Telegram kronometre grubu

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
gnothiseauton
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Telegram kronometre grubu

Mesaj gönderen gnothiseauton » Cmt Kas 02, 2019 9:06 pm

GnTevfiksaglam 'ın telegram grubu dolmuş.Yazan fazla insan olunca aynı kriterleri olan yeni bir grup kurdum.Katılmak isteyenler kullanıcı adı/no mesaj atabilir. kontenjan 10.

Kopyala yapıştır yapıyorum,

''Arkadaşlar merhaba. Ben ve bir arkadaşım bir telegram grubu kurmaya karar verdik. Amacımız motivasyonumuzu arttıracak ve bizi sürekli aktif tutacak bir ortam oluşturmak.
- Öncelikle iki grubumuz olacak. Birinde sadece gün sonu kronometreleri paylaşılacak. Diğerinde de çalışma kaynağı, soru bankası önerileri vs. konular konuşulacak. Asıl önemli grubumuz kronometre grubu. Diğer grup biraz daha opsiyonel.
- Grup kişi sayısı şimdilik 10 olacak.
- Grup paylaşım linkini özel mesaj olarak bana dönüş yapanlarla paylaşacağım. 1-2 güne de grubu aktif hale getireceğiz.
- Etkili bir ortam oluşturabilmemiz için birkaç şeye dikkat etmemiz gerekiyor. Gruba girecek arkadaşlar geçerli bir mazereti olmadığı sürece mutlaka gün sonunda kronometresini paylaşacak. Gruba girerken de herkesin kendi günlük saat hedefi olacak. Örneğin 4 saat bile belirliyorsa o saatin altına düşmeyecek. Hedefini mazeretsiz 3 kere tamamlayamayan veya 3 kere kronometre paylaşımı yapmayan arkadaşlar 3 günlük uzaklaştırma alacak.
- Gerçekten Şubat'ta kazanmayı hedefleyen, ciddi arkadaşları bekliyoruz.
- Bütün bu yazdıklarım geliştirmeye açık önermelerdir. Hepsini zamanla geri bildirimlerle değiştirebiliriz. ''

Kullanıcı avatarı
CerrahOlacakAbisi
VIP
VIP

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Cmt Kas 02, 2019 9:38 pm

Uygulamanın en güncel sürümüne ulaşamıyorum rica edersem özelden atabilir misiniz?

Medullaspinalis
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Medullaspinalis » Pzt Kas 04, 2019 6:19 pm

Beni de ekleyebilir misiniz

cudubaba
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cudubaba » Pzt Kas 04, 2019 11:13 pm

Ben de girebilir miyim

Nikadehntz
VIP