Kamp kardeşliği

bambutohumu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Kamp kardeşliği

Mesaj gönderen bambutohumu » Prş Oca 09, 2020 3:09 pm

Merhaba. Sınava 40 küsur gün kaldı. Ve ben bugüne kadar verdiğim tüm emekleri çöpe atarcasına sere serpe bir dağılma halindeyim. Kısa kış günleri, karanlık sabahlar falan derken erken kalkamıyorum kalksam da çalışmak istemiyorum. Hatta tusa çalışma amacını falan sorgulamaya başlar oldum. Hadi bir yerinden başlayayım tekrar diyorum her şey acaip dağınık kafamda. Sanki 11 ders 1111tane olmuş. Neyse. Kendime benim durumumda olup şu son zamanları emeklerini zayi etmemek adına düzenli sıkı bir şekilde geçirmek isteyen istifalı,dersanesiz ve kampsız kendi gayretiyle geçirmeye çalışan bir arkadaş istiyorum. Sabah 8-8buçuk gibi başlayıp gün içinde de bir ya da iki kez ne durumda olduğumuza dair rapor vererek birbirimizi desteklebiliriz. Muhtemelen Günlük 8-9 saati aşamam şu sıra.(7-8in de altına düşmem inşallah) Ama Şubat ayında 10 a çıkarım diye düşünüyorum. Hanım bir arkadaş olursa gerekirse ve sabah uyandırmak için arama vs durumu da olması açısından daha uygun olur benim için. Ama diğer türlü farketmez. Herkese kolay gelsin.

bambutohumu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen bambutohumu » Prş Oca 09, 2020 3:13 pm

Benim durumumda olan ve mevcut motivasyonuma da zarar vermeden ciddi bir şekilde çalışacak bir arkadaş istiyorum. Ve bir kişi yeterli diye düşünüyorum. Başlığa yazmak yerine özel mesaj ile ulaşırsanız sevinirim.

bambutohumu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen bambutohumu » Prş Oca 09, 2020 4:16 pm

Aranan kan bulundu. Herkese başarılar.

Ali Kaan Akça
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ali Kaan Akça » Pzr Oca 12, 2020 1:49 am

Hocam kampa ben de gitmeyi düşünüyorum, hızlıya mı gitsem, diğerine mi?