SMT-ERDİNÇ HOCA ???

Kullanıcı avatarı
rudimenter
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SMT-ERDİNÇ HOCA ???

Mesaj gönderen rudimenter » Çrş Şub 05, 2020 2:42 pm

madecassol yazdı:
Çrş Şub 05, 2020 3:01 am
Smt hiç dinlemedim ama erdinç hocayla ilgili şöyle bir sorun yaşadım ben; eğer dersine girmeseydim bence daha fazla yer yakalayabilirdim. Kendi adıma şöyle bir sorun oldu, hoca bazı yerleri öylesine kendinden emin olarak bunlar çıkacak dedi ki ben de cidden onlar çıkacak diyerek dediği yerlere yoğunlaştım. Ama çıkmadı :)
erdinç hoca heryere sorulmadı,çıkması bekleniyor v.s. diyor sürekli nasıl tutturamadı anlamadım

Kullanıcı avatarı
rudimenter
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen rudimenter » Çrş Şub 05, 2020 2:43 pm

smtyi çalışanların hepsi smt yi öneriyor
fakat erdinç hoca vs de öyle bi durum yok pek
kafamı karıştıran da buydu

Kullanıcı avatarı
eryvz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen eryvz » Çrş Şub 05, 2020 7:24 pm

ben de aynı durumdayım
konuyu takipteyim
hem smt hem erdinç hoca dinlemiş olanlar yardımcı olursa daha güzel olur

Kullanıcı avatarı
eryvz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen eryvz » Çrş Şub 05, 2020 7:24 pm

up

Kullanıcı avatarı
rudimenter
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen rudimenter » Prş Şub 06, 2020 9:30 pm

peki arkadaşlar mesela 7. baskı infotus anatomi alırsam da smt yi dinleyebilirim değil mi ?

tsezer
VIP
VIP

Mesaj gönderen tsezer » Cum Şub 07, 2020 12:54 pm

hocam 2017 mezunuyum, 2017de tusu kazandım 2019da istifa ettim, 2019 eylülde girdim erdinç hocadan hiç dinlemedim. SMTden canlı dinledim. anatomide şöyle bir durum var hocam sınavda grafi, BT,MR sormaya başladılar ki bence bu mükemmel ötesi bir şey. ortopedi ftr genel cerrahi vs bağlantılı da sormaya başladılar bu da kesinlikle mükemmel bir şey. yani 2 sinirle uyarılan kası bilmektense BTde neresinin adı ney bilmek çok daha önemli. bu sebeple öncelikle okulda geçiridğin süre içerisinde grafi-bt-mr bakmanı kesinlikle öneririm. sonrasında SMT nin olayı şudur burası çok önemli her 3 sınavda bir buradan soru gelir dediği yerler var, oraları ezbere bilmek ya da çizebilecek kadar iyi bilmek gerekir. anatominin textbookunu bilmediğimizden ya da ya da elimize moore un sorularını almadığımızdan anatomiyi fullemeye çalışmak çok gereksiz.erdinç hocadan belliki sen verim alamamışsın bu onu kötü hoca ya da seni kötü öğrenci yapmak bazılarına mikrobiyoloji çok zor gelir bazıları bir okuyuşta hangisi oksidaz + hangisi katalaz + hatırlar onun gibi. diğer arkadaşların da dediği gibi anatomi son tus kampı zamanı üzerine 1 gün harcanacak bir derstir. fazla zaman ayırma, detayda boğulma. detay okudukça temek köşe taşlarını kaçırırsın. yine smt nin bir sözüyle bitireyim. Neler geldi neler geçti felekten, un elerken deve geçti elekten. foranmen rotundumdan neyin geçtiğini hala karıştırıyorsan çok da şeyapma ama ben hacettepe radyoloji istiyorum diyosan değil smt erdinç hoca ege-hacettepe-gazi-çapa-cerrahpaşa komite sorularını bile çözmelisin

Kullanıcı avatarı
rudimenter
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen rudimenter » Pzt Şub 10, 2020 7:18 pm

tsezer yazdı:
Cum Şub 07, 2020 12:54 pm
hocam 2017 mezunuyum, 2017de tusu kazandım 2019da istifa ettim, 2019 eylülde girdim erdinç hocadan hiç dinlemedim. SMTden canlı dinledim. anatomide şöyle bir durum var hocam sınavda grafi, BT,MR sormaya başladılar ki bence bu mükemmel ötesi bir şey. ortopedi ftr genel cerrahi vs bağlantılı da sormaya başladılar bu da kesinlikle mükemmel bir şey. yani 2 sinirle uyarılan kası bilmektense BTde neresinin adı ney bilmek çok daha önemli. bu sebeple öncelikle okulda geçiridğin süre içerisinde grafi-bt-mr bakmanı kesinlikle öneririm. sonrasında SMT nin olayı şudur burası çok önemli her 3 sınavda bir buradan soru gelir dediği yerler var, oraları ezbere bilmek ya da çizebilecek kadar iyi bilmek gerekir. anatominin textbookunu bilmediğimizden ya da ya da elimize moore un sorularını almadığımızdan anatomiyi fullemeye çalışmak çok gereksiz.erdinç hocadan belliki sen verim alamamışsın bu onu kötü hoca ya da seni kötü öğrenci yapmak bazılarına mikrobiyoloji çok zor gelir bazıları bir okuyuşta hangisi oksidaz + hangisi katalaz + hatırlar onun gibi. diğer arkadaşların da dediği gibi anatomi son tus kampı zamanı üzerine 1 gün harcanacak bir derstir. fazla zaman ayırma, detayda boğulma. detay okudukça temek köşe taşlarını kaçırırsın. yine smt nin bir sözüyle bitireyim. Neler geldi neler geçti felekten, un elerken deve geçti elekten. foranmen rotundumdan neyin geçtiğini hala karıştırıyorsan çok da şeyapma ama ben hacettepe radyoloji istiyorum diyosan değil smt erdinç hoca ege-hacettepe-gazi-çapa-cerrahpaşa komite sorularını bile çözmelisin

çok teşekkrüler hepinize arkadaşlar hepiniz çok sağolun