Data? Time? Tusworld?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Data? Time? Tusworld?

Mesaj gönderen Drdicloron » Cmt Eyl 28, 2019 8:13 pm

drkim321 yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 7:55 pm
hocam şahsi düşüncem offline alıp dinlemeniz ve tusworld notları oldukça kısa ve öz. pediatri, fizyo ve anatomi kitapları çok iyi değil onları dışardan başka hoca alınabilir. inşallah hedefinize ulaşırsınız
Hocam yanlis anlamayin amacim sizle tartismak degil ama ben bu siteye gercekten inanamiyoryum yani bir o kadar dogru yorum varken bir o kadar da yanlis yorum var , galiba insanlardan yorum alirken aldigi puani sormak mi lazim veya ne kadar emek verip calistigini mi sormak lazim bilmiyorum ... ama inanin vallahi 67 uzeri bir puan alan arkadas sadece tusworld konu anlatimi ve soru bankasini cozup bi de dersane denemeleri cozmus galiba bu kadarla pediatri yi ful cekmisti ve bana tusworld pediatri yi ove ove bitirememisti ... burda pediatri kotu yazinca sasirdim hocam acaba az mi okudunuzda neyse ... bu kadar savundum umarim tusworldden biri sanmazlar sadece bir data kursiyeriyim o kadar (: herkese basarilar dogru yola karar verirken her yere sormayin bence belli bir limiti asmis kisilerin yorumu daha onemli bence burdaki hocamizin puani veya twcrubesi nedir hakkina girmeyim ama haksizlik etmis pediatriye

drfdg
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drfdg » Cmt Eyl 28, 2019 9:16 pm

cevaplarınız için çok teşekkür ederim. sanırsam eski köye (dataya) dönmek başarısız hissimi arttıracak ve fasiküller gerçekten de çok yoğun ve tekrarı zor. son olarak offline seçecek olsaydınız tusworld mu ? tustime mı sizce ? ikisinin de kaynaklarını inceleme olmadı

Daimatusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Daimatusiyer » Pzr Eyl 29, 2019 9:25 am

Ben de artık datanın bu işi beceremediğini düşünüyorum. Bütün kaynaklarım data ama tekraarı okuması o kadar zor ki fasiküllerin. Üstelik soru yaptırdığı falan da yok. Artık sadece zaman kaybı yaratıyor data. Yaptırdığı dereceler de zaten başarılı çocuklar. Nerde olsa yapacak olanlar. Temelde biyokimya mikropta yavuz şahin ve feyyaz hocanın videolarını tavsiye ederim. Patoda tusem. Farma data da tusem de olur farketmez. Anatomi ztn smt. Fizyoda data diyeceğim daha iyisi olmadığından. Yoksa onlar d açok ii değil hani. Pediatride tw u ben de çok duydum. Tercij edilebilir. Kdh tusem oktay kaymak. Dahiliye data cerrahi tw. Kstajları ben de bilmiyorum bu kadar zorlaştırılan bir ders. Konu okumaktansa bol soru çözmeli diyorum.

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Pzr Eyl 29, 2019 10:33 am

Arkadaşlar ben mümkün olduğunca tecrübelerimi ve Tusworld kursiyeri olarak mümkün olduğunca bilgi vermeye çalıştım, TUSWORLD soru yakalama oranını da başlık açarak paylaştım.Tustime ın kampına data ve tusem i de kitaplarıyla defalarca çalıştım mutlaka fayda gören arkadaşlar vardır ancak benim için fiyaskoydu.Tusworld hem sayfa sayısının az olmasından kaynaklı kolay tekrar imkanı yaklaşık 4000 sayfa soru bankaları dahil, sürekli güncel textbookları taramaları ve az sayfa sayısıyla en fazla soru yakalama başarısıyla bence en iyilerden, fiyatı da benim gördüğüm diğerlerinin neredeyse yarısı, pediatri ye kötü diyen bir arkadaş vardı kendi tecrübemi aktarayım bence çok iyi ben 2 yanlış yaptım, hele pediatri soru bankası varki tartışmasız en iyi soru bankası, cerrahi yi Ahmet Erkek den bir defa dinleyin ve cerrahi deki başarınızı görün hepsi her dersi için ayrı ayrı yazabilirim ama uzatmayacağım. Özetle binlerce notun içinde boğulup benim gibi zamanında yaptığım gibi kendinize yazık etmeyin TUSWORLD de gerçekten pişman olmazsınız sadece bir örnek 600 sayfa patoloji yerine 270 sayfa ve full yakalayabilen not...yanlış anlaşılmak istemiyorum böyle de tuhaf oldu ama önceki mesajlarıma bakarsanız daha önce tusworld hakkında hiçbir bilgisi olmayan biriydim hatta başlık açtım kimse yorum bile yazmadı o kadar bilinmeyen bir dershaneydi, fiyatına kanıp yazıldım ve 6 ayda 12 puan arttırdım,bunları da merak edenler okuyup bir kanıya varabilsinler diye yazıyorum. Şimdiden hakkınızda hayırlısı...

naberla
VIP
VIP

Mesaj gönderen naberla » Pzr Eyl 29, 2019 12:26 pm

Daimatusiyer yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 9:25 am
Ben de artık datanın bu işi beceremediğini düşünüyorum. Bütün kaynaklarım data ama tekraarı okuması o kadar zor ki fasiküllerin. Üstelik soru yaptırdığı falan da yok. Artık sadece zaman kaybı yaratıyor data. Yaptırdığı dereceler de zaten başarılı çocuklar. Nerde olsa yapacak olanlar. Temelde biyokimya mikropta yavuz şahin ve feyyaz hocanın videolarını tavsiye ederim. Patoda tusem. Farma data da tusem de olur farketmez. Anatomi ztn smt. Fizyoda data diyeceğim daha iyisi olmadığından. Yoksa onlar d açok ii değil hani. Pediatride tw u ben de çok duydum. Tercij edilebilir. Kdh tusem oktay kaymak. Dahiliye data cerrahi tw. Kstajları ben de bilmiyorum bu kadar zorlaştırılan bir ders. Konu okumaktansa bol soru çözmeli diyorum.
Hocam yavuz şahin son sınavlarda soru yakalayamıyor diyorlar bilginiz var mı çalıştınız mı kitabına?

Daimatusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Daimatusiyer » Pzr Eyl 29, 2019 1:04 pm

naberla yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 12:26 pm
Daimatusiyer yazdı:
Hocam yavuz şahin son sınavlarda soru yakalayamıyor diyorlar bilginiz var mı çalıştınız mı kitabına?
Ben soru bankasını aldım. Şöyle ki sınavda yapamadığım soruların aynısını kitabında gördüm. Ayrıca genel olarak sorular oldukça kaliteli tutturma ihtimali çok yüksek. Bunlar beni kitabın yeterli olduğuna ve çözülmesi geteken kaynak olduğuna ikna etti. Soru yakalayamıyor denip vazgeçilecek bir kitap değil bence datadan okuyarak kazanamayacağınız bakış açısını verir. Mutlaka bişeyler katar

naberla
VIP
VIP

Mesaj gönderen naberla » Pzr Eyl 29, 2019 1:43 pm

Daimatusiyer yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 1:04 pm
naberla yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 12:26 pm
Daimatusiyer yazdı:
Ben soru bankasını aldım. Şöyle ki sınavda yapamadığım soruların aynısını kitabında gördüm. Ayrıca genel olarak sorular oldukça kaliteli tutturma ihtimali çok yüksek. Bunlar beni kitabın yeterli olduğuna ve çözülmesi geteken kaynak olduğuna ikna etti. Soru yakalayamıyor denip vazgeçilecek bir kitap değil bence datadan okuyarak kazanamayacağınız bakış açısını verir. Mutlaka bişeyler katar
Çok teşekkürler

Kullanıcı avatarı
badboy44
VIP
VIP

Mesaj gönderen badboy44 » Pzr Eyl 29, 2019 2:22 pm

hocam primertustan uzak durun

Askorbik asit
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Askorbik asit » Pzr Eyl 29, 2019 4:26 pm

anksiyolitik yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 10:33 am
Arkadaşlar ben mümkün olduğunca tecrübelerimi ve Tusworld kursiyeri olarak mümkün olduğunca bilgi vermeye çalıştım, TUSWORLD soru yakalama oranını da başlık açarak paylaştım.Tustime ın kampına data ve tusem i de kitaplarıyla defalarca çalıştım mutlaka fayda gören arkadaşlar vardır ancak benim için fiyaskoydu.Tusworld hem sayfa sayısının az olmasından kaynaklı kolay tekrar imkanı yaklaşık 4000 sayfa soru bankaları dahil, sürekli güncel textbookları taramaları ve az sayfa sayısıyla en fazla soru yakalama başarısıyla bence en iyilerden, fiyatı da benim gördüğüm diğerlerinin neredeyse yarısı, pediatri ye kötü diyen bir arkadaş vardı kendi tecrübemi aktarayım bence çok iyi ben 2 yanlış yaptım, hele pediatri soru bankası varki tartışmasız en iyi soru bankası, cerrahi yi Ahmet Erkek den bir defa dinleyin ve cerrahi deki başarınızı görün hepsi her dersi için ayrı ayrı yazabilirim ama uzatmayacağım. Özetle binlerce notun içinde boğulup benim gibi zamanında yaptığım gibi kendinize yazık etmeyin TUSWORLD de gerçekten pişman olmazsınız sadece bir örnek 600 sayfa patoloji yerine 270 sayfa ve full yakalayabilen not...yanlış anlaşılmak istemiyorum böyle de tuhaf oldu ama önceki mesajlarıma bakarsanız daha önce tusworld hakkında hiçbir bilgisi olmayan biriydim hatta başlık açtım kimse yorum bile yazmadı o kadar bilinmeyen bir dershaneydi, fiyatına kanıp yazıldım ve 6 ayda 12 puan arttırdım,bunları da merak edenler okuyup bir kanıya varabilsinler diye yazıyorum. Şimdiden hakkınızda hayırlısı...
Kac puan aldiniz sinavda?

Askorbik asit
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Askorbik asit » Pzr Eyl 29, 2019 4:27 pm

badboy44 yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 2:22 pm
hocam primertustan uzak durun
Merak ettigimden soruyorum niçin?