!!!!! LÜTFEN YARDIM!!! KAFAM ÇOK KARIŞIK

teratom
VIP
VIP

!!!!! LÜTFEN YARDIM!!! KAFAM ÇOK KARIŞIK

Mesaj gönderen teratom » Çrş Nis 24, 2019 10:31 am

Sayın tusiyer arkadaşlarım bu başlığı açmamın amacı benim gibi kafası karışık olan arkadaşlara yardımcı olabilmek için. Bu konuda tecrübelerini paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Asıl konu ses kayıtlarını ve kitaplarını doldurmuş biri olarak bundan sonra son 6 ay son 3 ay ve son ayda nasıl bir tektar sırası bu tekrararın kaçar günde yapılacağını ve yanında ttsler,yandal soruları ,denemeler nasıl çözülmeli bu konularda yardım edebilir misiniz ????

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Çrş Nis 24, 2019 12:32 pm

teratom yazdı:
Çrş Nis 24, 2019 10:31 am
Sayın tusiyer arkadaşlarım bu başlığı açmamın amacı benim gibi kafası karışık olan arkadaşlara yardımcı olabilmek için. Bu konuda tecrübelerini paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Asıl konu ses kayıtlarını ve kitaplarını doldurmuş biri olarak bundan sonra son 6 ay son 3 ay ve son ayda nasıl bir tektar sırası bu tekrararın kaçar günde yapılacağını ve yanında ttsler,yandal soruları ,denemeler nasıl çözülmeli bu konularda yardım edebilir misiniz ????
temelde bol tekrar klinikte bol soru çözmek lazım bırde son aylara dogru temelden sadece tekrarlara agırlık verılmelı ve tts lerden hem klınık ııcn 1 ay kala artık sadce son 5-6 yılın cıkmıslarına bak daha gerısı ıle vakıt harcama denemelerı dersaneler yaptıkca guncel takıp et ve çöz eskı denemelerı son aylara bırak mesela son hafta bır kac gunu süre tutarak eskı denemelere ayırabılırsın

laleww
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen laleww » Çrş Nis 24, 2019 11:36 pm

Son hafta kesinlikle deneme bakma, tüm soru meselelerimi en az 45 gün kala bitirmelisin ancak tekrarlarda işaretlediğin sorulara bakabilirsin

dr_semih
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_semih » Prş Nis 25, 2019 1:17 pm

tekrar ederken biyokimyadan sora pediatri, anatomiden sonra genel cerrahi gibi ilerlmeni öneriirm ve bi de tabiki bol ve sık tekrar

Drtusipisimiyavi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drtusipisimiyavi » Prş Nis 25, 2019 3:13 pm

dr_semih yazdı:
Prş Nis 25, 2019 1:17 pm
tekrar ederken biyokimyadan sora pediatri, anatomiden sonra genel cerrahi gibi ilerlmeni öneriirm ve bi de tabiki bol ve sık tekrar
Biyokimyadan sonra pediatri enfes oluyor cidden hele metabolik hastalikta nirvana yapiyorsun..

dr_semih
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_semih » Prş May 30, 2019 3:06 pm

kesinlikle

ecmdc
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ecmdc » Cum May 31, 2019 7:54 pm

Son zamanlarda kafamın Bi hayli karıştığı bir dönem yaşıyorum. Son 3 aya kadar harika çalışıp tusa son 3 ay kaldığında ya öncekiler gibi olursa korkusu basıyor. İlk sınavımda 58 ikinci de 63 aldım büyük Bi yükseliş beklerken sadece 5 puanı yükselen. İstifa etmiştim tüm gün de çalışmıştım evet hatalarım vardı çoğunu farkettim ama bu tusa 3 ay kala yine aynı şeyler oluyor. Hangisini çalışsam acaba doğru mu çalışıyorum yetişecek mi diye düşünmekten çalışamıyorum. Önerilere açığım lütfen motivasyonumu kaybetmemem için yardımcı olur musunuz? Bu süreçte motivasyon nasıl yüksek tutulur? Hedefim 70 civarı.