Yavuz Şahin , Feyyaz Akay, Tipakademisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zeki Bilici
VIP
VIP

Yavuz Şahin , Feyyaz Akay, Tipakademisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesaj gönderen Zeki Bilici » Cum Eki 04, 2019 4:00 pm

Askorbik asit yazdı:
Cum Eki 04, 2019 1:23 pm
Zeki Bilici yazdı:
Cum Eki 04, 2019 1:09 pm
Askorbik asit yazdı:
Prş Eki 03, 2019 11:56 pm

Videolarini dinlemeyip sadece kitaplarini okusak olur mu
Ben videolarıyla takip ettim. Çok memnunum. Videosuz alanlar da olmuştu.
Çok sagol. Videoda kitaptan ek bir seyler diyor mu? Videonun ne gibi katkisi oldu. Bu sorumu da cevaplarsan gercekten cok sevinirim :))))
Videolar, kitapların anlaşılmasını kolaylaştırıyor. Animasyonlar, karikatürler, kısaltmalar, formüller vs. Kitabın tekrarı çok daha kolay oluyor.

Mustafi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Mustafi » Cum Eki 04, 2019 5:24 pm

Paranız varsa düsünmeyin alin derim. Paranız azsa ve başka yerden çalışmışsanız soru bankalarını alin.
Farkı soran arkadaş için. Ben kitapta daha sonra gelecek yerleri daha baştan anlatarak ördüklerini ve tekrar tekrar söylemiş olduklarını gördüm. Kitap eksik değil ama videolarda konular ve bilgiler arası örgüler kısaltmalar mnumonicler çok iyi. Paranız yoksa zorlamayın soru kitabini yalayıp yutun ama varsa affetmeyin derim. Çünkü soru kitabını yutturuyorlar.🙏

Kullanıcı avatarı
JustHF
VIP
VIP

Mesaj gönderen JustHF » Cum Eki 04, 2019 8:40 pm

Mustafi yazdı:
Cum Eki 04, 2019 5:24 pm
Paranız varsa düsünmeyin alin derim. Paranız azsa ve başka yerden çalışmışsanız soru bankalarını alin.
Farkı soran arkadaş için. Ben kitapta daha sonra gelecek yerleri daha baştan anlatarak ördüklerini ve tekrar tekrar söylemiş olduklarını gördüm. Kitap eksik değil ama videolarda konular ve bilgiler arası örgüler kısaltmalar mnumonicler çok iyi. Paranız yoksa zorlamayın soru kitabini yalayıp yutun ama varsa affetmeyin derim. Çünkü soru kitabını yutturuyorlar.🙏
Hocam ben de saygınla yavuz arasında kalmıştım. Daha almadım ama yavuz hocanın kitabı ile videoları almayı düşünüyorum ama kitabın 160 sayfa olması rahatsız ediyor beni, tabi ki az not daha iyi ancak 160 sayfa da biraz az değil mi ya sanki eksikmiş yüzeyselmiş gibi hissediyorum. 250 falan olsa neyse de 160 biraz fazla kısa gibi

Askorbik asit
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Askorbik asit » Cum Eki 04, 2019 10:10 pm

Çok teşekkür ederim geri dönüşleriniz için @Mustafi ve @Zeki Bilici :)

morhan24
VIP
VIP

Mesaj gönderen morhan24 » Cum Eki 04, 2019 10:40 pm

Hocam ben de saygınla yavuz arasında kalmıştım. Daha almadım ama yavuz hocanın kitabı ile videoları almayı düşünüyorum ama kitabın 160 sayfa olması rahatsız ediyor beni, tabi ki az not daha iyi ancak 160 sayfa da biraz az değil mi ya sanki eksikmiş yüzeyselmiş gibi hissediyorum. 250 falan olsa neyse de 160 biraz fazla kısa gibi
[/quote]

Hocam kitap 160 sayfa ama her yeri önemli her yerini okumanız gerekiyor diğer kitaplardaki gibi aralarda hikaye kısımlar yok bide biraz da konuların sayfalara sığdırılmaya çalışılmış diğer kitaplar gibi geniş geniş yazılmamış

Zed
VIP
VIP

Mesaj gönderen Zed » Pzr Eki 06, 2019 3:15 pm

Biyokimya ya yeni başlayacagım saygın hocanın ses kaydı da mevcut elimde dinleyenler cok ıyı vs dıyor ama kıtap dopdolu yanı not alacak yer cok kısıtlı zaten tusemın kıtaplarının dızayn kısmına ayar oluyorum bosluk bırakmamıslar maddı durumu bır sekılde hallederım yavuz hocadan mı baslasam dırek arada kaldım :(