, 2020 3:20 pm
Diğer ders önerilerinizi de merak ediyorum @CocoJ hocam :)
Hocam,
Anatomi SMT--- sadece deneme :)
Fizyo-Histo Data--- Klisniyen soru
Biyokimya Yavuz ŞAhin--- YAvuz şahin soru bankası+ Meditus ibrahim ethem
Mikrobiyoloji Feyyaz--- Feyyaz akay soru bankası
Patoloji Emrullah--- Emrullah pato Sorularla son tekrar soru bankası
Farma---?!?!? ortaya karışık :) Tek önerim farma kaleyi takip edin :)

Dahiliye--- Klinisyen soru bankası+ VAKA soruları+Ydus(en son kesinlikle)
Pediatri---Ydus(şaşırtıcı derecede pediatride işey yarıyor çözmediyseniz mutlaka çözün, tabi ki datanın kitabından)+vaka+klinisyen
Genel C--- Klinisyen soru bankası (bence levent kodaldan daha iyi)+ prospektus levent kodal
Küük Stajlar-- VAKA
Kaın doğum-- sadece deneme :)

Bunlar dışında DATA nın açıklamaları denemeleri olmak üzere deneme, deneme, deneme :))

Denemeleri bölüm bölüm çözmek motivasyonu inanılma arttrıor bütün çözmek yoruyor. Aylık yapılan denemeler bütün çölüp geririsi bölüm bölüm :)
Ben yaklaşık böyle ilerliyorum bakalım nolacak 57-62-? 3. sınavı bende merakla bekliorum hayırlısı :)

AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cmt May 23, 2020 6:03 pm

Ne guzel yazmissiniz. Basarilariniz daha artar umarim @CocoJ hocam :) klinikler icin konu kitaplarini neler olsun :) ben tuseme gidiyorm. Yetersiz cunku

CocoJ
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CocoJ » Cmt May 23, 2020 6:39 pm

AlpErTunga yazdı:
Cmt May 23, 2020 6:03 pm
Ne guzel yazmissiniz. Basarilariniz daha artar umarim @CocoJ hocam :) klinikler icin konu kitaplarini neler olsun :) ben tuseme gidiyorm. Yetersiz cunku
hocam klinik kitapları 0 dan başlasaydm eğer şunları alırdım:

datalevent kodal cerrahi
stage doctors pediatri
bilgi bilek büker dahiliye(haziranda çıkacak)
ancak son sınavımdada şunu gördüm sadece soru çözerek klinik halloluyur gibi ama temel okuma + deneme soruları çözmeden çok zor gibi duruyor.

CocoJ
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CocoJ » Cmt May 23, 2020 7:06 pm

AlpErTunga yazdı:
güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ayrıca. İnşallah sizde ve bütün hocalarımız da istedikleri yerleri gönüllerince kazanırlar :)

AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cmt May 23, 2020 7:42 pm

Inşallah hocam🤗😊

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Cmt May 23, 2020 7:57 pm

Genel C--- Klinisyen soru bankası (bence levent kodaldan daha iyi)+ prospektus levent kodal

ilk 10 a girecek tavsiyeler olduğu şu tespitinden bile belli , teşekkürler :) ,bu arkadaşımızın kıymetini bilin böyle altın tavsiyeleri vermez herkes

AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cmt May 23, 2020 7:58 pm

@CocoJ bir tanedir🤗😊

1eylül2019
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 1eylül2019 » Pzt May 25, 2020 1:20 pm

CocoJ yazdı:
Cmt May 23, 2020 2:52 pm
1eylül2019 yazdı:
Cmt May 23, 2020 11:55 am
Klinisyenle meditusun farkını merak ederdim.data da instagramda farkları için video yapmış.ben videoya göre meditus iyidir diye düşünmüştüm şu an çok aydınlandım teiekkür ederim :) meditus biyokimya klinisyen biyokimyadan iyi mi
hocam size şöyle diyim kafanızı hiç yormayın xd MEditusu ibrahim ethem soru bankasını alın çözn kendiniz görün. Konuyu çok güzel özetliyor tablolar mükemmel (üşenmedim harperdan baktım tamamen aynılarını almış ayrıca harperdaki konu sonlarındaki soruların benzerlerini- aynılarını koymuş kitaba) Eğer benim gibi yavuz şahinden çalıştıysanız bazı konular eksik kalacaktır (örneğin pentoz fosfat yolu bütün enzimleri yavuz şahinde yazmaz) BEn biyokimyadan her deneme fullicem diyosanız yavuz şahin- yavuz şahin soru bankası ( kendi soruları çok koaly hızlı tekrar edilebiliyor 1 kere çözmenizi mutlaka öneririm) + meditus biokimya.. Klinisyeni çözmedim bunları çözüncce hatta sadece meditusu çözünce tamam ya yeter heralde hissiyatı gelecektir. Ayrıca 3 soru bankası çözmekten se 1 tane çok kaliteli soru bankasını defalae-rca tekrar etmeyi öneririm. Saygılar kolaylıklar dilerim inşallah tecrübelerim az da olsa işey yarar...
Çok çok teşekkür ederim çok açıklayıcı yazmışsınız sağolun

georgehagi
VIP
VIP

Mesaj gönderen georgehagi » Pzt May 25, 2020 2:01 pm

CocoJ yazdı:
Cmt May 23, 2020 6:39 pm
AlpErTunga yazdı:

datalevent kodal cerrahi
stage doctors pediatri
ancak son sınavımdada şunu gördüm sadece soru çözerek klinik halloluyur gibi ama temel okuma + deneme soruları çözmeden çok zor gibi duruyor.
Hocam dahiliyede neden bbb biraz aciklarmisiniz acaba. Ben de tuseme gidiyorum dahiliyesini öven gormedim henuz dahiliyeye yeni baslayacagim tavsiyelerinize acigim☺️

CocoJ
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CocoJ » Pzt May 25, 2020 7:24 pm

georgehagi yazdı:
Pzt May 25, 2020 2:01 pm
CocoJ yazdı:
Cmt May 23, 2020 6:39 pm
AlpErTunga yazdı:

datalevent kodal cerrahi
stage doctors pediatri
Hocam dahiliyede neden bbb biraz aciklarmisiniz acaba. Ben de tuseme gidiyorum dahiliyesini öven gormedim henuz dahiliyeye yeni baslayacagim tavsiyelerinize acigim☺️
hocam ben dahiliyede soru yardırarak çalışıyorum konu okumuyorum çünkü kitabım yok xdxd BBB yeni kitap çıkaracak ve tus akademisinde satacak. Kitabı yavuz hocanın gözetiminde yapıyorlar belli. Yani bence kitap güzel özet bir dahiliye kitabı olacak. Alıp deneyeceğim inş :)