Yeni bir +65 puan hedefli Wp Kronometre Grubu

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
Lili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Yeni bir +65 puan hedefli Wp Kronometre Grubu

Mesaj gönderen Lili » Çrş Eyl 25, 2019 11:52 pm

Evet arkadaşlar bir sürü o hedefli bu hedefli wp tus grubu açıldı. Ama malum çok kalabalık olmasın diye belli bir sayıya erişince alımlar kapandı. Sonradan yazanlar da ya görüldü ya görülmedi. Eğer 2020 şubat tusuna girecekseniz(özellikle mezun arkadaşlardan oluşan) bir kronometre grubu kurmak istiyorum. Herkes akşam 23-24 arası çalıştığı saati atar. Çalışılan saat dışı ek sohbet olmayan ve çok kalabalık olmayan bir grup olur. Gruba katılmak isteyen arkadaşlardan ricam;

1)Her gün düzenli şekilde çalışıp onun saatini atması. Yani bir gün atıp diğer atmamazlık yapmaması.

2) Şu kaynak var mı veya dersle alakalı olur veya olmaz herhangi bir muhabbete dahil olmaması.
Çünkü grubun amacı sadece kronometremizi paylaşmak. Nlp grubu değil. Amacımız kütüphane çalışma ortamı yaratmak bir nevi.

3) Özellik müstafi mezun olması

Başka önerilere de açığım. Bu gönderinin altına numaranızı atmayın. Gruba girmek isteyen özelden numarasını bana mesaj atsın. Kolay gelsin😊

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen karnax » Prş Eyl 26, 2019 11:39 am

saçma bir düşünce gerçekten. şu kadar saat çalıştım diye yazılacak gruba sadece yani. ne faydası var bunun

Kullanıcı avatarı
Lili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lili » Prş Eyl 26, 2019 12:10 pm

karnax yazdı:
Prş Eyl 26, 2019 11:39 am
saçma bir düşünce gerçekten. şu kadar saat çalıştım diye yazılacak gruba sadece yani. ne faydası var bunun
Tek başına ders çalışırken insan bazen kendisini yalnız hissediyor. Motivasyonu düşüyor. Evi sakin olduğu halde hususi kütüphaneye gidip ders çalışan insan niçim gidiyorsa o yüzden kuruldu bu fikir de. Senin zaten çevrende sınava hazırlanan vardır (mesela intornler) sen ihtiyaç hissetmezsin. Kaldıki bu fikir sana uygun değilse katılmazsın gruba olur biter. Kimseyi zorla almıyoruz. Bu dünyadaki herkes aynı şeyi düşünmüyor sonuçta.(iyiki de düşünmüyor).

Bu süreç basit bir komite sınavı veya staj sınavı değil çalışıp 1 ay içinde giresin. Bu 6 ay gibi uzun bir süreç sonrası girilen uzun soluklu bir maraton. Burda yeri gelecek hevesin kaçacak, yeri gelecek kendini yalnız hissedeceksin, yeri gelecek hırsla azimle devam edeceksin. Her kütüphaneye giden öğrenci sınavı kazanacak diye bir şey de yok. Ama en azından çalışması için bir manevi destek oluyor.

Kendi düşüncelerinizi kendinize saklayacağınız günler diliyorum. Komite sınavlarınızda başarılar😊

Xanim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Xanim » Prş Eyl 26, 2019 4:53 pm

Düzenli olarak paylaşım yapılacaksa bende katılırım

Kullanıcı avatarı
Lili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lili » Prş Eyl 26, 2019 8:50 pm

Xanim yazdı:
Prş Eyl 26, 2019 4:53 pm
Düzenli olarak paylaşım yapılacaksa bende katılırım
Mesaj kutunuza bilgilendirme mesajı attım:)

Ahmet038
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ahmet038 » Cum Eyl 27, 2019 3:54 pm

ben de katılmak siterim

kindofintoit
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen kindofintoit » Pzr Eyl 29, 2019 2:02 am

Ben de katılmak isterim

Kullanıcı avatarı
Lili
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lili » Pzr Eyl 29, 2019 3:37 am

Özelden ve forum altına mesaj atanlara geri dönüş yapıldı. Mesaj kutularınıza bakabilirsiniz:)