***İSTEK*** Tusdata 2020 1. deneme

Drchef
VIP
VIP

***İSTEK*** Tusdata 2020 1. deneme

Mesaj gönderen Drchef » Cmt Eki 26, 2019 7:40 pm

Zahmet edip giriverseniz sınava. Hem katılım da artmış olur. Bilemiyorum yanlış mı düşünüyorum?

isintusundayim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen isintusundayim » Cmt Eki 26, 2019 7:42 pm

Ben sinava girdim ama sadece cevap anahtari yayinlanmis. Sorular yayinlanmiyor mu yanlis yaptigimiz sorulari ogrenemiyor muyuz?

tusiyerrr35
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tusiyerrr35 » Cmt Eki 26, 2019 7:55 pm

Drchef yazdı:
Cmt Eki 26, 2019 7:40 pm
Zahmet edip giriverseniz sınava. Hem katılım da artmış olur. Bilemiyorum yanlış mı düşünüyorum?
Önceden kursiyer olup mezun olanlar bile sınava girdikten sonra açıklamaları göremiyor sadece şu anki kursiyerler goruyor yani neyi yanlış yaptığını bile göremiyorsun o yüzden eğer şu anda data kursiyer olup cuma günü girmeyip denemeyi yeni aldıysa her sayfanın fotosu çekilerek pdf yapılabiliyor 2018 2019 data denemeleri bu şekilde buraya atıldı, yani girmeme sebepleri insanların zahmet edemediğinden degil .

Kullanıcı avatarı
antitus1
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus1 » Cmt Eki 26, 2019 8:26 pm

Uyanıklar 3 dersanenin denemesinide aynı güne koymuşlar zahmet edipte hepsine girseydik aymı gün değil mi @Drchef ne meraklısınız laf etmeye

Kullanıcı avatarı
antitus1
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus1 » Cmt Eki 26, 2019 8:27 pm

Uyanıklar 3 dersanenin denemesinide aynı güne koymuşlar zahmet edipte hepsine girseydik aynı gün değil mi @Drchef ne meraklısınız laf etmeye

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Cmt Eki 26, 2019 8:41 pm

antitus1 yazdı:
Cmt Eki 26, 2019 8:27 pm
Uyanıklar 3 dersanenin denemesinide aynı güne koymuşlar zahmet edipte hepsine girseydik aynı gün değil mi @Drchef ne meraklısınız laf etmeye
Tusem'inki salı ve çarşamba
Tustime'ınki perşembe
Tusdata'nınki cumaydı
Geriye kim kaldıysa kendince uyanıklığı o yapmış, adı lazım değil baş harfi Ahmet Erkek.

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Cmt Eki 26, 2019 9:01 pm

tusiyerrr35 yazdı:
Cmt Eki 26, 2019 7:55 pm
Drchef yazdı:
Önceden kursiyer olup mezun olanlar bile sınava girdikten sonra açıklamaları göremiyor sadece şu anki kursiyerler goruyor yani neyi yanlış yaptığını bile göremiyorsun o yüzden eğer şu anda data kursiyer olup cuma günü girmeyip denemeyi yeni aldıysa her sayfanın fotosu çekilerek pdf yapılabiliyor 2018 2019 data denemeleri bu şekilde buraya atıldı, yani girmeme sebepleri insanların zahmet edemediğinden degil .

Ekran görüntüsü alan olmadı mı demiş ya bir arkadaş... Onun dediğini deneyebilirsiniz. İşinize yarar. Buraya yüklenmesini beklerim diye girmemek garip. Çünkü gerçek deneme gibi olmuyor o zaman

Kullanıcı avatarı
antitus1
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus1 » Cmt Eki 26, 2019 9:37 pm

Ben dün tustime denemesine girdim açıktı cuma günü

Dei
VIP
VIP

Mesaj gönderen Dei » Cmt Eki 26, 2019 10:25 pm

Drchef yazdı:
Cmt Eki 26, 2019 9:01 pm
tusiyerrr35 yazdı:
Drchef yazdı:

Ekran görüntüsü alan olmadı mı demiş ya bir arkadaş... Onun dediğini deneyebilirsiniz. İşinize yarar. Buraya yüklenmesini beklerim diye girmemek garip. Çünkü gerçek deneme gibi olmuyor o zaman
gerçek deneme nasıl oluyor doktor bey/hanım? Çözdüğün denemenin açıklamalı cevaplarını görmeyi bırak, hangi soruyu yanlış yaptığını bile göremeyerek mi? Madem kursiyer dışındakilere, açıklamalı cevapları, yanlış soruları dahi göstermeyeceksiniz, o zaman niye dışarıdan denemeye alım yapıyorsunuz? Maksat sayı artırmak mı? Kendi kursiyerlerine geniş havuz oluşturabilmek mi?

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Cmt Eki 26, 2019 10:45 pm

Dei yazdı:
Cmt Eki 26, 2019 10:25 pm
Drchef yazdı:
Cmt Eki 26, 2019 9:01 pm
tusiyerrr35 yazdı:

gerçek deneme nasıl oluyor doktor bey/hanım? Çözdüğün denemenin açıklamalı cevaplarını görmeyi bırak, hangi soruyu yanlış yaptığını bile göremeyerek mi? Madem kursiyer dışındakilere, açıklamalı cevapları, yanlış soruları dahi göstermeyeceksiniz, o zaman niye dışarıdan denemeye alım yapıyorsunuz? Maksat sayı artırmak mı? Kendi kursiyerlerine geniş havuz oluşturabilmek mi?
Sıralamanı göreceğin, ona göre kendini değerlendireceğin deneme oluyor gerçek deneme. Soruların açıklamalarını vermeyen ben değilim. Buraya düşüyor olması internetten çözmeye engel değil. Ya da internetten çözmek buraya düşen pdfe bakmaya engel değil.