Camstudy tus arkadaşı arıyorum

Tuzbuz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Camstudy tus arkadaşı arıyorum

Mesaj gönderen Tuzbuz » Cum Ara 13, 2019 2:42 pm

Sabah erken kalkıp derse başlayamıyorum.
Ne yaparsam yapayım sabahlar boşa gidiyor. Ertele ertele bir bakıyorum öğlen olmuş.
Camstudy daha çok asyalıların yaptığı bir şey, açıyorlar laptobun kamerasını köşeye koyuyorlar, ekrana bakmadan karşılıklı çalışıyorlar. Skype gibi düşünün ama daha kolay ve kullanışlı siteler var. Gooroomee whereby gibi. Bir nevi sanal kütüphane sistemi.
Kütüphaneye gitme şansım olsaydı onu denerdim ama şu an yok.

Daha önceden focusmate kullanmış olan varsa sistemi biliyordur zaten. Focusmate çok iyiydi ama sonradan paralı oldu :/

Sadece bir kişi arıyorum. Sabah ne kadar erken kalkıyorsa o kadar iyi. Sabah beşte kalkıyorum desin hatta bal kaymak. Sabah ayılana kadar birlikte birkaç saat çalışalım sonra bireysel çalışır herkes. Bayan olurda daha iyi olur ben de bayanım.

Ha bu sabah erken derse başlayabilme konusunda tavsiyesi olan varsa süper olur. Sınava şurada kalmış 2 ay, motivasyonsuzum. Hâlâ böyle basit sorunlarımı çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sencer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Sencer » Prş Ara 26, 2019 9:28 pm

Camstudy ile nasıl ders çalışılacak

gogotusiyer
VIP
VIP

Mesaj gönderen gogotusiyer » Prş Ara 26, 2019 10:30 pm

Oldukça faydalı bir başlık olmuş. Bu konsepti bilip hangi sitelerden olduğunu bilmiyordum. Motivasyon konusuna gelince, bu sürecin geçici olduğunu ve bilgileri ne kadar merak ederseniz o kadar iyi özümseyeceğinizi hatırlamakta fayda var. Ben de sizin gibiydim, katiyen eziyet gibi görmemelisiniz yoksa hayatta aşılması gereken bir basamak iken yokuş oluyor, dağ oluyor. Herkes söylüyor biliyorum kendiniz üzerinde baskı oluşturmadan kalan zamanın çabuk geçeceğini ve güzel günlerin yakın olduğunu hep hatırlayın 😊