Özkan hocanın "karakutusu"...

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Özkan hocanın "karakutusu"...

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Kas 18, 2019 9:05 pm

Özkan hocanın paylaşımının altına eleştirel bir yorum yazdım içinde kendisine bir hakaret içermeyen bir yorumdu. O ise fikirleriyle karşı çıkmak yerine o çok sevdiği ve toz kondurmadığı meslektaşlarından birine şerefsiz diyerek cevap verdi... Genel paylaşımlarında bu kadar duyarlıyım, meslektaşlarıma laf kondurmam vs diye mesajlar paylaşan kişinin özelde nasıl bir anda çirkinleştiğini görün diye paylaşıyorum sadece.

https://imgyukle.com/i/whatsapp-image-2 ... 336.RJEBot
Resim

Babili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Babili » Pzt Kas 18, 2019 9:07 pm

Sizin attığınız yorumu da yükleseniz daha sağlıklı olur bence

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Kas 18, 2019 9:15 pm

Babili yazdı:
Pzt Kas 18, 2019 9:07 pm
Sizin attığınız yorumu da yükleseniz daha sağlıklı olur bence
Kendisi sildiği için tam olarak paylaşamıyorum ama paylaşımında 3-5 tane sıkıntılı tipin doktorlar hakkında yazdıkları olumsuz şeyleri toplayıp paylaşmış ve bakın ben ne kadar da duyarlıyım bu konuda minvalinde açıklamalar yapmış ki bu tür paylaşımları sık sık yapar kendisi.
Ben de bu işten para kazandığı için her ne kadar bu tür paylaşımlar yapmasının sebebini anlasam da kim olduğu bile belirsiz, sıkıntılı tiplerin olumsuz yorumlarını sürekli gündeme getirmenin hoş olmadığını. Hatta bunları paylaşarak doktorlara saldıran bu hastalıklı kişilerin kendilerini nimetten saymalarına sebep olacağını belirttim. Gereksiz insanların doktorlar hakkında saçma yorumlarını gündemde tutmanın bir anlamı yok tarzında bir yorum yaptım ve aldığım cevap buydu.

Herhalde bu işten para kazanıyorsunuz kısmına takıldı. Bu tepkiyi görünce de derdinin doktorlar değil hesabına yatan para olduğunu dair şüphem iyice arttı şahsen.

Calamity
VIP
VIP

Mesaj gönderen Calamity » Sal Kas 19, 2019 9:49 am

Merhaba; aynı durumun bir benzerini kendisi ile yaşadım.Yaptığı bir paylaşımın altına yazdığım yorum sonrasında.Sert bir açıklama da bulundu ve hakarete varan tavırlar sergiledi.Bunun hoş olmadığını belirttikten sonra bir daha iletişime geçmedi.Hayatım boyunca saygılı ve duyarlı bir birey olmak için çaba göstermişimdir ancak kendisinin hayat görüşü olarak dar pencereden bakan, ve görüşlerini dikte etmeye çalışan düşündüğüm her zaman doğrudur minvalinde ilerleyen bir birey olduğu kanaatindeyim.O yüzden önemsemeyiniz.Kendisine cevap hakkı doğduğu ve daha da doğacağı için daha da yazmak istemiyorum ama arzu ederseniz, dava edebilirsiniz.En doğal hakkınız.

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Sal Kas 19, 2019 11:32 am

Calamity yazdı:
Sal Kas 19, 2019 9:49 am
Merhaba; aynı durumun bir benzerini kendisi ile yaşadım.Yaptığı bir paylaşımın altına yazdığım yorum sonrasında.Sert bir açıklama da bulundu ve hakarete varan tavırlar sergiledi.Bunun hoş olmadığını belirttikten sonra bir daha iletişime geçmedi.Hayatım boyunca saygılı ve duyarlı bir birey olmak için çaba göstermişimdir ancak kendisinin hayat görüşü olarak dar pencereden bakan, ve görüşlerini dikte etmeye çalışan düşündüğüm her zaman doğrudur minvalinde ilerleyen bir birey olduğu kanaatindeyim.O yüzden önemsemeyiniz.Kendisine cevap hakkı doğduğu ve daha da doğacağı için daha da yazmak istemiyorum ama arzu ederseniz, dava edebilirsiniz.En doğal hakkınız.
Hocam birini dava edince kendini de cezalandırıyorsunuz maalesef bu yargı sisteminde:) İnsanlar gerçek yüzünü görsün yeter bana. Öyle öğrencilerin paralarını almak için şirinlikler yapan birinin bu halini insanlar bilsin yeter bana.