Fizyoloji öneri

itshkilickaya
VIP
VIP

Fizyoloji öneri

Mesaj gönderen itshkilickaya » Pzt Eki 14, 2019 12:27 pm

Merhaba arkadaşlar size bir şey danışmam gerek şimdi durumum şu:
Elimde bir önceki basım tusdata fizyoloji var kitap dolu 3 tekrar attim ama kitaba tekrar atmak aşırı zor çünkü ilk doldurduğum kitaptı ve her yerini yazmışım. Başka bir dersaneye yazıldım ama fizyolojisi baya kötü ondan farklı bir yerden çalışıcam. Şimdi seçebeklerim şunlar:
1)Aynı tusdata kitabıyla devam etmek gereksiz yerleri silmek
2)Yeni tusdata fizyoloji kitabı alıp yine tayfun hocadan dinleyerek doldurmak.
3)Yeni bir dershane ses kaydı özellikle daha az sayfalı olursa iyi olur(tusemin methini duydum)

Sizce hangisi ?

Kullanıcı avatarı
JustHF
VIP
VIP

Mesaj gönderen JustHF » Pzt Eki 14, 2019 4:34 pm

Birincisi

3 kere tekrar ettiysen bozma hocam görsel hafızan

Kuaterner
VIP
VIP

Mesaj gönderen Kuaterner » Pzt Eki 14, 2019 5:46 pm

Hocalarım yeni başlık açıp dağınıklık yapmayayım dedim. Ben de fizyoloji konusunda sıkıntı yaşıyorum. Elimde bir önceki tusdata var, hocanın ses kaydıyla ilk fasikülü doldurdum(ikincisi boş) ama akmıyor bir türlü, hem çok yavaş gidiyorum hem her yere yazdım, tekrarı kolay olmayacak sanki. Arkadaşın yazdığı üç seçenekten bana ne önerirsiniz? Aynı kitap devam mı, çok değişiklik var yeni fasikül al mı, tusem mustafa hocanın kitabına geç mi? İnanın çok zorlandım, benim duruma da bir el atın lütfen.

Kullanıcı avatarı
travian
VIP
VIP

Mesaj gönderen travian » Pzt Eki 14, 2019 9:08 pm

Sanırım ses kaydı dinlemenin kötü yanıda bu her şeyi durdurup yazabiliyoruz hem öyle zaman kaybı oluyor hemde tekrarı zor oluyor sanırım biraz obsesiflik var malesef

morhan24
VIP
VIP

Mesaj gönderen morhan24 » Pzt Eki 14, 2019 9:22 pm

Herkesin ortak derdi sanırım fizyoloji ben de kararsızım bu konuda data kamp kitabı okumak yetersiz mi kalır acaba deneyen var mı

snglsng.vars
VIP
VIP

Mesaj gönderen snglsng.vars » Sal Eki 15, 2019 10:11 am

Fizyolojiden önerilen telegram grubu, hoca ..varmi

Kullanıcı avatarı
PlastikCerrah
VIP
VIP

Mesaj gönderen PlastikCerrah » Sal Eki 15, 2019 12:57 pm

Fizyoloji kitabım datadan. İlk tekrar uzun sürse de sonrasında süre git gide kısalıyor. Her tekrarda bütün spotlara sorulara bakmaktansa sadece hatırlayamadığınız veya konu içinde olmayan spotları ve yapamadığınız soruları işaretleyip onlara bakmanızı öneririm. Bu şekilde 2 fasikülü 3 günde tekrar edebiliyorum. Tabi yine de diğer dersanelerin kitaplarına göre uzun bir süre

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Sal Eki 15, 2019 4:54 pm

PlastikCerrah yazdı:
Sal Eki 15, 2019 12:57 pm
Fizyoloji kitabım datadan. İlk tekrar uzun sürse de sonrasında süre git gide kısalıyor. Her tekrarda bütün spotlara sorulara bakmaktansa sadece hatırlayamadığınız veya konu içinde olmayan spotları ve yapamadığınız soruları işaretleyip onlara bakmanızı öneririm. Bu şekilde 2 fasikülü 3 günde tekrar edebiliyorum. Tabi yine de diğer dersanelerin kitaplarına göre uzun bir süre
bende bu şekilde yapıyorum o şekilde tekrar sürem kısalıyor ama ona rağmen beynim yanıyor data yaktı bizi(: .. sınava 1 ay kala o 600 sayfalık pato kitabına tek küfreden ben değilmişim demekki.. hele bir farma tekrarım var evlerden ırak Allah yardımcımız olsun datacıların

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Sal Eki 15, 2019 4:56 pm

PlastikCerrah yazdı:
Sal Eki 15, 2019 12:57 pm
ve hocam esas anlamadığım o uuupuzun data fasikullerin yanına bir de ttsyi 2 kez okuyorlar nasıl yetiştiriyorlarsa

slntgrl
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen slntgrl » Cmt Eki 19, 2019 9:20 pm

Bence data nın fizyoloji kitabı güzel vedat çimenin ses kaydı var bende gecen hafta ders yaptı yüklemeyi düşünüyorum değişen ve hocanın bekledigi yerler icin. ama 1 yıl önceki kitap yeterli yeni kitap doldurmaya da hic gerek yokk