yeniden merhaba :)

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

yeniden merhaba :)

Mesaj gönderen Ezgisu » Pzr May 12, 2019 6:54 pm

merhaba arkadaslar. pek çoğunuz beni tus destek başlığından tanır. acilde çalışırken nasıl 70 puan aldıgımı anlattıgım yazılarım oldu. Asistanım. fakat bölümümdeki hiyerarşiden, mobbingten ciddi manada yoruldum. istifa etmeden önümüzdeki tusta biyokimya-mikrobiyolojiye geçebilecek bir puana ihtiyacım var.

Başlığı açma sebebim;
hep ben size destek olmaya çalıştım şimdi ben sizden destek istiyorum :)
son tuslar nasıldı hiçbir fikrim yok fakat dersanelerin referans olma oranlarının azaldıgını farkettim. sizler yeni sınav sisteminde hangi hocaları başarılı buluyorsunuz?
şimdiden teşekkürler
eğer benim gibi nöbetli bir bölümde asistan olan ya da acilde vs çalışan arkadaslar varsa beraber program yapabiliriz.
En son Ezgisu tarafından Sal May 14, 2019 2:27 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Pzr May 12, 2019 7:26 pm

Bu kayda değer başarının mobbingle heba edilmesine çok üzüldüm hocam.İnşallah bu sefer mutlu olursunuz başarılar dilerim
Resim

Kullanıcı avatarı
dr.henrylee
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen dr.henrylee » Pzr May 12, 2019 9:01 pm

Hocam ulaşabilir misiniz?

Tusukuru
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Tusukuru » Pzr May 12, 2019 10:26 pm

Hocam hala sizin yazdıklarınızı ara ara okuyup motive olan arkadaşlarımız vardır benim gibi. İyi niyetli bir insansınız umarım herşey gönlünüzce olur.

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Pzr May 12, 2019 10:31 pm

teşekkür ederim arkadaşlar. yeni gelen arkadaşlarla biraz daha rahatladım çalışabilirim diye düşündüm. deneyeceğim. daha zor şartlarda başarmıştım. umarım yeni tecrübelerimle size de katkım olur :)

ortobro
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ortobro » Pzr May 12, 2019 11:21 pm

ben de benzer durumdayım. şimdiki hedefiniz hangi bölüm? bir de ailenize nasıl söylediniz nasıl karşıladılar?

Kullanıcı avatarı
Pineala
VIP
VIP

Mesaj gönderen Pineala » Pzr May 12, 2019 11:33 pm

ne tür mobbing mevcut? aydınlatır mısıız

lugesya17
VIP
VIP

Mesaj gönderen lugesya17 » Pzt May 13, 2019 12:19 am

Ben de sizin yazılarınızı hala ara ara okurum, açıkçası biraz üzüldüm istifa edecek olmanıza ama hakkınızda hayırlısı böyledir inşallah çok daha mutlu olursunuz yeni seçeceğiniz bölümde.
Ben henüz mezun değilim, tusa da yeni yeni calisiyorum, destek olmak haddime düşmez ama takip ettiğim kadarıyla Emrullah hocanın yeni çıkan patoloji soru bankası baya soru yakalamış.Zaten kendisi de' Kitabı hazırlarken önüme Robins patolojiyi açtım, ne sorulabilir diye düşünüp oyle hazırladım' demişti.
Sizn zaten tekrar konusunda çok sıkıntınız olmaz diye düşünüyorum. Belki farklı tipte sorular görerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.
Çünkü artık temelde de spot bilgiden çok klinik vakalar içerisinde bilginin sorgulandığı sorular ağırlıktaymis. Temelde tüm kitaba hakim olunsa bile bilginin nasıl kullanılıp sorulabilecegini görmek için farklı tipte sorular çözmek diye düşünüyorum nacizane.
Dilerim her şey gönlünüzce olur.
Sevgiyle kalın.

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt May 13, 2019 12:48 am

Yediden yetmişe insanımızın hepsi neden böyle... Allah kolaylık versin hocam.

anova
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen anova » Pzt May 13, 2019 8:29 am

SamTzu61 yazdı:
Pzt May 13, 2019 12:48 am
Yediden yetmişe insanımızın hepsi neden böyle... Allah kolaylık versin hocam.
bence mutlu olmayı bizden aldılar. Yaşıyoruz işte, bi şekilde... Veya ruhen öldük, bedenimizin gömülmesini bekliyoruz.