EMRULLAH HOCANIN YENİ KİTABI AŞIRI FARKLI

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Lastrealcommand
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

EMRULLAH HOCANIN YENİ KİTABI AŞIRI FARKLI

Mesaj gönderen Lastrealcommand » Sal Oca 07, 2020 6:17 pm

Hocam yeni kitaba 2018 ekim ses kayıtlarıyla beraber çalıştım hocanın yeni birçok yer eklediğini fark ettim anlatmadığı için. Yeni ses kayıtlarında kitaba ek şeyler söyledi mi bilginiz var mı ?

Kullanıcı avatarı
JustHF
VIP
VIP

Mesaj gönderen JustHF » Sal Oca 07, 2020 6:40 pm

Lastrealcommand yazdı:
Sal Oca 07, 2020 6:17 pm
Hocam yeni kitaba 2018 ekim ses kayıtlarıyla beraber çalıştım hocanın yeni birçok yer eklediğini fark ettim anlatmadığı için. Yeni ses kayıtlarında kitaba ek şeyler söyledi mi bilginiz var mı ?
Hocam ben sadece 1.günü dinledim henüz diğerleri yüklenmedi daha ama ekstra pek bir şey yazdırmadı gibi.Major değişiklik kitabın kendisinde olmuş. Ha bir de yeni kitapta olup eski kayıtlarda anlatmadığı yerleri anlatıyo yani normal ama okuyarak anlaşılır şekilde yazmış hepsini.

Silipnat
VIP
VIP

Mesaj gönderen Silipnat » Sal Oca 07, 2020 11:07 pm

Hocam genmiş mutasyonmuş bunlara takılmayın. Kıyıda köşede kalmış abuk subuk genler zaten sorulmuyor. Hastalık histopatolojisine odaklanın soru yaptıran kısmı orası. Dedikleri gibi kitap değiştirmek gafletine de düşmeyin korkup soru kitabı yetecektir herşeye.

Masterhilti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Masterhilti » Sal Oca 07, 2020 11:12 pm

emrullah hoca iyidir işinin hakkını verir arkadaşlar emeğine sağlık gözü kapalı alabilirisiniz

Tuskolesi
VIP
VIP

Mesaj gönderen Tuskolesi » Cum Oca 10, 2020 11:15 am

Hocam ben ses kaydı ya da video olmadan yeni kitabını okudum, kendim çizdim. Kendim çizebildim çünkü emrullah hocayı önceki dönemlerde 2 kere dinlemiştim zaten ve önceki kitabını en az 5 kere okumuştum. Eski kitabım leş gibi olduğu için biraz da anksiyeteden yeni kitabını alıp kendim çalıştım. Ekstra koyduğu konu ve genlere ise hangisinin önemli oldugunu anlamak için soru kitabındaki sorulardan yararlandım. Önce sorulara baktım, açıklamalarını okudum sonra yeni kitapta soruda vurguladığı yerleri eksik çizmişsem tamamladım. Patolojide yaptıramayacağı soru yok bence yeni konu kitabının.

Eski kitabında yazacak yer olanlar soru kitabındaki ekstraları konu kitabına yazabilir ama benim yazacak yer dahi kalmamıştı eski kitabımda o yüzden mecburen yeni kitaba geçiş yaptım.

Kullanıcı avatarı
p53 bey
VIP
VIP

Mesaj gönderen p53 bey » Cum Oca 10, 2020 4:58 pm

Silipnat yazdı:
Sal Oca 07, 2020 11:07 pm
Hocam genmiş mutasyonmuş bunlara takılmayın. Kıyıda köşede kalmış abuk subuk genler zaten sorulmuyor. Hastalık histopatolojisine odaklanın soru yaptıran kısmı orası. Dedikleri gibi kitap değiştirmek gafletine de düşmeyin korkup soru kitabı yetecektir herşeye.
Katılıyorum. Güncelden yapılacak 2 soru için kitap değiştirmek yerine kendi kitabınızı 2 kere okuyun, netiniz daha çok artar.

Hocanın soru kitabı da eski konu kitabı da oldukça iyi.

pastelzar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen pastelzar » Cum Oca 10, 2020 10:21 pm

Yeni kitabı scan edip yükleseniz çok sevaba geçersiniz hocam.

Arzt
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Arzt » Cum Oca 10, 2020 11:07 pm

pastelzar yazdı:
Cum Oca 10, 2020 10:21 pm
Yeni kitabı scan edip yükleseniz çok sevaba geçersiniz hocam.
Ya o ViP'te vardır zaten kesin yüklemislerdir.
Bana da gönderseniz olur mu?