TUS'A NASIL ÇALIŞMALIYIZ?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

helvacıkızı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUS'A NASIL ÇALIŞMALIYIZ?

Mesaj gönderen helvacıkızı » Cmt Haz 27, 2020 3:12 am

AquamarineSyndicate yazdı:
Prş Haz 25, 2020 10:23 pm
helvacıkızı yazdı:
Prş Haz 25, 2020 8:54 pm
Hocam pediatri, biyokimya, genel cerrahi, farma, kdh, anatomi kitaplarım bomboş.. ses kaydı yada offline dinlerken aşırı yavaşım mezun olalı çoook oldu, her şeyi sıfırdan öğreniyorum ve durdurarak not alarak ilerliyorum(performansım baya düşük) 1 saatlik dersi 3-4 saatte ancak dinleyebiliyorum. motivasyonum çok düşük. (tus puan 35) dersin başına geçmekte ve ilerlemekte çok zorlanıyorum. bu tus en azından barajı geçmek istiyorum, 2021 şubatta bu iş bitsin istiyorum(uzun süredir istifalıyım) bana da yol gösterir misiniz lütfennn??
Merhaba. Önceki tusum 37 idi. Son tusa sadece patoya düzgün çalışarak, biraz da bk, Mikrop ve histo bakarak girdim kabaca. 44.5 aldım. Eğer hedef sadece barajı geçmekse "bence" pato, farma, Mikrop, bk tusemden, anatomi smt ve fizyo datadan alıp sadece bunlara 4tekrar atabilirseniz (çizdikten sonra) iyi bir şey gelir. 50ye yaklaşabilir hatta belki geçebilirsiniz de
Teşekkür ederim🙏🏻 peki siz sadece bu derslere tekrar atarken sorunda bakmış mıydınız?
Hızlı tekrar atmayı nasıl yapıyorsunuz ben acayip yavaşım nasıl hızlanıcam bilmiyorum