Data? Time? Tusworld?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Data? Time? Tusworld?

Mesaj gönderen omerhekim » Pzr Eyl 29, 2019 5:07 pm

primertus : Kitapları yetersiz,üstelik beklenenden hacimli,offline yetersiz,önce ucuz tutarak piyasaya girmeye çalışıyorlardı,sonra baya fiyat arttırmışlar:) TUSME belki tanınmıyor ama primertus kötü tanınıyor.

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Pzr Eyl 29, 2019 5:12 pm

drfdg yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 9:16 pm
cevaplarınız için çok teşekkür ederim. sanırsam eski köye (dataya) dönmek başarısız hissimi arttıracak ve fasiküller gerçekten de çok yoğun ve tekrarı zor. son olarak offline seçecek olsaydınız tusworld mu ? tustime mı sizce ? ikisinin de kaynaklarını inceleme olmadı
İkisini de inceledim,anatomi smt aldım,mikro ve biyokimya feyyaz ve yavuz(tipakademisi.com) gerisi tusworld...TUSTİME Bora demirçelik hocayı beğeniyorum ama diğerleini tutmadım.

jasmine
VIP
VIP

Mesaj gönderen jasmine » Pzr Eyl 29, 2019 6:20 pm

Daimatusiyer yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 1:04 pm
naberla yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 12:26 pm
Daimatusiyer yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 9:25 am
Ben de artık datanın bu işi beceremediğini düşünüyorum. Bütün kaynaklarım data ama tekraarı okuması o kadar zor ki fasiküllerin. Üstelik soru yaptırdığı falan da yok. Artık sadece zaman kaybı yaratıyor data. Yaptırdığı dereceler de zaten başarılı çocuklar. Nerde olsa yapacak olanlar. Temelde biyokimya mikropta yavuz şahin ve feyyaz hocanın videolarını tavsiye ederim. Patoda tusem. Farma data da tusem de olur farketmez. Anatomi ztn smt. Fizyoda data diyeceğim daha iyisi olmadığından. Yoksa onlar d açok ii değil hani. Pediatride tw u ben de çok duydum. Tercij edilebilir. Kdh tusem oktay kaymak. Dahiliye data cerrahi tw. Kstajları ben de bilmiyorum bu kadar zorlaştırılan bir ders. Konu okumaktansa bol soru çözmeli diyorum.
Hocam yavuz şahin son sınavlarda soru yakalayamıyor diyorlar bilginiz var mı çalıştınız mı kitabına?
Ben soru bankasını aldım. Şöyle ki sınavda yapamadığım soruların aynısını kitabında gördüm. Ayrıca genel olarak sorular oldukça kaliteli tutturma ihtimali çok yüksek. Bunlar beni kitabın yeterli olduğuna ve çözülmesi geteken kaynak olduğuna ikna etti. Soru yakalayamıyor denip vazgeçilecek bir kitap değil bence datadan okuyarak kazanamayacağınız bakış açısını verir. Mutlaka bişeyler katar
Hocam saygın hocanın kitabından çalışıp yavuz hocanın soru kitabını çözmek yeterli olur sanki di mi? konu kaynağını değiştirmek istemiyorum da

itshkilickaya
VIP
VIP

Mesaj gönderen itshkilickaya » Pzr Eyl 29, 2019 7:22 pm

Çikmış sorma isi bitti data da bitti tüm kitapları ve anlatımları çıkmış soru üzerinden tüm sistemi tts üzerindendi bu da başarı getiriyordu eğer tekrar çıkmışa dönülmezse büyük bir revizyon gerekecek.
Yeni notlarına baktım hiçbir soruyu tutturamayınca tüm textbooku kitap yapmışlar resmen kitap tekrar edilebilmekten çok uzak.
Dereceleri de hiç şaşırtıcı değil hadi ilk 20deki adamlar çılgın zaten textbookla çalışmış adamlar bugüne kadar ama onun dışında 70+yapanlar da genel olarak derece grubu sayesinde. Derece gruplarına sürekli yeni sorular verdiler her hafta yeni denemeler yaptılar ve birçok atipik soru gösterdiler 1 yıl boyunca. Yani derece değilsen okulda o derece grubuna girip atılan her şeyi çözemeyeceksen dataya gitmek kotü bir fikir maalesef.
Time hakkında fikrim yok.
Tw hakkında daha önce iyi bir şey söylemiştim eksi manyağı yaptılar o yüzden yorum yapmak istemiyorum.

Daimatusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Daimatusiyer » Pzr Eyl 29, 2019 7:35 pm

jasmine yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 6:20 pm
Daimatusiyer yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 1:04 pm
naberla yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 12:26 pm

Hocam yavuz şahin son sınavlarda soru yakalayamıyor diyorlar bilginiz var mı çalıştınız mı kitabına?
Ben soru bankasını aldım. Şöyle ki sınavda yapamadığım soruların aynısını kitabında gördüm. Ayrıca genel olarak sorular oldukça kaliteli tutturma ihtimali çok yüksek. Bunlar beni kitabın yeterli olduğuna ve çözülmesi geteken kaynak olduğuna ikna etti. Soru yakalayamıyor denip vazgeçilecek bir kitap değil bence datadan okuyarak kazanamayacağınız bakış açısını verir. Mutlaka bişeyler katar
Hocam saygın hocanın kitabından çalışıp yavuz hocanın soru kitabını çözmek yeterli olur sanki di mi? konu kaynağını değiştirmek istemiyorum da
Eğer çokça tekrar attığınız bir konu kitabıysa ve ciddi konu eksiğinz olduğunu düşünmüyorsanız saygın hocadan devam edin derim. Soru ve konu kaynağının farklı olması da bilgiyi çok yönlü algılamak açısından faydalı olur

drmsg63
VIP
VIP

Mesaj gönderen drmsg63 » Pzr Eyl 29, 2019 9:38 pm

tw ahmet hoca iyi ama genel olarak tw kitap dizgileri(soru ve konu) cok sacma. yeni konuya geçerken o başlıkları buyuk yazaydın bari.. tıpkı mehmet sar hocanın kitabi gibi sacma sapan bi dizgi. benim gibi duzen hastasına tw kitaplarini tavsiye etmem. icerik olarak tip her yerde tip

drkim321
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drkim321 » Sal Eki 01, 2019 9:04 pm

Drdicloron yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 8:13 pm
drkim321 yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 7:55 pm
hocam şahsi düşüncem offline alıp dinlemeniz ve tusworld notları oldukça kısa ve öz. pediatri, fizyo ve anatomi kitapları çok iyi değil onları dışardan başka hoca alınabilir. inşallah hedefinize ulaşırsınız
Hocam yanlis anlamayin amacim sizle tartismak degil ama ben bu siteye gercekten inanamiyoryum yani bir o kadar dogru yorum varken bir o kadar da yanlis yorum var , galiba insanlardan yorum alirken aldigi puani sormak mi lazim veya ne kadar emek verip calistigini mi sormak lazim bilmiyorum ... ama inanin vallahi 67 uzeri bir puan alan arkadas sadece tusworld konu anlatimi ve soru bankasini cozup bi de dersane denemeleri cozmus galiba bu kadarla pediatri yi ful cekmisti ve bana tusworld pediatri yi ove ove bitirememisti ... burda pediatri kotu yazinca sasirdim hocam acaba az mi okudunuzda neyse ... bu kadar savundum umarim tusworldden biri sanmazlar sadece bir data kursiyeriyim o kadar (: herkese basarilar dogru yola karar verirken her yere sormayin bence belli bir limiti asmis kisilerin yorumu daha onemli bence burdaki hocamizin puani veya twcrubesi nedir hakkina girmeyim ama haksizlik etmis pediatriye
hocam bizim şubeye gelen hoca ile de alakalı olabilir. kitapların referanslarını ahmet erkek atıyor her yere ama benim için notun iyi olması kadar bana o dersin güzel anlatılıp aktarılması da lazım. şöyle diyeyim size 50 kişilik sınıfta son ders 7 kişi dinledik hocayı. hoca eski data hocasıymış. not iyi olabilir ama tek başına çalışıp anlayabilene. bizim şubede de 70 alan var ama bu kitapları da değişti açıkçası. kimseyi yanlış yönlendirmek istemem kitap vs tercihinde tecrübemi aktarıyorum. bilmediğim konularda da fikir yürütmem kitap 100 soru da yakalasa fanboyluk yapmam. selametle

Kullanıcı avatarı
mdsbb
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mdsbb » Sal Eki 01, 2019 11:44 pm

Tusdataya yakın zamanda kayıt için gittim. Şubat TUS’u için ayrı program yapmıyorlar. Tustime online dersler bu ay başlayacak ve şubata yetişeceğini söylüyorlar. Online da aksama olmuyor. Teknik destekleri şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı. Bir de haftasonu dinlemezsen haftaiçi aynı dersin tekrarını dinleyebiliyorsun. Evinden dinleyebilmen de ayrı bir konfor. Bana tavsiye etmişlerdi bu yüzden tercih ettim. Çalışıyorsan dersaneye gitmek bazen külfet gelebilir. Evden aç dinle hocam.

pcwemre
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen pcwemre » Çrş Eki 02, 2019 1:56 am

Tw 45 60 a 6 aylık perıyotta cıktım benım acımdan en ıyı yanı tekrarı kolay ve g.c,pato,farma,dah,k.dog gercekten çok ıyı ped vasattı yenı hoca geldı genel anlamda kaç aldırır bilemem ama sayfa sayısı artıkca benım gıbı bogulanlar ıcın ıdeal dershane

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Çrş Eki 02, 2019 11:06 am

Datanın çoğu hocasını beğenirim ama not şişirme anlayışını ve offline sistemine(internet üzerinden) direnişini bir türlü anlamıyorum