2018 Ahmet Altun Kamp Kayıtları

scn5a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

2018 Ahmet Altun Kamp Kayıtları

Mesaj gönderen scn5a » Pzr Ağu 25, 2019 2:09 am

Merhaba arkadaşlar kamp kayıtları daha önce ben de vardı ama son harddiskim bozuldu ve kurtaramadım daha önce bazı kayıtları mailime kaydetmişim ama 2. günün ilk 5 ses kaydı yok yardımcı olacak arkadaş var mı ses kayıtlarının diğerleri var ama bu eksik bi de ben de olan da 3.gün 2.kayıt yoktu direkt 3e geçiyordu sanırım bunu da teyit ederseniz sevinirim

scn5a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen scn5a » Pzr Ağu 25, 2019 2:12 am

karşılığında ben de ses kaydı ve kitap konusunda yardımcı olabilirim:)

Deli Balta
VIP
VIP

Mesaj gönderen Deli Balta » Pzt Ağu 26, 2019 4:52 pm

Yahu elinizde olanları paylaşmanız için illa birilerinin size bir şeyler mi vermesi gerekiyor ?
Elinde ses kaydı ve kitap olduğu halde paylaşmayan birinin, burada takas yapar gibi mesaj yazması çok komik.

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Mesaj gönderen serseriler_krali » Pzt Ağu 26, 2019 4:55 pm

scn5a yazdı:
Pzr Ağu 25, 2019 2:12 am
karşılığında ben de ses kaydı ve kitap konusunda yardımcı olabilirim:)
burada işler böyle yürümüyor dostuım, elinde olan paylaşmayı kendine görev edinip paylaşır. Not saklama olaylarını çocukluk edip yaptınız ve amfide bırakın artık, doktorlar birbirlerinin kuyusunu kazarsa millet ne yapmaz.

scn5a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen scn5a » Sal Ağu 27, 2019 2:39 am

Deli Balta yazdı:
Pzt Ağu 26, 2019 4:52 pm
Yahu elinizde olanları paylaşmanız için illa birilerinin size bir şeyler mi vermesi gerekiyor ?
Elinde ses kaydı ve kitap olduğu halde paylaşmayan birinin, burada takas yapar gibi mesaj yazması çok komik.
ne anlatıyorsun ya sen o videolar zaten vip de sizin erişiminize açık ben o videoları vıp olmadan önce görüp indirmiştim siz çıkarsız kimseyi vıp yapmadığınız için üstteki yazıyı yazdım bencil olan sizlersiniz ben daha önce elimdeki linkleri vip olmayanlarla paylaştım diye ban yedim hala doymuyorsunuz bir şey illa sizinle paylaşılacak dimi sonra siz de onu hemen vip ye alıp kurulacaksınız niye çünkü fi tarihinde 1 paylaşım yapıp vip oldunuz sitede de kendinizce düzeninizi kurmuşsunuz millet getirsin kayıtları siz de sömürün onlar da vip olmayı beklesin sen en son ne zaman ses kaydı paylaştın da hakkettin vıp olmayı, burada dersaneciliğin başka bir sömürü biçimini uyguluyorsunuz yoksa zamanında burada özelden isteyenlere linkleri atacağımı yazdım sizin gibi önce paylaşım yap beğenirsek vip yaparız sonra istediğine erişirsin demedim direkt paylaştım sonra üyeliğimi sildiler niye çarkınıza çomak soktum diye!hem sana hem senden sonra yazan kendini bilmeze cevabımdır o verdiği örnekteki kişi ayniyle kendiniz ve sizin gibi viplerdir.