Tusem offline hangi hoca nasıl?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

dr berk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tusem offline hangi hoca nasıl?

Mesaj gönderen dr berk » Pzt May 18, 2020 12:39 pm

Yukarıdaki arkadaşlar haklı kesinlikle koskoca offline derslerde bi fizyo bi de anatomi çok iyi kalanların hepsi çöp resmen dalga geçiyorlar insanlarla hele pediatride adam sürekli bunu normal derste ben size anlatıcam diyor ee o zaman biz seni şimdi niye dinliyoruz resmen paranızı aldık artık umrumuzda değilsiniz diyolar dershaneyi arayıp açınca da takmıyorlar bile seni ayrıca hala eksik kısımları tamamlamadılar kaç hafta geçti

FakirŞakir

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 2:01 pm

georgehagi yazdı:
Pzt May 18, 2020 8:54 am
FakirŞakir yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:45 am
georgehagi yazdı:
Pzr May 17, 2020 6:01 pm
Tusem pişmanlıktır
Dedi data temsilcisi
Kardesim tuseme gidiyorum online farma dahiliye genel cerrahi begendin mi sen dataya gitmiyorum da temsilciside degilim kendi hocalarimiz instagramda yayin yapabiliyor ama bize ders anlatamiyor neden sikayetci olmayim ya da sikayetci olunca illa baska dersanenin temsilcisi mi olmak zorunda oluyorum
hocam kusura bakmayın ama bişey yazıyosanız önce altını doldurun.ben de hiç memnun değilim tusemden hakkımı da helal etmiyorum.ancak siz tusem pişmanlıktır yazıp geçerseniz bu sitede çok olan sahte hesaplardan biri gibi yazmış oluyorsunuz.öyle olmadığızı anlamak için scr nize inmem gerekmiyor.yazdığınız şeye göre yorum yapıyorum.kusura bakmayın yine de

FakirŞakir

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 2:36 pm

georgehagi yazdı:
Pzt May 18, 2020 2:11 pm
FakirŞakir yazdı:
Pzt May 18, 2020 2:01 pm
georgehagi yazdı:
Pzt May 18, 2020 8:54 am

Kardesim tuseme gidiyorum online farma dahiliye genel cerrahi begendin mi sen dataya gitmiyorum da temsilciside degilim kendi hocalarimiz instagramda yayin yapabiliyor ama bize ders anlatamiyor neden sikayetci olmayim ya da sikayetci olunca illa baska dersanenin temsilcisi mi olmak zorunda oluyorum
hocam kusura bakmayın ama bişey yazıyosanız önce altını doldurun.ben de hiç memnun değilim tusemden hakkımı da helal etmiyorum.ancak siz tusem pişmanlıktır yazıp geçerseniz bu sitede çok olan sahte hesaplardan biri gibi yazmış oluyorsunuz.öyle olmadığızı anlamak için scr nize inmem gerekmiyor.yazdığınız şeye göre yorum yapıyorum.kusura bakmayın yine de
tum mesajlara bakmaya gerek yok burdaki baslikta yazdim zaten derslerle ilgili yorumda bulundum itham edilmek uzucu oldu neyse uzatmaya gerek yok
Öm attım hocam

FakirŞakir

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 2:41 pm

FakirŞakir yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:45 am
georgehagi yazdı:
Pzr May 17, 2020 6:01 pm
Tusem pişmanlıktır
Dedi data temsilcisi
@hekim3541 hocam bu ve sonraki mesajlarımda arkadaşımızı yanlış anladığım için kalbini kırdım kendisinden özür diliyorum entrileri silebilirmisiniz

dr berk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr berk » Pzt May 18, 2020 5:18 pm

Kesinlikle haklısın ben kaç kere aradım data normal offline ları açtığı icin belki bizimkiler de açar

whynot
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen whynot » Pzt May 18, 2020 6:46 pm

Bence data gibi normal offline'ı açmaları için de istekte bulunmalıyız hakkımız sonuçta

drent58
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drent58 » Pzt May 18, 2020 11:00 pm

Hakkimiz yeniyor... İntern olduk nerdeyse derslerin yarısını dinleyemedik. Kaldı ki dönüşümüz ne zaman dönünce offline salonlarının açılmasına izin çıkacak mı ders anlatımı başlayacak mı salgın ne zaman bitecek belirsizlikleri var. Bu durumda bile kendi videolarının çalınmasını düşünüp bu kadar insanı mağdur ediyorlar. Acilen offlinelari açmaları lazım . İnsanı pişman ediyorlar gerçekten

whynot
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen whynot » Sal May 19, 2020 2:34 am

Bu nasıl ciddiyetsizliktir öğrencilere 10mayısta tüm kayıtlar yüklenecek diyip hala eksik kayıt bırakıyorlar. Bunlardan güncel offline yüklemelerini beklemek hayalden başka bir şey değil

Quinzell
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Quinzell » Sal May 19, 2020 4:58 am

Portalda Videolar yayılacak diye ders anlatmayan hocalar instagramda canlı yayında her gün. Dershanelerin gereksizliğini bir kez daha kanıtladılar. Her şeyin online olmaya döndüğü bir dünyada öğrenciden hoca kıskanmak da art niyetli bir davranış. Mutlu hocayı tenzih ederim emeğine sağlık canlı derste gibi anlatmış. Gerisi çöp pediatride bir hoca var mesela gerisini canlı dersler başladığında anlatırım diyip duruyor insanda boşuna dinliyorum düşüncesi oluşturup motivasyon falan bırakmıyor.

drhalstead
VIP
VIP

Mesaj gönderen drhalstead » Sal May 19, 2020 7:57 am

Tusem benim için de tamamen hayal kırıklığı oldu hiçbir data hocasını gördünüz mü arkadaşlar instagramda canlı ders yapsın. Adamlara laf ediyorduk ama kendi öğrencilerinin çıkarlarını daha çok düşünüyorlarmış.