Fizyoloji öneri

itshkilickaya
VIP
VIP

Fizyoloji öneri

Mesaj gönderen itshkilickaya » Pzt Eki 21, 2019 12:57 pm

Herkese çok teşekkur ederim

Trtus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Trtus » Pzt Kas 11, 2019 3:49 am

Arkadaşlar fizyoda efsane ve tek geçerim dediğim Tusem bayram hoca.Adam derste o kadar çok kısaltma ve hikayelerle anlatıyor ki akşama kadar sıkılmadan kahkahalar eşliğinde dinlediğim saygıdeğer hocalardan biri,hepinize tavsiye ederim,ben de isteyenler için ses kaydı da var

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt Kas 11, 2019 1:22 pm

Trtus yazdı:
Pzt Kas 11, 2019 3:49 am
Arkadaşlar fizyoda efsane ve tek geçerim dediğim Tusem bayram hoca.Adam derste o kadar çok kısaltma ve hikayelerle anlatıyor ki akşama kadar sıkılmadan kahkahalar eşliğinde dinlediğim saygıdeğer hocalardan biri,hepinize tavsiye ederim,ben de isteyenler için ses kaydı da var
Sen böyle deyince şaşırdım. Bize de tam aksine sıkıcı ve tek düze anlattı. Hikaye, akılda kalma yolları da yoktu. Ilginç. Sizin adınıza sevindim :) malesef bizde vasat ötesi, zaman kaybıydı:/

Sonra nedense aklıma profiline bakmak geldi :) bu kadar mübalağa methiyeler yapınca bakayım dedim. 11 kasım gece 3.41de kayıt olup bu site için tek mesajın olan bunu 3.49da yapmışsın :) elinde ses kaydı varsa amtitusifte paylaşıp herkesin yararlanmasını sağlayabilirsin. Çünkü bizler paylaştıkça çoğalıyoruz. Buradan faydalanıyorsa buraya faydan da dokunsun. Kendim bizzat bayram hocadan dinlemesem bir an inancaktım :) neyseki dinledim ve hocanın şişirilmiş balon olduğuna kanaat getirdim.

Kullanıcı avatarı
CerrahOlacakAbisi
VIP
VIP

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Pzt Kas 11, 2019 11:58 pm

Farklı kitaba geçmeni önermem şahsen alıştığın görsel hafızaya oturttuğun kitap fazla sayfalı da olsa sana daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. :)

NK.DR237
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen NK.DR237 » Sal Kas 12, 2019 9:32 pm

Trtus yazdı:
Pzt Kas 11, 2019 3:49 am
Bana da gönderebilir misiniz?