Ahmet Erkek Whatsapp Vip Hakkında Düşünceleriniz

drmsg63
VIP
VIP

Ahmet Erkek Whatsapp Vip Hakkında Düşünceleriniz

Mesaj gönderen drmsg63 » Pzt Eki 07, 2019 7:57 pm

Askorbik asit yazdı:
Pzt Eki 07, 2019 2:07 am
drmsg63 yazdı:
Pzr Eki 06, 2019 10:38 pm
Merhaba arkadaşlar AE demo whatsapp grubu açtı 1 hafta paylaşım yaptı. İşin aslını söylemek gerekirse çok bir şey anladım. Hani çeyrek kokoreç yersin bir şey anlamazsın ya onun gibi bir şey oldu benim için.. Daha önce AE vip grubuna katılan bu konuda biraz aydınlatabilir mi?
Demosuna nerden girdiniz? Link var mi?
instagram sayfasında link vardı

jasmine
VIP
VIP

Mesaj gönderen jasmine » Pzt Eki 07, 2019 10:07 pm

ecmdc yazdı:
Pzr Eki 06, 2019 11:07 pm
Demosundan da gördüğümüz gibi boş bomboş... Sabah motivasyon arada 5-10 spot, akşam 3-5 soru kronometre kapanış. Arada çıkan Ahmet erkek sesi bu şubat son sınav diyor. Bu kadar 😂 o kadar paraya değmez.. Emeklerinizi çaldırmayın.
aynen hocam size katılıyorum👍

ecmdc
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ecmdc » Pzt Eki 07, 2019 10:44 pm

Bi de bunun özkan formu var. Özkan bey sürekli ama sürekli negatiflik aşılıyor. Ya kendisi depresyonda ya da herkesi depresyona sokmaya çalışıyor. Amaçları kendi gruplarına adam çekmek sanırım. Özkan beyi (hoca demiyorum - hocalıktan ziyade tüccarlık yapıyor) ilk başlarda iyi niyetli biri olarak görüyordum. Umarım izlediği bu negatif tutumlar sırf kendine insan çekmek değildir. İnstagram paylaşımları bariz Bi şekilde negatif. Umarım ben yanlış düşünüyormdr, Çünkü o kadar çok insanı yönlendiriyorlar ki.. Kimse yanlış seçimler yapmasın bunlara uyup..

antitus1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen antitus1 » Pzt Eki 07, 2019 11:48 pm

Ücretli gruba bir kişi kaydolur sonra o kişi 250 kişi toplayıp verilen parayı 250 ye bölüp herkesten atıyorum 2500 liraysa 10 ar lira toplarsın sonra kendi grubunda hergün sırayla bir kişi ücretli grupta atılanları kendi grubunda paylaşır . Mesajıma + oy verin destek olun millet : )

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Sal Eki 08, 2019 2:13 am

ecmdc yazdı:
Pzt Eki 07, 2019 10:44 pm
Bi de bunun özkan formu var. Özkan bey sürekli ama sürekli negatiflik aşılıyor. Ya kendisi depresyonda ya da herkesi depresyona sokmaya çalışıyor. Amaçları kendi gruplarına adam çekmek sanırım. Özkan beyi (hoca demiyorum - hocalıktan ziyade tüccarlık yapıyor) ilk başlarda iyi niyetli biri olarak görüyordum. Umarım izlediği bu negatif tutumlar sırf kendine insan çekmek değildir. İnstagram paylaşımları bariz Bi şekilde negatif. Umarım ben yanlış düşünüyormdr, Çünkü o kadar çok insanı yönlendiriyorlar ki.. Kimse yanlış seçimler yapmasın bunlara uyup..
sana katılıyorum başlarda çok iyi niyetliydi belki hala iyidir bilemem ama tus açısından öyle abartılcak biri değil bence ve bu kadar büyük kitlelere ulaşması dersane hocası olması sayesinde oldu bence

harvesu
VIP
VIP

Mesaj gönderen harvesu » Sal Eki 08, 2019 9:03 pm

Tusworldün klinik offline'ını tam satın alacakken, vip grubun demosuna katılmamla vazgeçmem bir oldu. Böyle bir fiyasko olamaz. Tus için açtığım instagram hesabının anasayfası bile daha faydalı. Ordan burdan kesme spotlar sorularla yapılan tus çorbasının kimseye bir faydası olmaz. Ne bir düzen var ne de bir emek. Üstelik bu saçmalığı normalde 2000'e satıyoruz ama siz dershaneye kaydolunca bedava vereceğiz demeleri ahlağa ve vicdana sığmaz gerçekten. Bu vip grubu birine 2000'e satan adam ben helal kazanıyorum demesin lütfen. Bu yüzden basit bir whatsapp grubunu dev hizmet gibi sunabiliyorlarsa, muhtemelen oranın dersleri de boştur..

Kullanıcı avatarı
Lili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lili » Sal Eki 08, 2019 10:17 pm

Bu demo vip grupta neler paylaşıldı gerçekten merak ettim. Insanlar bu kadar isyan ettiyse vardır bildikleri. Demo oldugundan belki de güzel şeyleri paylaşmamış olabilirler. Gruba giren biri varsa demodakileri paylaşabilir mi?

Kullanıcı avatarı
Lili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lili » Sal Eki 08, 2019 10:21 pm

Bir de forumda birkaç yerde tw pato konu kitabı çok iyi diye okumuştum. Örnek sayfa da koymadiklarindan içerigi bilmiyorum. Kitabi taratan biri varsa paylassa cok guzel olur