3. Sınıfım. Dersane konusunda moralim çok bozuk

Dr.cnfsd
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

3. Sınıfım. Dersane konusunda moralim çok bozuk

Mesaj gönderen Dr.cnfsd » Sal Ara 26, 2017 9:49 pm

Yilbaşindan sonra erken kayıtlari bitiyor Dersanelerin ve emin olamıyorum bir türlü bazı şeylerden 😣😣 moralim o kadar bozuk ki.. çikmazdayim. Hiç böyle hissetmemistim daha önce. Çok kötüyüm şu an. Napmam gerekiyo hiç bilmiyorum😐😐 ders çalışamaz oldum. Uykularim bölünür oldu kararsızlıktan. Araştırmaktan ve düşünmekten öyle yoruldum ki.

Dr.cnfsd
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr.cnfsd » Sal Ara 26, 2017 9:56 pm

Bir şeyler söyleyin lütfen yaa😥 çok kötüyüm

Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen vermilliolus » Sal Ara 26, 2017 11:54 pm

Bu konuyu açmıştın orada yeterince konuşulmuştu.
Bundan sonrası artık senin kişisel olarak karar vermen gereken bir durum. Kimse sana 'şunu yap hadi bakalım' demez, diyemez.
Kendi kişisel özelliklerini ön plana alarak karar vermelisin, ders dinleyerek mi anlıyorsun, ses kaydından çalışarak mı, kendini motive edebiliyor musun, yoksa illa kalabalık mı olması gerekir vs vs
Bu sitede yeteri kadar kaynak olduğundan emin olabilirsin. Özellikle vip'de gayet fazla sayıda kaynak var.
Dershane olayını bu kadar gözünde büyütme. Ygs Lys'de olduğu gibi büyük bir öneme sahip değil tus dershaneleri. Zaten öğrencilerin bu yarasından faydalanıyorlar ya neyse.
Karar senin, kolay gelsin.

dromato
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dromato » Çrş Ara 27, 2017 9:03 am

Moralini bu kadar bozacak, hayat akışını etkileyecek kadar önemli bişey değil dershane (ben gidiyorum ama gitmesen de yapılır) hayat da çok daha önemli şeyler var uykuların kaçıracak başka dert vermesin Allah.
Dershane bireysel karar vereceğin bir şey herkes 10 saat ders dinleyemez veya her haftasonu dershaneye gidemez. 3. Sınıfa geçtiğine göre artık nasıl ders çalıştığını biliyor olman lazım kendini tanıyor olman lazım. Bence durumun varsa git dershane işi kısaltır sürekli adaptasyon sağlar ama çalışmayan adam yine çalışmaz iş sende biter

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Mesaj gönderen serseriler_krali » Çrş Ara 27, 2017 10:37 am

Kardeş senin derdin yok, başka şeyleri kafaya tak. Sen plan yapmaktan ders çalışamayanlardansın. Hiçbir dershaneye gerek yok, bir iki kitap tarat paylaşım yap buradan vip lik al dershaneye gerek yok. Önce tts açıklamalarıyla çöz, Ses kaydını dinle sonra soru bankasını çöz , daha önünde 3-4 yıl var.

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Onur Üyesi
Onur Üyesi
TAG: JohnWick

Mesaj gönderen karacellat58 » Çrş Ara 27, 2017 11:47 am

Offline hariç her şey mevcut sitede. Zaten dershanedesin dostum hem de 1 tane değil 3-4 tane dershane :)

Daha önce de başka bir başlıkta yazmıştım: Toplu hareket etme ve ortak motivasyondan faydalanmak istersen gidilebilir...

Dr.cnfsd
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr.cnfsd » Çrş Ara 27, 2017 12:12 pm

Teşekkür ediyorum herkese 😊😊

sonTUSbükücü
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sonTUSbükücü » Çrş Ara 27, 2017 5:01 pm

Dr.cnfsd yazdı:
Sal Ara 26, 2017 9:49 pm
Yilbaşindan sonra erken kayıtlari bitiyor Dersanelerin ve emin olamıyorum bir türlü bazı şeylerden 😣😣 moralim o kadar bozuk ki.. çikmazdayim. Hiç böyle hissetmemistim daha önce. Çok kötüyüm şu an. Napmam gerekiyo hiç bilmiyorum😐😐 ders çalışamaz oldum. Uykularim bölünür oldu kararsızlıktan. Araştırmaktan ve düşünmekten öyle yoruldum ki.
Şimdi hocam bir genel tıp nosyonudur; bir hastalığın birbirne üstünlüğü gösterilememiş çok çeşit ilacı varsa aslında hiçbiri tedavi etmiyordur ama birini seçersiniz.

Ben Data'ya gittim objektif bir kriter sunayım. offline'ı izlenmiyor. geri alma tuşu zaten yok, mouse ile 3-4 dakikadan daha az geri almak yazılımsal olarak imkansız. bu şube bazlı bir değişken değilmiş. Sistemi öyle kurmuşlar . çok söyledik "ama ablacım bık bık bık tamam abicim cık cık cık" sonuç: yıllardır değişen bişey yok.

onun dışında diğer tüm değişkenleri topladığında hemen hemen hepsi aynı.. uykunun kaçmasına hiç gerek yok arkadaşların nereye gidiyosa oraya git. olay sadece sende bitiyor.