TUSWORLD

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
hayatsiz06
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUSWORLD

Mesaj gönderen hayatsiz06 » Sal Oca 07, 2020 1:02 am

Merhabalar, ben 4.sınıf öğrencisiyim. Ankara Tusworld'e kayıt yaptım. Diğer dersaneleri de detaylı olarak inceledim. Ama insanlar nedense çok önyargıyla yanaşıyor Tusworlde. Ben de sizlerin görüşüne başvurmak istedim açıkcası.
1- Konu ve soru kitaplarını beğeniyor musunuz, TUS'ta 65-70 bandında başarı sağlar mı?
2- Hoca kadrosuna çok güveniliyor. Ahmet Erkek, Ahmet Altun, Gökhan Karakoç, Alp Öztürk, Sema Eser, Zuhal Zeybek, Fatih Karagüzel şimdilik internette de isimlerini duyduğum hocalar. Bu hocalar hakkında ne düşünüyorsunuz, iyi anlatıyorlar mı?
3- Giden tanıdığınız var mı? Varsa olumlu/olumsuz nasıl dönüş sağladılar?
4- Netmi serisi ve evde offline'ı da var. Bunlar diğer dersanelerden öne çıkartıyor mu kendilerini?
Cevaplarsanız çok sevinirim sevgili meslektaşlarım. Saygılar...

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Sal Oca 07, 2020 1:18 am

Başlıkları daha özel paylaşabilir misiniz? Mesela tusworld hakkında birkaç soru gibi. Benim gibi bu konu hakkında bilgisi olmayanlar başlığa boşuna tıklamamış olur. Son zamanlarda sitede paylaşılan içeriklerin boşluğu çok dikkatimi çekti. Bu son sözüm size değil.

Kullanıcı avatarı
saat11igeciyordu
VIP
VIP

Mesaj gönderen saat11igeciyordu » Sal Oca 07, 2020 1:22 am

Intorn staj grubundan bir arkadaş TUSWORLD e gidiyordu geçen sınav sadece oranın kaynaklarından 6 tekrarla 68 aldı.Onun dışında bir bilgim yok.

Kullanıcı avatarı
Hekim21
Site Ozanı

Mesaj gönderen Hekim21 » Sal Oca 07, 2020 10:04 am

hayatsiz06 yazdı:
Sal Oca 07, 2020 1:02 am
Merhabalar, ben 4.sınıf öğrencisiyim. Ankara Tusworld'e kayıt yaptım. Diğer dersaneleri de detaylı olarak inceledim. Ama insanlar nedense çok önyargıyla yanaşıyor Tusworlde. Ben de sizlerin görüşüne başvurmak istedim açıkcası.
1- Konu ve soru kitaplarını beğeniyor musunuz, TUS'ta 65-70 bandında başarı sağlar mı?
2- Hoca kadrosuna çok güveniliyor. Ahmet Erkek, Ahmet Altun, Gökhan Karakoç, Alp Öztürk, Sema Eser, Zuhal Zeybek, Fatih Karagüzel şimdilik internette de isimlerini duyduğum hocalar. Bu hocalar hakkında ne düşünüyorsunuz, iyi anlatıyorlar mı?
3- Giden tanıdığınız var mı? Varsa olumlu/olumsuz nasıl dönüş sağladılar?
4- Netmi serisi ve evde offline'ı da var. Bunlar diğer dersanelerden öne çıkartıyor mu kendilerini?
Cevaplarsanız çok sevinirim sevgili meslektaşlarım. Saygılar...
Hocam merhabalar,öncelikle kaydınız hayırlı olsun,önyargılar sizi yıldırmasın.Bence dershane not...bir yere kadar,siz oturup mevcut notlarınızı bitirin ve hızlı tekrar ve bunu bol soru+deneme ile süsleyin.TTS bu sürecin TUZ'u bunun kesinlikle tartışmayalım..
Baharat olarak YDUS kullanın
Kabaca şöyle özetleyelim..65-70 için
*Sahaya doğru 11,i sürmek(TEMEL+KLİNİK ders hocaları),dershane ve sitemizde mevcut olan hocalardan güzel bir ulusal ekip oluşturabilrisin.Bunun için tüm materyal mevcut sitede,sabırla takip etmenizi öneririrm.
*TTS (SON 10 yılın soruları şıklarına kadar irdelenmelidir.)
*KONU(konu eksiği olmamalı ve sık hızlı bol TEKRARLAR yapılmalıdır.
*SORU+( EN GÜNCEL DERSHANE DENEME TAKİBİ )
*Ve bence 70 düşünüyorsan YDUS u da takip etmek gerekir kesinlikle
*AMA en önemlisi ANTİTUSSİF'i mutlaka takip et,çok şey katacak ve fikrini berraklaştıracaktır..
iyi çalışmalar ,başarılar dilerim...
*

hayatsiz06
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hayatsiz06 » Sal Oca 07, 2020 1:15 pm

Teşekkür ederim cevaplarınız için, başka bilgisi olan varsa yazsın lütfen beklemedeyim 🙂

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Sal Oca 07, 2020 2:23 pm

Hocam 1 yıl öncesi için konuşursam soru kitaplarında hata oranı alternatiflerine göre fazlaydı. Ahmet Altun gibi sahtekar bir isimi barındırması bende hep soru işaretleri oluşturdu.
Evde offline kişiye göre avantaj olabilir bu tamamen size bağlı.Bazısı evde verim alamıyorum ,sınıf ortamında daha iyi odaklanıyorum diyor.Buna sizin karar vermeniz gerek.
Ama Şunu asla unutmayın dershane asla sınav kazandırmaz siz kazanırsınız. Her dershaneden bu süreçte yararlanmaya çalışın. Mesela tusworlde gitseniz bile datanın vaka soruları serisi, tusem emrullah'ın pato çözümlü soru bankası,tustime denemeleri gibi kaynakları kesinlikle değerlendirmelisiniz.
En önemlisi kendinizden fedakarlık yapıp çalışmalısınız. Bolca emek ve biraz şansla istediğini puanı ulaşabilirsiniz.
---Büyük sırrı söylüyorum hazır olun.... Rakiplerinizden daha fazla çalışmak :)

hayatsiz06
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hayatsiz06 » Sal Oca 07, 2020 4:50 pm

Teşekkür ederim, peki konu kaynakları ve hoca kalitesi nasıldı? Yukarıda saydığım hocalar, 3000 4000 sayfayla tüm dersleri anlatmaları falan?

hayatsiz06
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hayatsiz06 » Çrş Oca 08, 2020 2:01 pm

Arkadaşlar bilgi almam lazım. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim 🙂

hayatsiz06
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hayatsiz06 » Cum Oca 10, 2020 1:24 am

Up up up

schlagen
VIP