İndirim Varken Alayım Mı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

İndirim Varken Alayım Mı?

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Prş Eyl 26, 2019 11:48 pm

Dostlar klinisyen sitesi üzerinde tusdata kitaplarında indirim var haberiniz olsun. 2 hafta önce dershanesine gidip elden biraz indirimle 120 liraya aldığım fizyoloji kitapları şuan 104 lira ve diğer tüm seride indirim var yarın son.

Dahiliye, pediatri, genel cerrahi(levent kodal), mikrobiyoloji kitaplarının siparişini verdim. Size sormak istediğim soru anatomiyi de alayım mı? Yoksa tustime anatomi Süleyman Murat TAĞIL kitabını çok duydum ona mı yönelmeliyim. Elimde hasan ozan hocanın ses kaydı var sizce bunu düşünerekTusdata'nın anatomisini mi almalıyım?

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Cum Eyl 27, 2019 11:34 am

Hocam Tusworld alın hem daha ucuz hem daha fazla soru yakalatıyor hem de en güzeli sayfa sayısı en az olan TUSWORLD

Askorbik asit
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Askorbik asit » Cum Eyl 27, 2019 12:50 pm

anksiyolitik yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 11:34 am
Hocam Tusworld alın hem daha ucuz hem daha fazla soru yakalatıyor hem de en güzeli sayfa sayısı en az olan TUSWORLD
Ahmet Erkek hocam ne işiniz var burda😂

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Cum Eyl 27, 2019 12:57 pm

CerrahOlacakAbisi yazdı:
Prş Eyl 26, 2019 11:48 pm
Dostlar klinisyen sitesi üzerinde tusdata kitaplarında indirim var haberiniz olsun. 2 hafta önce dershanesine gidip elden biraz indirimle 120 liraya aldığım fizyoloji kitapları şuan 104 lira ve diğer tüm seride indirim var yarın son.

Dahiliye, pediatri, genel cerrahi(levent kodal), mikrobiyoloji kitaplarının siparişini verdim. Size sormak istediğim soru anatomiyi de alayım mı? Yoksa tustime anatomi Süleyman Murat TAĞIL kitabını çok duydum ona mı yönelmeliyim. Elimde hasan ozan hocanın ses kaydı var sizce bunu düşünerekTusdata'nın anatomisini mi almalıyım?
Tusdata fasikulden 2018 de Hasan Ozan dan dinledim kendisi çok kaliteli bir hoca dersi dinlerken bile tek tek aklına sokar ezberletir anlatım tarzından dolayı , özellikle noroanatomiyi Harika anlatıyor ancak gel gör ki tusdata fasikul çok fazla bilgi yükü olan bir kitap bence ben kendisini defalarca okuduğum halde sınava yakın tekrar yaparken yoruyor baya , o yüzden anlatımı daha sade olan smt almanı öneririm sitede güncel ses kaydı olmasada zaten anatomi için değişen pek bir şey yok deneme çözerek desteklersin , yanı şimdiki tecrübem olsa smt den başlardım tusdata okumuş biri olarak diyorum bunu ... yukarda bir arkadaş tusworld yazmış , o da güzel diye biliyorum dediğim gibi ne kadar kısa sade öz olursa iyi olur

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Cum Eyl 27, 2019 1:01 pm

Askorbik asit yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 12:50 pm
anksiyolitik yazdı:
Ahmet hoca tenezzül etmez böyle yorumlar yapmaya gerek yok bence :) Bir tusdata kursiyeri olarak diyorum 😅

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Cum Eyl 27, 2019 1:46 pm

Drdicloron yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 1:01 pm
Askorbik asit yazdı:
anksiyolitik yazdı:
Ahmet hoca tenezzül etmez böyle yorumlar yapmaya gerek yok bence :) Bir tusdata kursiyeri olarak diyorum 😅
Ahmet Erkek olmak isterdim ama maalesef:)Tusworld den hazırlandığım için önerdim hocam.Tabi daha önce tusem ve Data nın notlarını da tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum:))

Kullanıcı avatarı
yeops
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yeops » Cum Eyl 27, 2019 2:28 pm

SMT anatomi kitabı gayet güzel. Ayrıca sitede 2016 SMT anatomi video kayıtları mevcut. Anatomi çalışırken ses kaydı yerine videolu olması daha yararlı oluyor. Bu ikisini bir arada çalışmak yeterli olacaktır. Ayrıca bir tavsiye vereyim. Anatomi boş bırakmaya gelmiyor, çok çabuk unutuluyor. Belli aralıklarla konu tekrarı ve deneme çözmenizi öneririm.

Lafora
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lafora » Cum Eyl 27, 2019 3:14 pm

anksiyolitik yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 1:46 pm
Drdicloron yazdı:
Askorbik asit yazdı:

Ahmet Erkek olmak isterdim ama maalesef:)Tusworld den hazırlandığım için önerdim hocam.Tabi daha önce tusem ve Data nın notlarını da tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum:))
Hocam biraz alakasız bir soru olacak ama madem tüm dershaneleri kitapılarını incelemişsiniz ben de bir şey sormak istiyorum. Tusem patolojiden nedense ben anlatıldığı kadar verim alamadım hem sayfa sayısı çok hem de dizgisi sanırım çok hitap etmedi bana. 3, 3.5 kez okumuşumdur. Bu tus Tusworld patolojiye mi gecsem diyorum. Önerir misiniz?

CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Cum Eyl 27, 2019 3:21 pm

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler tavsiyeleriniz doğrultusunda smt ya da tusworl'e yöneleceğim.

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Cum Eyl 27, 2019 3:40 pm

Lafora yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 3:14 pm
anksiyolitik yazdı:
Cum Eyl 27, 2019 1:46 pm
Drdicloron yazdı:

Hocam biraz alakasız bir soru olacak ama madem tüm dershaneleri kitapılarını incelemişsiniz ben de bir şey sormak istiyorum. Tusem patolojiden nedense ben anlatıldığı kadar verim alamadım hem sayfa sayısı çok hem de dizgisi sanırım çok hitap etmedi bana. 3, 3.5 kez okumuşumdur. Bu tus Tusworld patolojiye mi gecsem diyorum. Önerir misiniz?
Hocam ben Tusworld öğrencisi oldum,ALP hoca efsanedir patoloji notu sadece 250 sayfa ve 22/22 yaptırır her sınavda.bir sınavda 4 yanlış yapınca Alp den Tusem patolojiye geçip çalıştım çok yanlış yaptığımı düşünerek.10 Yanlışa çıkardım yanlış sayımı:)kötü kitap demiyorum Tusem e ama bence Tus dediğimiz sınav son ayda yaptığımız tekrar sayısına bakıyor.600 sayfa civarı notu okuyana kadar 250 sayfa notu 3 kere okuyabilirsiniz.Bu yüzden bence kesinlikle Alp hoca ve TUSWORLD.Bence sitedeki birçok arkadaş yeterince bilgi sahibi değil ama TUSWORLD size en hızlı sınavı kazandıracak dershane.Tabi seçim sizin hocam.

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: AlpErTunga, kermitkalp, memetto, tramadol, tusiko ve 5 misafir