Tus koçluğu tam olarak nedir? Kimler veya nereler yapmaktadır? Faydası var mıdır?

Kullanıcı avatarı
isaac
VIP
VIP

Tus koçluğu tam olarak nedir? Kimler veya nereler yapmaktadır? Faydası var mıdır?

Mesaj gönderen isaac » Pzr May 20, 2018 11:28 pm

Puanını çok artıran veya derece yapan kişilerin yazılarında tus koçum , verdiğiniz program va gibi yazılar okudum. Bilen varsa bilgi verebilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
drayşegül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drayşegül » Pzt May 21, 2018 6:31 pm

bi tanesinin sunumuna denk geldim. just do it videosunu kırpıp kendine uyarlayarak başladı sunuma. pılımı pırtımı toplayıp sigara tüttürmeye gittim :):)

DRyvzyz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DRyvzyz » Sal May 22, 2018 5:19 am

Kendiniz adapte olamıyorsanız özellikle çevrenizde tusla ilgisi olan kimse yoksa ve koptuysanız o zaman faydalı olabilir sizi check edecek bir insan.
Tusu bitiren bir sınıf arkadaşıma kardiyolojiyi anlamıyorum bana birkaç saat anlatsana yeeah deyip, “saati 200 liradan anlatırım özel derse başlıcam , skypla filan çözeriz” cevabını aldıktan sonra , tus koçlarının aldığı paralar gözüme çok görünmemeye başladı :)

Kullanıcı avatarı
painness
VIP
VIP

Mesaj gönderen painness » Sal May 22, 2018 2:30 pm

drayşegül yazdı:
Pzt May 21, 2018 6:31 pm
bi tanesinin sunumuna denk geldim. just do it videosunu kırpıp kendine uyarlayarak başladı sunuma. pılımı pırtımı toplayıp sigara tüttürmeye gittim :):)
hocam linki paylasabılır mısınız buradada

Kullanıcı avatarı
isaac
VIP
VIP

Mesaj gönderen isaac » Sal May 22, 2018 3:13 pm

Bir haftadır tek sayfa açmadım. Çalışamıyorum. :( İstifa edeli üç ay oldu daha bir kitap okudum o da parça parça :/ çalışamıyorum, tüm şartlarım iki haftadır iyi olmasına rağmen :( çok kızıyorum kendime. Yaptığım nankörlük bir nebze , imkanlarım düzenin oturduğu halde çalışmamam