Ihsan notunda ,kafa karışıklığım

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

methalp
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ihsan notunda ,kafa karışıklığım

Mesaj gönderen methalp » Cum Tem 24, 2020 7:04 pm

ihsan hocanın yeni slayt notları olan varsa atabilir mi

caldrejon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caldrejon » Cum Tem 24, 2020 9:20 pm

naberla yazdı:
Cum Tem 24, 2020 11:58 am
Aşırı düz ben de ihsan hocadan çalışamıyorum. Anlatımı da öyle, kuru ezber tamamen. Sitede pek sevilmiyor, boş iddialarını ben de sevmem, ama altun en iyisi bence bu konuda, dinlemesi de çalışması da daha rahat, insan öğrendiğini hissediyor.
Olay bence her yiğidin bir yoğurt yiyişi mantığı hocalar için de bizim için de geçerli kimisi ihsanla anlar kimisi altunla bence en doğrusu kendine uygun hocayı bulmak mesela genel cerrahi de hala kafama uygun birini bulamadım mesela şöyle geniş geniş mantığını oturtan birisi var mı acaba

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Cum Tem 24, 2020 9:38 pm

Başkaları beğeniyor diye anlamadığınız veya size uymayan bir kitaba/hocaya devam etmenin bir mantığı yok. Herkesin övdüğü mikrobiyoloji altan hocanın 15 dk lık dersine sabredemedim, kapattım. Bu hocanın kötü olduğu anlamına gelmez ama bana hitap etmiyordu. Siz de eğer vaktiniz kısıtlı değilse bir kaç deneme ile kendinize uygun hocayı bulup ordan devam edebilirsiniz, ama sonuçta farma dersi bir yere kadar mekanizma ile gider, ezber yapmak gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
yüzotuziki
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yüzotuziki » Cmt Tem 25, 2020 12:03 am

gsad1905 yazdı:
Cum Tem 24, 2020 9:38 pm
Başkaları beğeniyor diye anlamadığınız veya size uymayan bir kitaba/hocaya devam etmenin bir mantığı yok. Herkesin övdüğü mikrobiyoloji altan hocanın 15 dk lık dersine sabredemedim, kapattım. Bu hocanın kötü olduğu anlamına gelmez ama bana hitap etmiyordu. Siz de eğer vaktiniz kısıtlı değilse bir kaç deneme ile kendinize uygun hocayı bulup ordan devam edebilirsiniz, ama sonuçta farma dersi bir yere kadar mekanizma ile gider, ezber yapmak gerekiyor.
Çok haklısınız hocam. Ben mesela emrullah hocayı dinleyemiyorum. Arada yaptığı hikayeler espriler vs benim dikkatimi çok dağıtıyor. Bence de kendine en uygunu bulmak gerek.
11x4x3