Soru bankası mı tts ve deneme mi?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

pronefroz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Soru bankası mı tts ve deneme mi?

Mesaj gönderen pronefroz » Prş Tem 30, 2020 5:58 pm

Genel olarak soru bankası mı mantıklı deneme mi? Özel olarak tıpakademisi mikrop-bik soru bankalarını alak gerekli mi?

Kullanıcı avatarı
oligodendrogliom
VIP
VIP

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Prş Tem 30, 2020 9:21 pm

tts her daim en efektif pekistirme yoludur zaman varsa sa kaliteli sorular çözülmeli,
Altun farma soru kitabi
Emrullah pato sn
YŞBK SB
FA mikrob SB
Klinisyen vaka serileri
Anatomide mutlaka bol soru cozulmeli

caldrejon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caldrejon » Cum Tem 31, 2020 4:36 am

Hocam atıyorum mesela fizyo bitti hemen bir tts çak nereler sorulmuş nereler önemli gelmiş hazırlayan kitleye sonrasında 2. Tekrarı atarken de başka bir soru bankası ile destekle çünkü aynı bilgi farklı kişiler tarafından farklı formatlarda sorulabilir veya senin elindeki kaynağın kaçıracağı bir kısmı o soru bankası yakalayacak olabilir
Tts için bence klinisyen ama vakit yok ben benzer soruları çözemem sürekli aynı açıklamayı 20 kere okuyamam dersen pros tts al konsantre hali
Soru bankalarına gelince de hocam 3 aşağı 5 yukarı eski basımları bile olsa pdfsini bulursun göz gezdir sana hitap edeni kullanırsın
Kullandığım ve hoşuma gidenler şunlar
Farma
1Altun Farma Sb 2İhsan Bağcivan Sb
Fizyo
Meditus çözüyorum benim hoşuma gitti 1000 soru var hatta vaktin varsa klinisyen de kesin iyidir
Genel Cerrahi
Levent Kodal
Mikrop ve patoda tusem bence bir de uts mehmet sar sb