İndirim Varken Alayım Mı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
morhan24
VIP
VIP

İndirim Varken Alayım Mı?

Mesaj gönderen morhan24 » Cum Eyl 27, 2019 5:57 pm

Hocam peki tusworldü dersi dinlemeden okusak bişey kaybeder miyiz

Lafora
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lafora » Cum Eyl 27, 2019 9:57 pm

anksiyolitik yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 3:40 pm
Lafora yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 3:14 pm
anksiyolitik yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 1:46 pm

Ahmet Erkek olmak isterdim ama maalesef:)Tusworld den hazırlandığım için önerdim hocam.Tabi daha önce tusem ve Data nın notlarını da tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum:))
Hocam biraz alakasız bir soru olacak ama madem tüm dershaneleri kitapılarını incelemişsiniz ben de bir şey sormak istiyorum. Tusem patolojiden nedense ben anlatıldığı kadar verim alamadım hem sayfa sayısı çok hem de dizgisi sanırım çok hitap etmedi bana. 3, 3.5 kez okumuşumdur. Bu tus Tusworld patolojiye mi gecsem diyorum. Önerir misiniz?
Hocam ben Tusworld öğrencisi oldum,ALP hoca efsanedir patoloji notu sadece 250 sayfa ve 22/22 yaptırır her sınavda.bir sınavda 4 yanlış yapınca Alp den Tusem patolojiye geçip çalıştım çok yanlış yaptığımı düşünerek.10 Yanlışa çıkardım yanlış sayımı:)kötü kitap demiyorum Tusem e ama bence Tus dediğimiz sınav son ayda yaptığımız tekrar sayısına bakıyor.600 sayfa civarı notu okuyana kadar 250 sayfa notu 3 kere okuyabilirsiniz.Bu yüzden bence kesinlikle Alp hoca ve TUSWORLD.Bence sitedeki birçok arkadaş yeterince bilgi sahibi değil ama TUSWORLD size en hızlı sınavı kazandıracak dershane.Tabi seçim sizin hocam.
Teşekkür ederim cevabınız için

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: drrdogru ve 11 misafir