prospektus vs fasikül

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

caglar221
VIP
VIP

prospektus vs fasikül

Mesaj gönderen caglar221 » Prş Tem 19, 2018 2:03 pm

Farkları nelerdir acaba? Hangisi daha iyi? Prospektus alınca galiba tts almaya mı gerek kalmıyor başında çıkmış bir sürü de soru gördüm çünkü. Fasikül başında da spot bilgiler gibi bir şey vardı. Tek duyduğum fasikül her yıl güncelleniyormuş galiba prospektus arada bir güncelleniyormuş. Doğru mudur? İki senesi olan biri 70 üstü almak istiyorsa fasikülden mi çalışmalı- ki herkes fasikül bakıyor sanki ya da bana öyle geldi- yoksa prospektustan mı bakmalı?Dersaneye gitmeyeceğim bu arada Ek olarak onu da belirteyim.Yardımcı olunursa sevinirim.

Kullanıcı avatarı
xenesy
VIP
VIP

Mesaj gönderen xenesy » Prş Tem 19, 2018 2:14 pm

bence prospektüs fantazi kitabı gibi onu bunu birleştirmişler ben daha iyi çalışanlardan bu kitapla hazırlandım diyen görmedim duymadım. tus ta önemli olan zaten seri tekrar bol soruyla 70 almak iş değil 3 büyük dersanenin güncel fasikülleri zaten 70+ aldıracak soruyu yakalatıyor. bence hiç tereddüt etmeden fasiküllerden kaptır.

caglar221
VIP
VIP

Mesaj gönderen caglar221 » Prş Tem 19, 2018 2:52 pm

xenesy yazdı:
Prş Tem 19, 2018 2:14 pm
bence prospektüs fantazi kitabı gibi onu bunu birleştirmişler ben daha iyi çalışanlardan bu kitapla hazırlandım diyen görmedim duymadım. tus ta önemli olan zaten seri tekrar bol soruyla 70 almak iş değil 3 büyük dersanenin güncel fasikülleri zaten 70+ aldıracak soruyu yakalatıyor. bence hiç tereddüt etmeden fasiküllerden kaptır.
teşekkürler

caglar221
VIP
VIP

Mesaj gönderen caglar221 » Prş Tem 19, 2018 7:32 pm

xenesy yazdı:
o zaman herkes neden mesela temeli tusemden çalışıyor ya da cerrahi levent kodaldan çalışıyorlar?Her bilgi her fasikülde var ama anlatım şekilleri farklı millet ondan mı farklı kaynaklara yöneliyor? onu bunu derken neyi kast ettiniz elimde 2013 prospektus varda 4-5 aydan önce fasikül alamam prospektusdan başlasam çok mu şey kaybederim?

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Prş Tem 19, 2018 7:34 pm

Hocam ben sizi aktif çalışıyor sanıyordum dönem 5 çıktınız :D
Resim

caglar221
VIP
VIP

Mesaj gönderen caglar221 » Prş Tem 19, 2018 7:44 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Prş Tem 19, 2018 7:34 pm
Hocam ben sizi aktif çalışıyor sanıyordum dönem 5 çıktınız :D
hayat süprizlerle dolu :D

Kullanıcı avatarı
xenesy
VIP
VIP

Mesaj gönderen xenesy » Prş Tem 19, 2018 8:06 pm

caglar221 yazdı:
Prş Tem 19, 2018 7:32 pm
xenesy yazdı:
o zaman herkes neden mesela temeli tusemden çalışıyor ya da cerrahi levent kodaldan çalışıyorlar?Her bilgi her fasikülde var ama anlatım şekilleri farklı millet ondan mı farklı kaynaklara yöneliyor? onu bunu derken neyi kast ettiniz elimde 2013 prospektus varda 4-5 aydan önce fasikül alamam prospektusdan başlasam çok mu şey kaybederim?
kitapların metinleri yaklaşık aynı gibi ama kenarlarında sanki böyle notlar filan bişey dolu gibiydi eğlenerek öğrenelim gibi bide kitaplar hem kalın hem 2 şer cilt efektif değil taşıması kullanması vs. hem de 5 yıllıkmış benim önerim sana smt anatomi ihsan hocanın farması(hiç çalışmadım herkes süper diyor) ve yavuz hoca biyokimya bunları başlangıç olarak teker teker edin ses kayıtlarıyla sağlı sollu dinle imkanın oldukça diğer kaynakları tamamlarsın birden çok hocaya girme yok beğenmedim yok tarzım değil deme seçtiğin hocada sonuna kadar git forumda tutulan belli hocalar var zaten onlardan seçimini yaparsın.

caglar221
VIP
VIP

Mesaj gönderen caglar221 » Prş Tem 19, 2018 8:16 pm

xenesy yazdı:
Prş Tem 19, 2018 8:06 pm
caglar221 yazdı:
Prş Tem 19, 2018 7:32 pm
xenesy yazdı:
kitapların metinleri yaklaşık aynı gibi ama kenarlarında sanki böyle notlar filan bişey dolu gibiydi eğlenerek öğrenelim gibi bide kitaplar hem kalın hem 2 şer cilt efektif değil taşıması kullanması vs. hem de 5 yıllıkmış benim önerim sana smt anatomi ihsan hocanın farması(hiç çalışmadım herkes süper diyor) ve yavuz hoca biyokimya bunları başlangıç olarak teker teker edin ses kayıtlarıyla sağlı sollu dinle imkanın oldukça diğer kaynakları tamamlarsın birden çok hocaya girme yok beğenmedim yok tarzım değil deme seçtiğin hocada sonuna kadar git forumda tutulan belli hocalar var zaten onlardan seçimini yaparsın.
teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Recep404040
VIP
VIP

Mesaj gönderen Recep404040 » Pzr Nis 12, 2020 12:41 am

Arkadaşlar coronadan dolayi kitaplarim yurtta kaldi.Yanımda biyokimya ve patoloji vardi bitirdim ve tekrarimi atinca kitabim kalmayacak.Hiç baslamadagim klinikten 4 dersim var onlari prospektustan calissam verim alirmiyim? Birde ses kayıtları ile uyumlumudur dinleyenleriniz oldu mu?