Cerrahi Konu kitabı fikir için Yardım

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

dinamo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Cerrahi Konu kitabı fikir için Yardım

Mesaj gönderen dinamo » Cmt May 23, 2020 9:55 am

A erkek cerrahi kitabı efsane bence , fakat onun offline’nını dinlemeden olmaz , hakediyor her türlü

Kullanıcı avatarı
DrAlican
VIP
VIP

Mesaj gönderen DrAlican » Cmt May 23, 2020 11:32 am

AlpErTunga yazdı:
Cmt May 23, 2020 2:40 am
Tw ahmet erkek konu kitabı eğer offline dinlerek doldurulursa ne kadar soru tutturuyor arkadaşlar? Okumuş dinlemiş arkadaşlar yardim edebilir mi?

Soru kitabı da klinisyen cerrahi mi çözsem levent kodal prospektus mu çözsem onda da kararsızım.
klinisyen cerrahi soru son tusta isabetliydi,levent kodal çözmedim çok bir fark olduğunu sanmıyorum

Kullanıcı avatarı
DrHouseeMD
VIP
VIP

Mesaj gönderen DrHouseeMD » Cmt May 23, 2020 1:27 pm

AlpErTunga yazdı:
Cmt May 23, 2020 2:40 am
Tw ahmet erkek konu kitabı eğer offline dinlerek doldurulursa ne kadar soru tutturuyor arkadaşlar? Okumuş dinlemiş arkadaşlar yardim edebilir mi?

Soru kitabı da klinisyen cerrahi mi çözsem levent kodal prospektus mu çözsem onda da kararsızım.
Ahmet hocanın ses kaydını dinlesek yeterli olur mu offline ı çok pahalı geldi bana.

drfs
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drfs » Cmt May 23, 2020 7:15 pm

Tw genel cerrahi dudak uçuklatıcı bir fiyatı var. Tıp akademisi, Özgür hoca fiyatları gibi olsaydı ne olurdu demeden duramıyor insan