Hangi derste hangi hoca dinlenmeli ? hangi konu ve soru kitabı iyi?

sevo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Hangi derste hangi hoca dinlenmeli ? hangi konu ve soru kitabı iyi?

Mesaj gönderen sevo » Prş Tem 12, 2018 1:06 am

farma ihsan byk saygın pedi tusem özgür

sevo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sevo » Prş Tem 12, 2018 1:23 am

arkadaşlar kardiyo özellikle hangi hocayı önerirsiniz?

Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen vermilliolus » Prş Tem 12, 2018 1:30 am

Ezgisu yazdı:
Çrş Tem 11, 2018 11:39 pm
Meat yazdı:
Çrş Tem 11, 2018 7:26 pm
@Ezgisu hocam bir senelik donemde mi ciktiniz acabasizde kac saat calistigi iz taktiklerinizi soyler misiniz diger baslikta hergun 1 amatomi videosu izledim demissiniz
Aslında bir ajandam var musait oldugumda onu paylaşırım. Maalesef hala başlamadıgım için mecburide sürünüyorum :(
Şimdilik şunu söyleyebilirim saate çok şartlanmayın, bugün bunları yapmam lazım diyip onları yapmadan uyumyorsanız bence o gün 24 saat çalışmışsınızdır zaten:) ben kronometre ile çalıştıgımda kendimi mesaisinin dolmasını bekleyen memur gibi hissediyordum. Sonunda fırlatıp attım saate de bakmadım. Sadece sabah 6 da uyanıp akşam 11e kadar bilfiil çalıştım. Ve son 5 ayımda ayda 8 nöbet tutarak çok strestli bir acilde çalışarak bunu yaptım. Herkes yapabilir. İntörnken 45 almıştım, agustos sınavına 2 ay kala taktik almak için başlık açtıgımda alaylarla karşılanmıştım. 55 alırsan öp alnına vur diyenler olmuştu. O sınavda da 60 üstü aldım ama hedefime uzaktı tekrar denedim. Kısacası nolur kendinizi tanıyın. Asistanlıkta boş zamanlarım olunca ben de bir tus coaching yapabilirim :D bedava hem. Şimdi hasta gelmeden bi kahve içmem gerek 😅
70 mi aldınız hocam tebriklerrrr

akbalus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen akbalus » Prş Tem 12, 2018 1:32 am

fizyolojide tusemden uzak durun ben ona calıstım ama cok eksik
kadın dogum data özhan hoca mekanizmayla guzel anlatıyor su an calısıyprum
oktay tusemden calıstım ama mekanizma anlatmıyor oktay hoca akılda kalıcı olmuyor

Meat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Meat » Prş Tem 12, 2018 5:23 pm

@Ezgisu hocam ajandanizi bekliyruz 😀

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Mesaj gönderen serseriler_krali » Pzr Tem 15, 2018 4:23 pm

Ezgisu yazdı:
Çrş Tem 11, 2018 11:39 pm
Meat yazdı:
Çrş Tem 11, 2018 7:26 pm
@Ezgisu hocam bir senelik donemde mi ciktiniz acabasizde kac saat calistigi iz taktiklerinizi soyler misiniz diger baslikta hergun 1 amatomi videosu izledim demissiniz
Aslında bir ajandam var musait oldugumda onu paylaşırım. Maalesef hala başlamadıgım için mecburide sürünüyorum :(
Şimdilik şunu söyleyebilirim saate çok şartlanmayın, bugün bunları yapmam lazım diyip onları yapmadan uyumyorsanız bence o gün 24 saat çalışmışsınızdır zaten:) ben kronometre ile çalıştıgımda kendimi mesaisinin dolmasını bekleyen memur gibi hissediyordum. Sonunda fırlatıp attım saate de bakmadım. Sadece sabah 6 da uyanıp akşam 11e kadar bilfiil çalıştım. Ve son 5 ayımda ayda 8 nöbet tutarak çok strestli bir acilde çalışarak bunu yaptım. Herkes yapabilir. İntörnken 45 almıştım, agustos sınavına 2 ay kala taktik almak için başlık açtıgımda alaylarla karşılanmıştım. 55 alırsan öp alnına vur diyenler olmuştu. O sınavda da 60 üstü aldım ama hedefime uzaktı tekrar denedim. Kısacası nolur kendinizi tanıyın. Asistanlıkta boş zamanlarım olunca ben de bir tus coaching yapabilirim :D bedava hem. Şimdi hasta gelmeden bi kahve içmem gerek 😅
Hocam ajandanızı merakla bekliyoruz, teşekkürler

Rhothomir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Rhothomir » Pzr Tem 15, 2018 4:29 pm

Fizyoloji konusunda ne düşünüyorsunuz hocam?

Rhothomir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Rhothomir » Pzr Tem 15, 2018 4:31 pm

@Ezgisu Valla ne desem boş bravo hocam böyle başarı hikayeleri duymak bizim gibi yolun başındakilerin yüreğine su serpiyor.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Pzr Tem 15, 2018 4:31 pm

akbalus yazdı:
Prş Tem 12, 2018 1:32 am
fizyolojide tusemden uzak durun ben ona calıstım ama cok eksik
kadın dogum data özhan hoca mekanizmayla guzel anlatıyor su an calısıyprum
oktay tusemden calıstım ama mekanizma anlatmıyor oktay hoca akılda kalıcı olmuyor
Özhan hocanın ses kaydı var mı?

Silipnat
VIP
VIP

Mesaj gönderen Silipnat » Pzr Tem 22, 2018 1:43 am

Arkadaşlar her ders konusunda farklı öneriler olur lakin belli bir puanın üzerini hedefleyen arkadaşlar için tavsiyem smtden uzak durmaları yönünde olur. Evet son tus yaptırmış görünse de geçen ağustos tusunda çok feci çuvallamıştı. Böyle bir risk alma lüksü yok bence ilk 300 hedefleyen birisinin. İlk 100 için zaten yorum bile yapmıyorum.