kucuk stajlara nasil calismaliyim?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
Milana
VIP
VIP

kucuk stajlara nasil calismaliyim?

Mesaj gönderen Milana » Pzt Haz 29, 2020 8:38 pm

Cok kararsiz kaldim ve moralim bozuk.Tecrubeli arkadaslarin tavsiyesine ihtiyacim var.Kucuk stajlara nasil calismaliyim?Elimde tusemin kitapi var,yeni ses kayitlariyla takip etmeye basladim ama hic uyumlu degil.Kitabi tekmi okuyum,yoksa baska kaynaktanmi calisayim?Onceden tesekkur ederim

Kullanıcı avatarı
DrAlican
VIP
VIP

Mesaj gönderen DrAlican » Pzt Haz 29, 2020 9:40 pm

Ben zamanım kısıtlı olduğu için kayıtları yarıda bıraktım hocam,şuan soru üstünden gidiyorum, mesela klinisyen vaka soruları kitabındaki nöroloji bölümünü çözüp,konu kitabında eksik gördüğüm yerlere not alarak ilerliyorum,verimde aldım,hoca kalitesinin ve kaynağın en az fark yaratacağı ders sonuçta moral bozmaya gerek yok,70+ alanlar bile deneme+soru üstünden gidiniz diyorsa vardır bir bildikleri

Kullanıcı avatarı
koiTUS
VIP
VIP
TAG: gündüz tus gece koitus

Mesaj gönderen koiTUS » Sal Haz 30, 2020 8:50 pm

Kayıtlar Can hocanın olduğu için kitapta yazandan fazlasını anlatıyor derste. Ama küçük stajlarda sorunun daha önemli olduğu aşikar...

dupilumab
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen dupilumab » Çrş Tem 01, 2020 12:35 am

Can hocanın kayıtları bence çok çok iyi, gayet yeterli
İntörn değilseniz seneye kitap çıkaracakmış onu bekleyin derim
İntörnseniz zamanınız varsa kitabı doldurun ekstraları a4lere yazıp çalışın, zaman yoksa kitabı dümdüz okuyup klinisyen küçük stajlar vaka kitabı çözülebilir

hariseldon
VIP
VIP

Mesaj gönderen hariseldon » Çrş Tem 01, 2020 2:14 pm

hocam bence ilk kitap kotu ikinci burak hocanin yazdigi kitap guzel ayrica can hoca benim tusemde en begenmedigim hoca biz arkadaslarla ilk gun oglene kadar dinledik farkli derslerden spot vercem diye yanlis seyler soyluyodu bi de kitaba ekledigi seylerin hepsi datanin kitabinda yazili ama burak hoca gayet iyiydi cok takintili biri degilseniz kitabi okuyun emrullahin pato kitabinin noro kismindan eksiklerinizi kapatirsiniz ilk kitaptan ama can hocadan uzak durun benden soylemesi

Kullanıcı avatarı
Milana
VIP
VIP

Mesaj gönderen Milana » Çrş Tem 01, 2020 11:32 pm

tessekkur ederim arkadaslar tavsiyeleriniz icin