Destek NLP Forum Kuralları

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kilitli
shredder
Global Moderatör
Global Moderatör
Mesajlar: 36
Kayıt: Prş Tem 19, 2018 11:09 am
Reputation: 72

Destek NLP Forum Kuralları

Mesaj gönderen shredder » Çrş Eyl 05, 2018 6:41 pm

Kıymetli meslektaşlarım;
Birbirimize eksik olduğumuz konularda yardımcı olmayı hedeflediğimiz Destek NLP bölümünde artan başlıklarla beraber forum kullanımının zorlaşması ve aranan bilgiye ulaşmada güçlük çekilmesi nedeniyle bir takım forum kuralları getirmeye karar verdik. Bu kurallarla birlikte hem düzeni kontrol altında tutmayı hem de ihtiyaç duyulan cevaba ulaşmayı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Forum içerisinde hareket ederken bu kuralları göz önünde bulundurursak aldığımız verim artacaktır. Hepinize iyi forumlar diliyorum.

- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.

- Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz. Forumlarda cevabı önceden verilmiş soruları forum içerisinde aramadan gereksiz mesajlar yazıp forumda gereksiz bir karmaşa yaratan üyelerin mesajları silinecektir

- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.

- Forumda herhangi bir konuyla ya da mesajla ilgili öneri, şikayet ve diğer bildirimlerinizi "Rapor Et "butonunu kullanarak kolayca iletebilirsiniz. Diğer durumlar için ise global moderatörlere/vip plus üyelere özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz

- Forumda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.

- Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.

- Forumu reklam aracı olarak kullanmak yasaktır.

- Telif haklarını zedeleyen dosyalara link verilmesi ve forumda paylaşılması yasaktır.

- Başka bir siteden alıntı yapılmış ise mutlaka orijinal kaynağa ilişkin isim verilmelidir. Alıntı yapılan yerden izin almak gerekiyorsa gerekli izin alınmalıdır.

- Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. Forum kuralları haber vermeksizin değiştirilebilir.

- Bu forumda açılan konulardan ve içeriklerden söz konusu içeriği giren kullanıcı sorumludur, Antitusif doğabilecek sıkıntılardan sorumluluk kabul etmez.

* Tüm bunların yanında site içi geneller kurallar bu forumda da geçerlidir.Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 11 misafir