+70 Whatsapp grubu

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Yemektuzu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

+70 Whatsapp grubu

Mesaj gönderen Yemektuzu » Cum Eki 04, 2019 5:00 pm

Merhaba arkadaslar subat sinavi icin +70 whatsapp grubu kurmak istiyorum. Grupta duzenli ve kaliteli paylasim yapabilicek, guzel sorular paylasabilicek(farkli dersanelerden olmasi herkesin yararina olur), baslangic icin min 6 saat calisan birbirini motive edicek kisiler ariyorum. Maks 10 kisilik bencil olmayan bir grup. ( bu tarz gruplarda bile bazen rekabet gelisiyor ve guzel bilgileri kendilerine saklayanlar cikiyor ':) ). Eylul sinavinda 60-65 ustu alan arkadaslar onceligimizdir. Takilinan sorular vs de tartisilabilir grupta cogunlugun istegine bagli. Ilgilenen arkadaslar ozel mesaj atabilir numaralarini

Daimatusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Daimatusiyer » Cum Eki 04, 2019 5:23 pm

Yemektuzu yazdı:
Cum Eki 04, 2019 5:00 pm
Merhaba arkadaslar subat sinavi icin +70 whatsapp grubu kurmak istiyorum. Grupta duzenli ve kaliteli paylasim yapabilicek, guzel sorular paylasabilicek(farkli dersanelerden olmasi herkesin yararina olur), baslangic icin min 6 saat calisan birbirini motive edicek kisiler ariyorum. Maks 10 kisilik bencil olmayan bir grup. ( bu tarz gruplarda bile bazen rekabet gelisiyor ve guzel bilgileri kendilerine saklayanlar cikiyor ':) ). Eylul sinavinda 60-65 ustu alan arkadaslar onceligimizdir. Takilinan sorular vs de tartisilabilir grupta cogunlugun istegine bagli. Ilgilenen arkadaslar ozel mesaj atabilir numaralarini

Bir puanla kaçırdım hocam eylülde 59 almıştım :))

Yemektuzu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Yemektuzu » Cmt Eki 05, 2019 10:33 pm

Grup dolmak uzere arkadaslar. Aktif olucak +70 uzeri hedefleyen herkesi bekliyoruz

hiperman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hiperman » Pzr Eki 06, 2019 11:31 am

Özelden mesaj attım hocam yer varsa

drnoe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drnoe » Pzr Eki 06, 2019 12:05 pm

Ben de grupa almaniz istyorum munkunse.