Data? Time? Tusworld?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
drfdg
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Data? Time? Tusworld?

Mesaj gönderen drfdg » Cmt Eyl 28, 2019 2:34 pm

Merhaba Arkadaşlar,
Meslektaşınız olarak biraz yönlendirilmeye ihtiyacım var.
2018 mezunuyum. 8 5 mesai çalışıyorum. Şubat 2019 Tusundan 44 aldım. Dönem 4te dataya yazılmıştım ama mezun olana kadar (Biyokimya ve Kadın Doğum hariç) sadece kitapları boyayabilmiştim. 2020 şubat için Özkan Hocanın relax programıyla başlamak istedim ama fasikullerı okurken kendimi işletme mezunu gibi hissediyorum. Bu sefer ses kaydı dinlemeye başladım ama bu sefer de programı yetıstırmem ımkansızlaştı. Sizce bu noktada ne yapabilirim ?

data/tusworld 'e yazılıp fasikülleri doldurmak sıcağı sıcağına tekrar etmek mi ? Tustime online eğitim satın almak mı ? Yoksa hali hazırda boyadığım kitapları anlamasam da okumak mı ?

Tecrübeli hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkürler

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Cmt Eyl 28, 2019 3:12 pm

Merhaba,ben bu kurumlar ve tusmer,primertus Allah ne verdiyse inceledim,demo dersler dinledim,anlatayım,eksik kalırsam özelden özelden yazabilirisiniz.Her kurumun iyi ve kötü yanı var,bir de sizin hedefiniz düşük,orta,yüksek mi bilmiyorum.tusdata öncü kurum ama yeni şartlara uyum sağlayamamış,ayrıca notlar fana çok kapsamlı geldi,tekrara uygun değil.Tustime Bora hoca ve birkaç hoca dışında vasat buldum,bir de oflline konusunda teknik destek önemli,bu konuda çok kötüler.TUSMER bu konuda çok iyi ama temel hocaları vasat.TUSWORLD site fiyatlarına aldırma,pazarlık yap,bence konu kampı videoları işini görür,uzun döneme ihtiyaç yok,notlar da çok daha özet.

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Cmt Eyl 28, 2019 3:15 pm

bu arada primertus çok kötü,diğerleri neyse de primertus ucuzluğuna kanmayın,çok kötü...

drdrme
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drdrme » Cmt Eyl 28, 2019 3:54 pm

Benim gördüğüm kadarıyla eğer hedefiniz;
55-60 arası ise tusworld
60-65 arası ise tustime
65 üzeri ise tusem veya tusdata
bulabildiğim en kısa yollar bunlar.
primertus kategori dışı.

morhan24
VIP
VIP

Mesaj gönderen morhan24 » Cmt Eyl 28, 2019 6:00 pm

Arkadaşlar tusworld offlineları nasıl pato almayı düşünüyorum ama kararsızım tusemle karşılaştırabilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Cmt Eyl 28, 2019 7:14 pm

morhan24 yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 6:00 pm
Arkadaşlar tusworld offlineları nasıl pato almayı düşünüyorum ama kararsızım tusemle karşılaştırabilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Ben aldım memnunum,TUSEM Emrullah hocanın offline'ı yok diye aldım,Alpaslan hoca ve notundan memnunum...

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Cmt Eyl 28, 2019 7:22 pm

omerhekim yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 3:12 pm
Merhaba,ben bu kurumlar ve tusmer,primertus Allah ne verdiyse inceledim,demo dersler dinledim,anlatayım,eksik kalırsam özelden özelden yazabilirisiniz.Her kurumun iyi ve kötü yanı var,bir de sizin hedefiniz düşük,orta,yüksek mi bilmiyorum.tusdata öncü kurum ama yeni şartlara uyum sağlayamamış,ayrıca notlar fana çok kapsamlı geldi,tekrara uygun değil.Tustime Bora hoca ve birkaç hoca dışında vasat buldum,bir de oflline konusunda teknik destek önemli,bu konuda çok kötüler.TUSMER bu konuda çok iyi ama temel hocaları vasat.TUSWORLD site fiyatlarına aldırma,pazarlık yap,bence konu kampı videoları işini görür,uzun döneme ihtiyaç yok,notlar da çok daha özet.
dataya gitmiş biri olarak kesinlikle katılıyorum tekrar yaparken aşırı derecede yoruyor hatta yetişmiyor öncesinde verimli bir şekilde defalarca okumama rağmen ... yahu bir pato kitabı 600 sayfa bir mikrop 600 sayfa bir farma 600 e yakın ve hepsi dolu dolu sadece hocanın cizdirdigi yeri okuduğum halde ... Evet her dershane az çok benzer puan aldırır ama kolay tekrar olanı nokta atışı vereni güncele ayak uyduranı seçmek lazım ve her güncel demek yeni textbooku veya iste textbookun hepsini kitaba yazıp hepsini cikarttikdemek değil ,bu kadar kendimizi hırpalamaya gerek yok bence

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Cmt Eyl 28, 2019 7:23 pm

drdrme yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 3:54 pm
55-60 arası ise tusworld
60-65 arası ise tustime
primertus kategori dışı.
Hocam çevrenize bakarak mi yazdınız bilmiyorum ama yanlış bir yönlendirme olmuş bence..

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Cmt Eyl 28, 2019 7:44 pm

Drdicloron yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 7:23 pm
drdrme yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 3:54 pm
55-60 arası ise tusworld
60-65 arası ise tustime
primertus kategori dışı.
Hocam çevrenize bakarak mi yazdınız bilmiyorum ama yanlış bir yönlendirme olmuş bence..
bence de,kesinlikle katılmıyorum...

drkim321
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drkim321 » Cmt Eyl 28, 2019 7:55 pm

hocam şahsi düşüncem offline alıp dinlemeniz ve tusworld notları oldukça kısa ve öz. pediatri, fizyo ve anatomi kitapları çok iyi değil onları dışardan başka hoca alınabilir. inşallah hedefinize ulaşırsınız